Яку вибрати мийку?

Ми вже багато дізналися про те, які бувають мийки для кухні і чим вони відрізняються один від одного. Сподіваюся, що подумки ви вже уявляєте собі мийку своєї мрії. Залишилося зовсім небагато, і нова покупка стане незамінною і ефективної помічницею на вашій кухні. Давайте розглянемо, з яких матеріалів виготовляють мийки для кухні.

Вибір мийки буде залежати від стилю вашої кухні. Звичайно, вона повинна вписатися в інтер’єр кухонних меблів найкращим чином. Якщо ваша кухня виконана в сучасному стилі, зупиніть свій погляд на мийці з нержавіючої сталі або композитних матеріалів. Мийки з металу, кераміки та штучного каменю відмінно впишуться в кухню стилю кантрі або кухню класичного стилю. Тому потрібно добре розібратися, з яких матеріалів виготовляють кухонні мийки, і яку з них краще вибрати.

Мийки з нержавіючої сталі

Мойка из нержавейки

Нержавійки продовжують залишатися самими популярними з-за своєї цінової доступності для багатьох споживачів. Однак, у таких мийок є безліч переваг — вони володіють усіма необхідними властивостями. Вони практичні, за ними легко доглядати, не іржавіють і довговічні. Сучасні мийки з нержавіючої сталі коштують трохи дорожче своїх попередниць, так як містять хром і нікель. Саме завдяки цьому вони захищені від корозії і мають привабливий блискучий або матовий колір.

Щоб перевірити якість миття, скористайтесь магнітом: до хорошої нержавіючої сталі магніт не притягнеться.

Мийки з композитних матеріалів

Мойка из композитных материалов

Мийки зі штучного каменю (їх ще так називають) коштують дорожче мийок з нержавіючої сталі, але мають свої переваги, завдяки яким, їх охоче купують.

Такі мийки виглядають ефектно, вони можуть імітувати кам’яні породи — мармур, граніт, кварц. Виготовляють їх з кам’яної крихти, перемішаної з акриловою масою. Часто мийку з композитних матеріалів можна виготовити за індивідуальним замовленням. Вони можуть вам сподобатися міцністю і універсальністю свого зовнішнього вигляду — легко вписуються практично в будь-який інтер’єр. Різноманітна колірна гамма цього добре сприяє.

Треба зауважити, що штучний камінь за своїми властивостями нічим не поступається натуральному. Мийка з композитних матеріалів відрізняється високою міцністю, стійкістю до різних температур, сколів, плям, бруду та жиру. За нею приємно і легко доглядати, вона поглинає звук води і завжди викликає приємні емоції у господині.

З недоліків можна відзначити велику масу — це диктує свої вимоги до меблів, і досить пристойну ціну.

Кухонні мийки з кераміки і натурального каменю

Такі мийки може придбати не кожен, скоріше, вони підтверджують статус господаря і його житла. За ними потрібен особливий догляд, так як фарфор, мідь, кераміка — можуть бути чутливі до перепадів температури і особливим чином взаємодіяти з різними кольоровими барвниками. Мабуть, крихкість і чутливість мийок з фаянсу та порцеляни є найбільшим їхнім недоліком.

Мойка из фарфора

Зате мийки з граніту та мармуру, навпаки відрізняються своєю міцністю і довговічністю. Як правило, їх видовбують з тіла стільниці, а процес виготовлення, транспортування і монтажу вимагає великого досвіду і трудовитрат.

Мойка из натурального камня

Мийки з натурального каменю невибагливі у догляді, так як володіють усім спектром необхідних властивостей: дуже міцні, стійкі до будь-яких пошкоджень, впливу хімічних речовин, і перепаду температур. Не дарма на такі мийки дається гарантія 10 років. Мийка з натурального каменю — це не просто необхідна частина кухонного гарнітура, але і відмінне вкладення грошей.

Це своєрідний атрибут розкоші, і дозволити мати таку мийку можуть мати лише сім’ї з високим рівнем доходу. Шанувальники оригінального та нестандартного підходу до вирішення дизайну своєї кухні все більше уваги звертають на мийки з натурального каменю, ідеально вписуються в інтер’єр, і надають йому вишуканість.

Сучасні технології надають споживачам все більше і більше вибору. Ми із задоволенням користуємося досягненнями науки для облаштування свого побуту, розуміючи при цьому, що прогрес не стоїть на місці, і через якийсь час ми знову побачимо нові несподівані технологічні рішення. Скоро нам знову належить зробити вибір — яку мийку і з яких матеріалів вибрати.

До речі, на сайті «Майстра», можна знайти дуже багато відмінних порад про те, як і що краще зробити своїми руками.

Як правильно вибрати техніку для будинку і для роботи