Купуй навушники для телевізора і вмикай звук на повну гучність!

У якісних навушниках перегляд фільму або улюблених передач на телевізорі буде максимально комфортним. Плюс до всього ви не створите жодних незручностей оточуючим, а вони — вам.

Вибір телевізійної гарнітури величезний. Існують моніторні, вставні і накладні навушники, дротові і бездротові моделі. Якщо ви всерйоз зважилися на покупку, на price.ua можна знайти відповідні навушники для телевізора і кращу ціну на них.

Щоб вибрати якісний виріб, в якому б ви не розчарувалися в майбутньому, слід враховувати п’ять важливих характеристик.

1. Потужність

Діапазон потужності навушників – 1-50 тис. мВт. Це значення вибирається в залежності від потужності звукового сигналу телевізора. Головне, щоб вона не перевищувала показник, зазначений на гарнітурі. Інакше це загрожує швидким виходом навушників з ладу.

качественные наушники

2. Гучність

Стандартна гучність телевізійної гарнітури – 100 дБ. Прослідкуйте, щоб дане значення на уподобаній моделі не було меншим. В іншому випадку, вам буде важко розчути фільми з неякісним звуком.

3. Частотний діапазон

Це значення вказує на частоти, в яких відтворюється звук. Воно впливає на глибину звучання. В основному частотний діапазон залежить від величини мембрани навушника. Оптимальне значення – 15-20 тис. Гц (чим ширше, тим краще).

как выбрать наушники

4. Опір

Стандартне значення опору – 32 Ом. Даний показник визначає потрібну силу вхідного сигналу для звуку.

5. Рівень спотворення

У кожній моделі навушників для телевізора повинен згадуватися рівень їх спотворення, який визначає наскільки можуть бути змінені оригінальні звукові частоти. Необхідно вибирати як можна менший відсоток цього значення.

тип наушников

На які моменти треба звернути увагу:
  • Тип. Навушники закритого типу повністю герметичні, тому не пропускають сторонніх шумів. У той же час, їм властива зайва гулкость під час відтворення музики. Відкриті пристрої частково пропускають зовнішні шуми, але дають відмінний звук.
  • Конструкція. Дужки навушників бувають литими, розсувними або регульовними. Самий довговічний варіант – модель з нескладною конструкцією і міцними дужками.
  • Кабель. Від кабелю теж залежить термін служби і якість звуку пристрою. Найбільш зручні моделі – з одностороннім кабелем. Він має пружну структуру і не плутається. Є навушники і зі знімним шнуром, які особливо практичні, так як у разі необхідності проведення легко замінюється. Також можна підібрати бездротові пристрої. Їх плюс – в зручності, мінус – у більшому спотворення звуку.
  • Амбушюри. Так називаються м’які накладки виробів, які прилягають до вух. Вони бувають охоплюють і накладними. Зручніше вважається перший тип, в якому накладки виготовляються з шкірозамінника, велюру і поролону.
  • Що стосується фірм-виробників, самої якісної визнана гарнітура для телевізора PHILIPS, Samsung, Sony, Sven.

наушники для телевизора

Якщо ви врахуєте всі рекомендації і виберете якісні навушники, то вони на 100% забезпечать для вас комфортний дозвілля та відмінне звучання.

Як правильно вибрати техніку для будинку і для роботи