Як вибрати професійний фен правильно

Якщо вам належить купівля фена для волосся, то Техноштучки рекомендують прочитати поради експертів про те, як вибрати професійний фен. З отриманими знаннями вам вдасться придбати найкращий побутовий фен!

Перше, на що потрібно звернути увагу, це з якого матеріалу виконаний фен. Він повинен бути виконаний з термостійкого матеріалу, так як працювати з ним доведеться по кілька годин поспіль, він повинен витримувати термонагрузкі.

Друге, на що ми звернули увагу, на те, що корпус, з якого виготовлений фен, був ударостійким. Бувають такі випадки, що майстри роняють фени, або випадково зачепили, і він впав. Фен повинен витримувати такі випробування.

Третє: у фена обов’язково повинно бути сопло. Це сопло допомагає майстрам в роботі, коли працюють з довгим волоссям, що допомагає робити перекидку (брашинг) сопла.

Насадка, яка одягається на сопло повинна бути вузькою і повинна йти зі скосом. Вузькість насадки дозволяє максимально використовувати потужність фена, а скіс дозволяє ювелірно робити прикореневі роботи, не обпалюючи шкіру голови.

Дуже важливий момент потрібно врахувати при виборі фена і насадки: насадка повинна отщелкиваться і замикатися. Ви це зрозумієте, коли почуєте характерне клацання, але при цьому насадка повинна крутитися.

Є фени, у яких насадка не замикається, і тримається, а просто надівається на сопло фена і знімається. Мінус таких фенів в тому, що з часом ця насадка разболтается, і довільно або не довільно під час робіт вона буде падати.

Тому, вибираючи фен у магазині професійних інструментів, майте на увазі, що вам цілком можуть запропонувати фен, насадка якого не має скоси, і вона просто, без клацання, надівається на сопло фена. Працювати таким феном дуже і дуже незручно.

Кришка на задній частині фена повинна бути, крім цього, вона повинна відкручуватися, вийматися і вставлятися на місце. Для чого це потрібно? Для того, щоб час від часу, цю кришку можна було знімати, прочищати, промивати, діставати волоски, якщо вони якимось чином потрапили туди, і вставляти назад. Насадка захищає механізми фена від будь-яких механічних впливів ззовні, саме ця частина фена вбирає в себе повітря, в якому може бути все, що завгодно. Тому кришка з сіточкою повинна бути, і вона повинна зніматися.

Крім того, що на ручці фена повинні перебувати кнопки, їх має бути 4:

  • Кнопка включення
  • Кнопка збільшення швидкості подачі повітря
  • Кнопка збільшення температури подачі повітря
  • Кнопка охолодження повітря

Технічні параметри професійних фенів

Потужність фена, в середньому, повинна дорівнювати 2000 Вт. Це комфортна потужність, при якій можна працювати на потоці, з великою кількістю людей. Коли йдуть клієнти за клієнтом, коли фен практично не вимикається, — це та потужність, яка витримує величезні навантаження в роботі майстрів.

Шнур фена повинен бути м’яким, гнучким, і не менше двох метрів завдовжки. У кожного професійного фена є петелька на ручці, за яку, при бажанні, можна повісити в робочій зоні. Тим не менш, ми не раз бачили, перебуваючи в салоні, що майстри фен знаходиться в спеціальному візку (підставці), у якій передбачені спеціальні отвори для інструментів.

Завдяки керамічному покриттю нагрівальних елементів, волосся будуть нагріватися рівномірно, а телефон буде працювати без перегріву. Це хороший вибір ще й тому, що такий фен менше шкодить структурі волосся, не сушить шкіру голови.

Не можна не сказати про популярної функції сучасних професійних фенів, як іонізація (Ozon або Lazer Ion). Під час сушіння, завдяки іонам, краплі води дробляться і добре поглинаються лусочками волосся., і пасма не перегріваються. Крім того, завдяки іонізації полегшується процес укладання – знижується рівень статичної електрики.

Можливо у фена, який ви обрали, немає лазерної іонізації, але є решітка з кераміки і турмаліну. Цей особливий мінерал при нагріванні також є природним джерелом іонів. Такий фен мають більш потужну функцію іонізації.

Ось такі секрети нам вдалося вивідати у маститих майстрів перукарського мистецтва. Хоча всі поради були гранично простими, без химерності і надмірностей. Цим вони ще раз підтвердили істину, що мистецтво майстра в його руках і його талант робити людей красивими.

До слова сказати, гумор для них, — також професійний інструмент. Якщо добре ним володієш, від клієнтів відбою не буде. Рекомендуємо вам запам’ятати народні прикмети про погодні явища:

Випрямила волосся — до дощу;
Уклала волосся — до вітру;
Красиво поклала — до урагану;
На голові хаос — до зустрічі зі знайомими. ??

Напевно, вам теж доводилося розгадувати секрети майстерності професіоналів під час укладання волосся.

Розгадуємо секрет укладання волосся брашингом і феном. Дивимося уважно!

Як правильно вибрати техніку для будинку і для роботи