Яку овочерізку вибрати — дорожче або дешевше?

Спеціально для домогосподарок, які не з чуток знають, як утомливо нарізати овочі кубиками, брусочками соломкою і вручну, розглянемо три моделі електричних овочерізок, які можуть скоротити час нарізання овочів. У магазинах міста вони коштують від 1 950 до 10 000 рублів, і дуже хочеться розібратися: чи купувати за 10, коли можна купити за 2? Отже, в огляді беруть участь:

 • Модель Philips HR 1388/50 потужністю 200 Вт, коштує близько 4000 рублів
 • Модель Moulinex DJ905832 потужністю 280 Вт і вартістю в районі 10000 рублів (виробництво Франції)
 • Модель Maxwell MW-1303 G потужністю 150 Вт і вартістю 1 950 рублів
 • Овочерізка Maxwell MW-1303 G

  Першою в огляді та тестуванні бере участь найдешевша з усіх — Maxwell MW-1303 G. В комплекті вона має 6 насадок: дрібна терка, шинковка, диск для хвилеподібною нарізки, терка середня, терки для нарізки кубиками і шматочками. А ще насадки дуже зручно розрізняти за кольором:

  • зелені — для тонкої і товстої нарізки
  • жовта — для натирання
  • червоні — для великої і дрібної шинкування
  • помаранчева — для нарізки картоплі фрі

  овощерезка Maxwell MW-1303 G

  Дуже невелика за розміром, з прекрасним дизайном, така овочерізка згодиться на нашій кухні і завоює визнання. Одні тільки кольорові насадки, які розфарбував виробник в різні кольори для того, щоб ми їх легко запам’ятали і розрізняли, привернуть увагу багатьох домогосподарок.

  Овочерізка влаштована так само, як електрична м’ясорубка. Блок подрібнювача знімається з осі простим поворотом, а насадки кріпляться спеціальним фіксатором, до якого, все ж таки, потрібно буде пристосуватися. Але це не займе багато часу. Всі деталі легко миються у воді, сушаться, і встановлюються.

  Maxwell MW-1303 G

  Працює прилад безперервно протягом двох хвилин — за цей час можна цілий тазик овочів нарізати. Наприклад, капусту для засолювання можна нашаткувати тонкими скибочками, попередньо, згорнувши кожний папірець у трубочку та подаючи в штовхач. До речі, кнопка включення приладу працює в імпульсному режимі, тобто, поки ви її тримаєте, прилад працює, як тільки руку забираєте з кнопки, прилад відключається. В результаті роботи овочерізки виходять досить рівні брусочки.

  Міксер Philips HR 1388/50

  На перший погляд, Phillips не виглядає, як електрична овочерізка, до того ж його насадки виконані у вигляді диска, що, трохи збиває з пантелику. Тим не менш, це електрична овочерізка з шістьма дисками з нержавіючої сталі, з допомогою яких можна виконувати нескінченна кількість варіацій нарізки овочів і фруктів. В комплекті є диски для нарізання брусочками для картоплі фрі, 2 види шинкування, тонший і товстіший, 2 види терок — дрібна й велика, терка для нарізання тонкими брусочками, наприклад, корейської моркви.

  Овощерезка Phillips HR 1388/50

  Всі насадки, крім диск для нарізки картоплі фрі, вставляються в пластмасовий тримач, і незручність може полягати лише в тому, що більше деталей доведеться помити. До речі, вся овочерізка легко розбирається, кришка встановлюється і фіксується до клацання, швидко миється і збирається.

  Phillips HR 1388/50

  Під час роботи овочерізки з’ясувалося, що нарізані овочі розлітаються в усі сторони, що говорить про те, що ємність для нарізаних овочів необхідно мати пристойного розміру. Але, з іншого боку, овочі нарізаються буквально за лічені секунди. А ось брусочки після нарізки виходять рівними і красивими.

  овощерезка Phillips

  Міксер Moulinex Fresh Express Cube DJ905832

  Найдорожча модель Moulinex DJ905832 відрізняється своїми габаритами: вона досить громіздка, але зате насадки зберігаються в спеціальному контейнері прямо в корпусі приладу, що, насправді зручно і виглядає компактно. Розбирається вона складніше, ніж попередні моделі, але трохи практики, і цей процес буде займати кілька миттєвостей.

  Овощерезка Moulinex Fresh Express Cube DJ905832

  В комплекті є дуже цікава насадка для нарізання кубиками для вінегрету і салатів, 5 насадок різних кольорів для зручності користування, і спеціальна щітка для очищення. Після закінчення роботи насадки і елементи приладу легко мити у проточній воді або в посудомийній машині, а от верхню частину овочерізки так очистити не вийде, так як на ній знаходиться кнопка включення. Виробник завбачливо сконструював її таким чином, щоб шматочки продуктів нікуди не потрапили, і для того, щоб овочерізка стала чистою, достатньо промити під струменем води верхню частину — касету.

  овощерезка Moulinex DJ905832

  Під час тесту була встановлена насадка для нарізання кубиками. Кнопка включення овочерізки працює також, як і Maxwell, в імпульсному режимі. А ось в результаті нарізки виходять дуже рівні і красиві кубики. Хоча, треба відзначити, що швидкість нарізки під час тесту була значно нижче, ніж у попередніх двох моделей. У даній моделі два швидкісних режими і рівні кубики можна отримати тільки на низькій швидкості. Зате на високій швидкості овочерізка віртуозно наріже скибочки, соломку, і натре на дрібній або крупній тертці будь-які інгредієнти.

  Moulinex DJ905832

  Висновок

  Якщо порівнювати овочерізки і вибирати саме ту, яка найбільше сподобалася, то фавориткою можна вважати Phillips HR 1388/50, хоча і найбільш недорогий прилад Maxwell MW-1303 G може зайняти гідне місце на будь-якій кухні. Якщо ви не обмежені в засобах, то незважаючи на невисоку швидкість нарізки, Moulinex DJ905832 буде завжди дивувати вас якісним результатом своєї роботи.

  Якщо на вашій кухні з’явиться овочерізка, то ви позбудетеся від виснажливої нарізки продуктів та заощадите чимало сил і часу. Перевірено!

  Як правильно вибрати техніку для будинку і для роботи