Яку вибрати йогуртницю по душі

Останнім часом популярним приладом на нашій кухні стала йогуртниця. Виробники пропонують величезний вибір моделей. Давайте розглянемо декілька варіацій від відомих брендів, що належать до різних цінових категорій, але схожих по своїм технічним характеристикам. Дуже багато хто задається питанням: яку вибрати йогуртницю. Сподіваємося, що наші відповіді розставлять крапки над «і».

 

Отже, в даному огляді — плюси і мінуси йогуртниць:

TEFAL 8872.41
MOULINEX YG 230
MOULINEX DJC-141
ORION OR-YM01
ARIETE DC0085 Yogurella
DEX DYM-157

Небезизвестный факт, що вибираючи йогуртницю, найчастіше люди зупиняють свою увагу на двох варіантах: Moulinex і Ariete. Ці бренди досить відомі, і користуються великим попитом на ринку покупців, та й ціна у них прийнятна за всім стандартним заробітним рамок.

Що ж стосується йогуртниці Orion, вона дуже схожа на Moulinex, тільки коштує дешевше. Якщо коротко, то Dex — це дешево і сердито: і йогурт готує, і якість непогана. Але еталоном серед всіх представлених моделей є, звичайно, ж Tefal.

З чого складаються йогуртниці

Представлена техніка складається з ємності, у якій нагрівається закваска і кришки з фіксатором. Сучасні йогуртниці комплектуються скляними баночками, так як вони більш довговічні. Такий формат для зберігання йогурту більш гігієнічний. До того ж, якщо у вас в сім’ї є маленькі діти, і в перспективі ці баночки ви будете кип’ятити, то краще брати саме скляні.

Кришечки кип’ятити суворо забороняється, так як й потреби в цьому немає: з йогуртом вони не стикаються, так і приготовані вони з пластику, тому не перенесуть такого гарячого процесу.

Виробники подбали і про те, щоб вам було зручно зберігати свою йогуртницю, тому електричний кабель зручно ховається в спеціально відведену для цього нішу.

Параметри йогуртниць

Представлені моделі відрізняються один від одного за кількома параметрами, почнемо з кількості баночок.

У Dex і Ariete їх 6, Moulinex та Orion — 7, а ось у Tefal — все 8. Але в цілому, загальний обсяг баночок приблизно однаковий, тому, незважаючи на їх кількість, йогурту у всіх моделях виходить 1 — 1,5 літра.

Оригінальний маркер

Наступним відмінністю є оригінальний маркер на кришках йогуртниць. Даний маркер дозволить вам контролювати термін придатності приготованого йогурту. На жаль, в приладах Dex і Ariete немає такої особливості, а кришки йогуртниць Moulinex, Orion і Tefal таким маркером оснащені. За допомогою цього нескладного пристрою ви зможете виставити дату приготування йогурту, і стежити за її якістю і терміном зберігання.

Маркер часу

У деяких моделей, а саме Dex, Ariete, Moulinex та Orion, також є маркер часу, і якщо у Dex, Ariete, Orion він винесений на передню панель, то у Moulinex цей індикатор знаходиться на самій кришці. Виставляти час потрібно вручну, з допомогою бігунка, або ж просто повернувши кришку до бажаного часу, як це робиться у Moulinex. Єдине, в чому він може вам допомогти, так це в установці часу, коли ви поставите йогурт готується, або за бажанням, коли роботу приладу потрібно припинити. Це такий механічний підказувач.

Недоліки йогуртниць

Недоліком йогуртниць Dex, Ariete, Orion і Moulinex DJC-141 є те, що прилади вам доведеться відключати вручну. Що ж стосується аналогових йогуртниць Tefal і Moulinex YG 230, то вони оснащені таймером автоматичного відключення, і вимикаються самостійно через деякий час. І якщо у йогуртниць Tefal цей час встановлено стандартом, то в оригінальної моделі Moulinex YG 230, ви можете виставити таймер самостійно. А після приготування вам тільки потрібно буде перемістити вміст йогуртниць в морозильну камеру, адже за вас таймер баночки в холодильник не поставить.

Індикатор роботи

Всі представлені моделі оснащені індикатором роботи, який показує, що прилад включений, але при цьому 5 з 6-ти йогуртниць позбавлені дисплея. Це не дозволяє вам повністю контролювати роботу приладу і процес приготування йогурту. І тільки модель Moulinex YG 230 може похвалитися наявністю LSD-дисплею з електронним таймером, з допомогою якого ви можете легко контролювати час приготування.

Додатковий набір баночок

Що ж стосується додаткового набору баночок в самі йогуртниці, то добути фірмовий комплект досить складно. Але постійні користувачі знайшли оригінальне рішення цієї проблеми. По-перше, у всіх видах йогуртниць можна використовувати баночки з під дитячого харчування, або ж маленькі майонезні баночки, не кажучи вже про закордонні ємностях з-під гірчиці, або будь-яких інших продуктів.

Дизайн і зовнішній вигляд йогуртниць

Йогуртниці мають компактний і привабливий дизайн, всі моделі оснащені прозорою кришкою, з допомогою якої можна спостерігати за приготуванням йогурту. Конструкція приладів дуже проста: вони легко розбираються і легко миються. Пластик, з якого виготовлені Moulinex, Ariete, Tefal та Orion, підвищеної якості і приємні на дотик. У цьому явна перевага даних йогуртниць перед аналоговим Dex, якість зовнішньої панелі якого, залишає бажати кращого.

По частині загального зовнішнього вигляду, то тут все йогуртниці дуже схожі: корпус виконаний з пластика і накривається все це пристрій простий прозорою кришкою з термостійкого матеріалу. Вони відрізняються формою, або частина з них кругла, частина квадратна, але при цьому індикатор роботи винесений на передню панель у всіх 6 моделей.

Яку вибрати йогуртницю в результаті

Отже, перед вами йогуртниці різних моделей фірм-виробників, що відрізняються за характеристиками і цінових категорій. Так готові ви платити за бренд додатково? Якість видно відразу і неозброєним оком. Технічна начинка не настільки разюче відрізняється, та й результат однаковий — літр натурального смачного домашнього приготування йогурту.

  • Tefal — це вже перевірений роками бренд, що випускає дорогий, але дуже якісну техніку.
  • Йогуртниці Moulinex і Ariete конкурують між собою, адже співвідношення ціни і якості тут витримано в кращих традиціях.
  • Йогуртниці компанії Orion дуже схожі на прилади компанії Moulinex, технічна начинка практично ідентична, тільки от збірка іншої країни.
  • Що ж стосується йогуртниці фірми Dex, то це оптимальний бюджетний варіант, які прослужать вам вірою, правдою, і якісними кисломолочними продуктами домашнього приготування досить тривалий час.

Як правильно вибрати техніку для будинку і для роботи