Яка снігоприбиральна техніка для дачі краще?

Совкова лопата і пара годин роботи – перспектива, яка вже давно нікого не вражає. Не кожен чоловік погодиться витрачати сили на це заняття. Набагато швидше і зручніше скористатися ефективної снігоприбиральної технікою, яка в рази швидше впорається із засніженою територією.

Список затребуваних снігоприбиральних машин для дачі

Снігоприбиральна техніка – машина, яка очищає територію від снігового покриву, причому робить це дуже швидко. Користувачеві не потрібно прикладати багато зусиль для її управління. Бувалі дачники рекомендують використовувати бензинові моделі для дачних потреб.

Поширені снеугоборочные машини ми розглянемо нижче, вибір та порівняння цін на які можна вивчити на порталі http://spb.aport.ru/snegouborochnaja_tekhnika_snegouborshhiki/cat4716.

Honda HSS655 ETS

Honda HSS655 ETS

Відмінний снігоприбирач для побутового застосування стане відмінним помічником на дачі. Самохідний механізм на гусеничному ходу проходить навіть в самих важкодоступних місцях. Зручний для чищення великих і малих територій. Йому підвладний мокрий сніг, лід і м’який покрив. Модель укомплектована електричним запуском мотора, що полегшує експлуатацію при низьких температурах. У комплект входить набір інструментів.

Основні характеристики: тип двигуна електричний, гусеничний хід, потужність – 4,8 л. с., об’єм паливного бака – 3,1 л, викид снігу – 14 метрів, ширина захвату – 50 див.

Honda HSS655 ET

Honda HSS655 ET

Машина легко справляється з рівними і горбистими поверхнями. Легко знімає сніг з горизонтальних дахів будівель. Відмінно справляється з мокрим снігом і льодовим покриттям. З допомогою гусеничного ходу відбувається надійне зчеплення зі снігом. Є 2 швидкості вперед і 1 швидкість назад.

Основні характеристики: гусеничний хід, потужність – 3,6 л. с., об’єм паливного бака – 3,1 л, викид снігу – 14 метрів, ширина захвату – 55 див.

Кентавр СУ7113Е

Кентавр СУ7113E

Техніка призначена для розчищення стежок і доріжок, прилеглої території дачі, під’їзних шляхів. Залежно від характеру снігу, в розпорядженні користувача є 6 швидкостей (4 вперед і 2 назад). Модель укомплектована електростартером, дозволяє заводити машину ключем. Снігоприбиральна техніка розроблена з урахуванням найвищих вимог безпеки

Основні характеристики: потужність – 9,6 л. с., об’єм паливного бака – 13 л, викид снігу – 15 метрів, ширина захвату – 71 див.

Buff 196HS

Buff 196HS

Призначений для швидкої і продуктивної очищення території (під’їзди, сади, доріжки). Економічний двигун дозволяє знизити кількість споживаного палива. Машина їздить за допомогою коліс з хорошими протекторами, які забезпечують надійне зчеплення зі снігом. Коробка передач оснащена 7 швидкостями (5 вперед і 2 назад).

Основні характеристики: потужність – 6,5 л. с., обсяг паливного бака 3,6 л, викид снігу – 1-11 метрів, ширина захвату – 71 див.

Forte KS624S

Forte KS624S

Використовується для інтенсивних робіт з прибирання снігового покриття. Дозволить позбутися від будь-якого виду снігу (мокрий, налипающий, заледенелый). Колеса оснащені зимовим протектором для кращого зчеплення зі снігом. Самохідна машина, для якої треба лише спрямовувати рух. Є електричний стартер. Управління всіма функціями розміщено на передній панелі.

Основні характеристики: потужність 4,2 л. с., об’єм паливного бака – 4,2 л, викид снігу – 11-15 метрів, ширина захвату – 71 див.

Stiga ST1151P

Stiga ST1151P

Одноступінчата снігоприбиральна техніка з бензиновим двигуном. Прибирає сніг дочиста, не залишаючи навіть тонкого шару, при цьому не ушкоджуючи поверхню дорожнього покриття. Є регулювання напрямку дальності і викиду. Підійде для невеликої дачі. Використовується прогумований шнек щоб уникнути пошкодження дорожніх покриттів.

Основні характеристики: потужність 3,5 л. с., об’єм паливного бака – 2,6 л, викид снігу – 1-6 метрів, ширина захвату – 55 див.

Daewoo Dast 600

Daewoo Dast 600

Якісний пристрій для дач з великою прилеглою територією. Справляється навіть з залежалым снігом, який покрився кіркою льоду. Відмінно підійде для роботи на великих майданчиках, дальність викиду снігу – 15 метрів, тому його не доведеться перекидати з місця на місце. Особливість – полегшений запуск при температурі до -30 градусів.

Основні характеристики: потужність 6 л. с., об’єм паливного бака – 4 л, викид снігу – до 15 метрів, ширина захвату – 55 див.

Karcher STH 8.66 W

Karcher STH 8.66W

Відмінно працює в суворих умовах, має низьку витрату палива. Є блокування важеля керування, за рахунок якого можна керувати машиною однією рукою. 4-тактний двигун, який без проблем запускається при низьких температурах. Панель управління можна скласти вниз для економії місця.

Основні характеристики: потужність 7,3 л. с., об’єм паливного бака – 5,46 л, викид снігу – 10 метрів, ширина захвату — 66 див.

Вибір снігоприбиральної техніки великий, знайти оптимальний варіант для дачі можна з урахуванням території, особливостей експлуатації, кліматичних умов, умов зберігання.

Як правильно вибрати техніку для будинку і для роботи