Як вибрати смартфон

З кожним днем з’являються смартфони, один краще іншого. Технології настільки швидко їх змінюють, що у вас вдома молоко закінчується швидше. Природно, за технологіями не наздогнати, це безглуздо. Але при виборі смартфона є ряд обов’язкових параметрів, на які варто звернути увагу. Отже, як вибрати смартфон, і що потрібно знати перед покупкою.

Відмінною особливістю смартфонів є наявність операційної системи — мобільної платформи, і від того, яку систему вибрати, буде залежати багато чого. Наприклад:

  • Скільки додатків буде знаходитися в магазині
  • Як налаштувати користувальницький інтерфейс
  • Через що буде відбуватися синхронізація ваших файлів

Операційна система IOS

IOS — це інтуїтивно зрозуміла система від Apple з дуже зручним розташуванням на робочому столі, і величезною кількістю додатків, які знаходяться в Web Store. Основна перевага IOS — це її екосистема, яка дозволяє об’єднати декілька пристроїв від Apple в рамках одного аккаунта. Якщо ви раптом захочете перейти на нову версію iPhone, то перенесення даних у вас займе лічені секунди.

Кожна операційна система має свій магазин додатків, і на це варто звертати окрему увагу. Чим більше якісних і корисних програм є для операційної системи, тим зручніше користуватися смартфоном. Наприклад, для IOS – це AppStore, де дуже багато якісних, хороших, добрих додатків, але деякі з них доведеться купувати.

Операційна система Android

Операційна система Android стрімко набрала величезну популярність, і багато в чому завдяки тому, що її легко налаштувати під себе. І якщо ви готові до експериментів, то смартфони на Android IOS — це для вас! Основні переваги системи Android в тому, що вам, в принципі, не потрібно якесь спеціальне обладнання, або шнур для перенесення даних з комп’ютера на телефон і назад. Ви можете встановити абсолютно будь-який додаток , так як їх безліч в магазині додатків play маркет. Причому 60% безкоштовні. Ви також можете налаштовувати інтерфейс під себе, встановлюючи різні віджети, виносячи іконки, створюючи татуся… це дуже зручно.

Деякі виробники змінюють стандартний користувальницький інтерфейс система: так, наприклад, графічна оболонка htc sense радує користувачів анімованими віджетами, найвідомішим з яких є барвистий прогноз погоди.

Операційна система Windows Phone 8

Windows Phone 8 сподобається багатьом користувачам, у яких встановлена будинку операційна система Windows. Якщо ви активний користувач Outlook або інших сервісів Microsoft, то ви швидко освоїте цю систему.

Основні особливості операційної системи Windows Phone 8

  • Передвстановлений пакет програм Microsoft Office
  • Швидкий пошук у телефоні за першо букві
  • Інтуїтивно зрозумілий і дружній інтерфейс
  • Досить швидкий відгук системи на запит
  • Можливість завантажити всі особисті дані у хмару SkyDrive. Надалі всі ці дані можна буде переглядати з будь-якого пристрою в будь-якій точці світу.

Microsoft Marketplace — це фірмовий магазин додатків для Windows Phone. Тут їх поки що менше, ніж у Web Store або Google Play, але досить широкий вибір додатків все одно є, і робота над ними триває.

Операційна система Symbian

Операційна система Symbian використовується в телефонах Nokia. Це надійна і швидка операційна система для недорогих рішень.

Дисплей в сучасних смартфонах відображає не тільки текст, зображення і відео, але будучи сенсорним, є додатковим засобом вводу інформації. Величина дисплея, його яскравість і дозвіл, безпосередньо впливають на те, наскільки зручно буде користуватися смартфоном.

Дисплеї на органічних світлодіодах Amoled і Super Amoled відрізняються особливою яскравістю і широкими кутами огляду. Retina-дисплеї, встановлені в моделях iPhone останнього покоління, відрізняються високою щільністю пікселів, зображення на них дуже чітке і яскраве, так що навіть робота з текстами принесе задоволення.

IPS-матриці раніше встановлювали тільки в професійні монітори, для дизайнерів. Зараз такими матрицями оснащують флагманські моделі смартфонів. IPS-матриця володіє широкими кутами огляду до 178 градусів, і передає дуже яскраву і чітку картинку.

Процесор — серце сучасного смартфона. Чим він потужніший, тим більше продуктивний смартфон. Сучасні моделі працюють на частоті від 600 Мгц. Чи Любите ви дивитися фільми в дорозі, запускати кілька додатків одночасно, або грати в тривимірні ігри? Якщо ваша відповідь «так», то придивіться до придбання смартфона від 1 Ггц. Топові моделі також многоядерны, тому підвищують продуктивність. Разом з процесором важливу роль відіграє і оперативна пам’ять: чим її більше, тим, природно, краще.

Якщо у вас дві сімки

З появою смартфонів, що працюють з двома сім-картами, жити стало легше: мінус місце в кишені, плюс до сімейного бюджету. Якщо ви часто буваєте в інших містах, користуєтеся корпоративної зв’язком, або ви знайшли цікавий тариф для мобільного інтернету, у вас, напевно, дві, або навіть три сім-карти, в таких випадках незамінний телефон з двома слотами під sim-карти. Задумайтеся про придбання потрібної моделі.

Якщо ви любите фотографувати та знімати відео

Якщо ваша мета — знімати ролики і фотографії, придивіться до смартфону з наявністю камери не менше 8 мега пікселів і наявністю світлодіодного спалаху. Такі смартфони можуть з легкістю замінити звичайну цифрову мильницю, так як мають досить гарною якістю зображення. Так само вони вміють знімати відео в форматі Hd, що стало вже традиційним форматом.

Якщо вам потрібно залишатися на зв’язку

Якщо ваша мета постійно залишатися на зв’язку, зверніть увагу на ємність акумулятора. Чим вона більше, тим рідше вам доведеться заряджати ваш гаджет. В іншому випадку ви можете придбати додаткове зовнішнє зарядний пристрій.

Наявність fs-чіпа — це нова технологія, яка ще не так сильно поширена, але вона дозволяє обмінюватися інформацією між пристроями в один дотик. Досить просто прикласти, наприклад, телефон з іншим телефоном, і дані будуть передані.

Звичайно, в одній статті неможливо розібрати всі параметри, за якими слід вибрати смартфон, так і в кожного ці параметри індивідуальні. Але ми впевнені, що краще перед покупкою зібрати максимальну кількість інформації, ніж у випадку невдалого вибору шукати інформацію про те, як впоратися з проблемою.

Як правильно вибрати техніку для будинку і для роботи