Четвірка кращих фенів для волосся

Професійні фени для волосся, зовні практично нічим не відрізняються від фенів, призначених для домашнього користування. Так як фен у руках професіонала повинен працювати протягом цілого дня, то такий прилад повинен володіти більшою функціональністю, потужністю і витривалістю. Початківці майстра в цьому огляді зможуть дізнатися, якою фен краще і якому з них варто віддати свою перевагу.

Якщо ви роняете фен на підлогу… Вам знадобиться фен Parlux 3200

Часто професіонали працюють з фенами Parlux 3200. У цього фена дуже ніжний корпус, а перукарі під час роботи часто упускають фени на підлогу, і на приладі залишаються тріщини, які доводиться потім заклеювати. Телефон дуже зручний в ремонті, в ньому все взаємозамінні, аж до корпусу і щіток.

Це єдиний його недолік, переваг роботи з ним — набагато більше. Фен і так дуже зручний в роботі:

  • працює в двох температурних режимах
  • є кнопка швидкого охолодження
  • легкий і маленький
  • виробляє дуже мало шуму

а компанія Parlux пішла далі, і цю модифікацію почала випускати в різних відтінках, у цьому ж корпусі. Більш того, виробник поліпшив фени, випускаючи їх у прогумованому корпусі. Тепер можна зовсім не переживати, кидаючи такий фен на підлогу. Він не розіб’ється, так і прогумований корпус залишає йому менше шансів вислизнути з рук перукаря.

Фен Corioliss Neon Platinum Zebra

На ринку індустрії краси представлений фен бренду Corioliss. Фен для сушки і укладання волосся Corioliss Neon Platinum Zebra — приголомшливо зручний, маленький, компактний. Кнопки управління температурою схожі з фенами Parlux, але здаються трохи комфортніше за рахунок розміру та своєї ваги. Corioliss Neon Platinum Zebra — це останнє слово в технологічних інноваціях, а ергономічне покриття і змінні насадки з яскравими принтами роблять роботу майстра яскравою і незабутньою.

Corioliss Neon Platinum Zebra

Фен Remington AC5000 Luxe Dryer 2200Вт

Remington бореться за ринок краси, практично, можливо, з останніх сил, але при цьому випускає приголомшливі речі. Мало того, що цей телефон має футуристичний дизайн, він ще й потужніше фена Parlux в рази. Якщо Parlux працює в діапазоні 1600-1800 Вт, то потужність фену Remington AC5000 Luxe Dryer 2200 Вт. Висушити таким феном волосся — одне задоволення для перукаря. До того ж, цей телефон оснащений системою іонізації, а значить він вміє зберігати вологу в структурі волосся, знімаючи при цьому, статичну напругу.

Фен Remington Spin Curl Dryer

Популярний фен Remington Spin Curl Dryer, який відрізняється від інших, тим, що має дивовижну насадку, крізь яку пропускається пасмо волосся під час сушіння ця пасмо завивається потоком повітря. Цим феном зручно користуватися і домашніх умовах для дівчат з довгим волоссям. З допомогою цього приладу буде зовсім не складно надати своїм волоссю трохи динаміки. А ось в салонах краси, чи то на щастя, чи на жаль, цей телефон не прижився — наші майстри люблять кожну пасмо волосся своїми ручками завивати.

Вибрати для себе, який фен краще непросто, але…

¦ Огляд кращих фенів для сушки і укладання волосся стане в нагоді не тільки професіоналам своєї справи, але і всім, хто хоче зробити в домашніх умовах укладання салонного якості без додаткових витрат. Якщо у вашому будинку з’явиться професійний фен, то разом з ним ви придбаєте впевненість в тому, що зробити волосся красивими, не така вже й складне завдання. Будьте завжди красивими і впевненими у собі!

Як правильно вибрати техніку для будинку і для роботи