Як вибрати телевізор LG з 6-ї, 7-ї і 8-ї серії

Якщо уважно придивитися до LED-телевізорів, то можна побачити ледь помітну рамку, а все інше вони вам покажуть самі. Як вибрати телевізор LG з 6-ї, 7-ї і 8-ї серії?

Почнемо з 6-ї серії. У цій серії кілька моделей, які практично ідентичні. Звичайно ж, вони відрізняються дизайном, плюс додано кілька фішок. Але подробиці в деталях вам допоможуть дізнатися, як вибрати телевізор LG, кращий з кращих.

Перша

Модель 32LM620T не має вбудованого адаптера, і його потрібно докуповувати окремо. Починаючи з 640-ї моделі і вище, адаптери є.

Друга

Чарівний пульт Magic Motion є не у всіх моделях, а тільки в телевізорах 660-ї моделі, і вище. Навіщо він потрібен? Усі ці телевізори підтримують управління голосом і жестами, яке здійснюється з допомогою цього пульта.

Третя

У всіх телевізорах, крім 620-ї моделі, тип підсвічування LED plus. Про це розповімо трохи пізніше.

Четверта

Всі моделі комплектуються чотирма парами 3D очок. А в моделі 760 крім цього, є ще дві додаткові пари окулярів для спільної гри, яка називається Dual play. Починаючи із цієї моделі і вище, цими окулярами комплектуються всі телевізори LG.

Огляд роз’ємів

Приміром, телевізори моделей LM670 і LM669 відрізняються тільки ніжками. Почнемо огляд з роз’ємів: Ci-слот, 4 HDMI, 3 USB порту з можливістю підключення розгалужувачі, вихід для навушників, композитні та компонентні входи, Full Scart, цифровий аудіо вихід, RGB вхід, PC аудіо вхід, і LAN порт.

Тип підсвічування LED plus

Частота оновлення екрану 400 Гц, а дозвіл зображення Full HD. Чорний колір дійсно чорний, не такий, як буває в деяких телевізорах: дивишся на чорний, а він сірий. Це тому, що в телевізорах LG тип підсвічування LED plus. Це технологія локального затемнення, яка працює так, що світлодіоди можуть по черзі відключатися. Таким чином забезпечується більш глибокий чорний колір. Загалом, зображення дуже сподобалося. Тим більше з такою тонкою рамкою, як тут — екран здається ще більше, і ти ніби сидиш в кінотеатрі.

Невидима рамка

До речі, дизайном телевізора, особливо такою тонкою рамкою, виробники явно пишаються, бо придумали такому дизайну назва — Cinema Screen, він робить рамку невидимою при вимиканні телевізора. З таким дизайном чудово дивитися фільми 3D, рамки ніби зовсім немає.

Управління жестами

Управління жестами полягає в двох нескладних рухах руки, затиснувши перед цим центральну кнопку пульта. Один рух перемкне на наступний канал, а друге — повертає до списку дій. На цьому управління жестами закінчується.

Налаштування 3D

Багато функцій! Це стандартні функції всіх сучасних 3D телевізорів:

  • Конвертація 2D в 3D — досконала технологія конвертації 2D-зображення в тривимірне, забезпечує чудову глибину і гладкість.
  • Налаштування глибини об’ємного зображення
  • Спеціальна технологія об’ємного звучання Sound Zooming, яка синхронізує звук з 3D-зображенням

Дуже сподобалося 3D-зображення, в LG краще всього вийшло реалізувати перетворення 2D в 3D.

Читайте також: Що краще: активне 3D або пасивне?

Smart TV тут такий же, як і скрізь: все ті ж віджети соціальних мереж і відеосервісів, тільки тут більше ігор і додатків. Браузер теж є, і досить шустрий, так що можна повноцінно користуватися Інтернетом.

Унікальний сервіс 3D WORLD

телевизор LG

Цей сервіс дозволить вам дивитися відео прямо з Інтернету. Наявність декількох категорій відео ексклюзивної колекції забезпечить вам хороший вибір. Залишилася справа за малим — наявністю хорошого Інтернету, і не просто хорошого, а надшвидкісного, інакше колекцію завантажити навряд чи вдасться.

У вас є смартфон?

Якщо у вас є смартфон з підтримкою Android, ви можете встановити собі програму LG Smart Remote. Воно дозволить вам керувати телевізором з телефону, як пультом, дивитися передачі з телевізора на смартфоні, і наооборот, відтворювати відео, фото та аудіо файли з телефону на телевізорі.

Правда, є невелика проблема, нам не вдалося на смартфоні знайти телевізор в мережі, як ми не намагалися. Після години спроб, перезавантажень мереж, і перевстановлення програми, ми закинули цю справу. Може бути вийде у вас, так як програмне забезпечення оновлюється щодня, і є впевненість, що все буде працювати коректно.

Мовлення

Телевізор має вбудований цифровий тюнер DVB-T2. Це новий формат мовлення, на який через пару років перейдуть всі канали. Якщо такого тюнера у вас не буде, доведеться купувати його окремо.

Як кріпити?

Звичайно ж, телевізор кріпиться на стіну. Формат кріплення VESA, а розмір залежить від діагоналі, в цьому телевізорі розмір кріплення VESA 400 х 400.

А тепер невеликий обіцяний огляд двох інших серій телевізорів LG

Телевізор LG LM760

Він єдиний в цій серії. Чесно кажучи, тут все те ж саме, що і в 6-й серії, але тут збільшена частота оновлення екрану до 800 Гц. Плюс у комплект додані дві пари очок Dual play, які дозволять грати удвох, не розділяючи екран на дві половини. Від моделі 670 цей телевізор відрізняється кольором, і обважненням ваги на 2 кг. На цьому відмінності закінчуються.

Представник 8-ї серії теж єдиний, і також відрізняється від попередника дещо:

  • По-перше, дизайном
  • По-друге, вбудований в пульт мікрофоном, для того, щоб можна було користуватися голосовими функціями: це пошук в Інтернеті, спілкування в соцмережах. Наприклад, можна відповісти на повідомлення голосом, хоча всі спроби говорити з пультом по російськи, закінчилися невдачею.
  • По-третє, до всіх інших вбудованим тюнерам додався вбудований цифровий тюнер DVB-S2. Це нове покоління супутникового мовлення, яке дозволяє віщати в кращій якості. Поки що в такому форматі мовлення ведуть лише кілька супутникових каналів.

В цілому, нам телевізори сподобалися. Від 3D ми в повному захваті — це найкраще, що можна побачити в домашніх телевізорах. Німого засмутило, що всіма тими фішками, які роблять цей телевізор мега сучасним, у нас не вийшло скористатися. А саме, керування за допомогою смартфона, і голосові функції. В іншому, про телевізорах LG — найкращі враження. Особливо порадував розумний пульт MAGIC REMOTE в плані управління.

Те, що з кожною новою серією виробник додавав лише ціну, а не функції, далеко не новина, — зараз багато хто так робить. А в іншому, телевізори реально круті: вони показують в шикарному якості, у них дуже крутий дизайн. Smart TV теж порадувало, браузер не тупить, з набором тексту проблем не виникає, думаємо, що багатьом користувача цього вистачить з головою.

Вартість телевізорів можна подивитися в Яндекс. Маркеті, і на сайтах інтернет-магазинів.

Якщо до прочитання цієї статті ви не знали, як вибрати телевізор LG, і зараз зробили вибір на користь телевізорів з технологією Smart TV, будьте впевнені, що в лінійці завжди знайдеться телевізор LG для будь-якої кімнати у Вашому домі.

Краще все-таки подивитися відео-огляд телевізорів LG. Так буде надійніше.

Як правильно вибрати техніку для будинку і для роботи