Як вибирати плойку для волосся?

Жінок завжди хвилює маса речей: щоб привести свою зачіску в порядок, доведеться чимало попрацювати. Хтось з нас віддає перевагу лише висушити і злегка укласти феном волосся, хтось використовує бігуді, а комусь вдається зробити красиву зачіску за допомогою плойки — незамінного аксесуара модниць для завивки волосся.

Насадки

Найголовніше в плойки — насадки. Якщо ви прийдете в магазин, то побачите, що є плойки без насадок, і ті, у яких в комплекті є різного виду змінні насадки. Насадки дозволяють зробити локони різного обсягу і завитки різних розмірів і форм.

Найпростіша насадка надає вашим завиткам різний обсяг. Чим тонше діаметр насадки, тим тонше виходить завиток. Чим більше діаметр, тим більший локони.

Плойки с насадками

За допомогою спеціальної гофрованої насадки можна зробити хвилі на волоссі. А за допомогою праски — випрямити навіть самі неслухняні волосся.

Матеріал плойки

При виборі плойки зверніть свою увагу на плойки та прасування керамічні або титанові, з іонним покриттям або терморегулятором. Плойки з металевою поверхнею мають поганий вплив на наше волосся.

Нано-турмалінове покриття пластин сприяє рівномірному розподілу тепла, надає локонам гарний блиск, чудову форму і неймовірний об’єм, запобігає пухнастість.

Система іонізації виробляє антистатичний ефект і підтримує природну вологість волосся. В процесі іонізації волосся видаляється зайва волога і відбувається закривання зовнішньої кутикули, що сприяє омолодженню волосся.

Завдяки ефекту іонізації локон виходить пружним і блискучим. Поворотний механізм полегшує роботу пр накручування пасма.

Якщо ви придбає таку плойку (HAIR ON з обертовою притискної поверхнею, міні щипці), то помітите, що процес нагрівання пасма відбувається миттєво: накрутивши на плойку пасмо волосся, можна відразу ж розпустити локон.

Керамическая плойка

У такий професійної плойки є температурний режим, який перед роботою потрібно вибрати по типу волосся:

Для тонкого волосся — до 150 С
Для густих і жорстких — від 150 до 170 З
Для дуже жорстких волосся — 170 С до 210 С

Як завжди, при купівлі побутової техніки, звертаємо увагу на важливі деталі.

Потужність плойки

Потужність плойок обернено пропорційно впливає на якість ваших волосся. Тим, хто довгий час користується фенами і плойками доведеться ретельніше доглядати за своїм волоссям: зволожувати і застосовувати лікувальні живильні маски.

У домашніх умовах, застосовуючи плойку щодня, оптимальною потужністю буде 20-50 Вт. Потужність плойки впливає на швидкість нагріву. Стандартні побутові плойки нагріваються приблизно за одну хвилину.

Температурний діапазон

Зверніть особливу увагу на температурний діапазон. В основному це 100-200 градусів. Чим вище температура нагрівання, тим простіше зробити складні або вишукані кучері.

Важливі деталі

Перевірте шнур. Він повинен бути обертається, і довжина його повинна бути не менше трьох метрів.

Дуже зручна плойка з ніжкою-підставкою. Трохи пізніше ви самі оціните, що в будь-який момент плойку можна покласти на будь-яку поверхню, не побоюючись за її перегрів. У деяких плойках є функція автоматичного відключення. Оцініть, наскільки для вас це важливо, так як будь-які додаткові опції коштують грошей.

Потримайте в руках плойку, яка вам сподобалася. Оцініть наскільки зручно тримати її в руці, не ковзає ручка в руці, не нагрівається чи корпус. Попросіть продавця включити плойку, і дочекайтеся, поки вона нагріється — індикатори про це повідомлять.

Якщо вам сподобається плойка з обертовою притискної поверхнею, то після завивки з ваших локонів не будуть вибиватися волоски. Локони завиваються набагато швидше, ніж зі звичайною плойкою.

Визначившись з вибором, і зробивши важливу для себе покупку, не забувайте про те, що будь-термічний вплив на волосся чревате наслідками. Тому використовуйте всі поради професіоналів з догляду за волоссям.

Виды плоек

Міняйте свій образ, так як для цього в руках у вас тепер є чудовий інструмент. Прихорашивайтесь і діліться з оточуючими своїм хорошим настроєм. Адже від того, як ми виглядаємо, залежить багато чого, в тому числі і наша впевненість у собі, у своїх силах. Вдалої покупки!

Зверніть увагу на ці моделі плойок:

Philips HP8605/00

Bosch PHC 9490

Philips HP4684/00

«Bradex»

Philips HP4684/00

Galaxy GL 4613 автоматична плойка-стайлер

Як правильно вибрати техніку для будинку і для роботи