Як вибрати планшет, якщо рішення про купівлю дозріло?

Ще зовсім недавно багато хто з нас з подивом дивилися на власників маленьких девайсів, які були в захваті від придбаної речі, і не зовсім ясно уявляли собі, що це за пристрій, і для яких цілей його потрібно купувати. Але час усе розставляє по своїх місцях, і тепер питання, навіщо потрібно купувати планшет, вже не варто. Зате найактуальніше питання — як вибрати планшет, і з яким планшетом мені буде зручно.

Коли ми приходимо в магазин і вибираємо планшет, в голові крутиться маса питань:

Що краще Apple або Android?

А розмір має значення?

А скільки може бути пам’яті?

А в сумочку влізе?

А можна на ньому малювати?

Планшетний комп’ютер є одним з видом сучасних мобільних комп’ютерів. Головна його відмінність — сенсорний екран, він займає велику частину пристрою. Потрапити в планшетний комп’ютер можна теж тільки з допомогою екрана.

Типи планшетів

Основних розмірів два. Один з них великий, з дисплеєм близько 10 дюймів, трохи більше або менше. Другий розмір з дисплеєм від 7 до 8 дюймів.

Великі планшети вважаються найбільш зручними для роботи з Інтернетом, або з текстом. Ipad — класичний приклад такого планшета. Планшети поменше набагато зручніше носити з собою постійно. Вони помістяться в будь-якій сумці або навіть в кишені.

Дозвіл екрану

Крім розміру, також дуже важливо дозвіл екрану. Чим вище дозвіл, тим краще виглядають на екрані фільми, фотографії або текст. У кращих моделей — дозвіл стандарту Full HD 1900 х 1080 точок, а у деяких навіть вище. Загальне правило: чим більше, тим краще.

Основні переваги планшетів

  • Планшет споживає значно менше електроенергії, і автономному режимі може пропрацювати набагато довше, ніж ноутбук.
  • Планшет легше і компактніше, а це значить, що в дорозі його використовувати більш зручно.
  • Планшети дешевше, ніж ноутбуки. Хоча тут бувають винятки))

Що можна робити з планшетом?

Планшет дуже зручно використовувати в якості електронної читалки книг, статей, документів і коміксів. Якщо ви хочете більше дізнатися про електронні книги та бібліотеки для читання електронних книг, то прочитайте статтю «Книги для електронних книг», знайдете для себе дуже корисні рекомендації.

Планшет — це ціла станція персональної продуктивності. З його допомогою дуже зручно складати розклад, робити графіки, розподіляти справи і плани. А завдяки великому дисплею, це робити набагато комфортніше, ніж на смартфоні.

На планшеті можна займатися не тільки справами: насолодитися музикою і фільмами, пограти в ігри, поспілкуватися з друзями в соціальних мережах. Для всіх цих цілей планшет підходить ідеально.

Під час поїздок і подорожей, планшет виявиться для вас незамінним помічником, завдяки наявності 3G або Wi-Fi інтернету, карт, перекладачів та словників.

Щоб правильно вибрати планшет…

Щоб правильно вибрати планшет, для початку потрібно визначитися із завданнями, які він буде виконувати. Для когось це буде пристрій, який завжди буде знаходитися під рукою, для когось дорогою іграшкою, а для кого-то модним аксесуаром. І тоді пріоритетними при виборі планшета будуть, або його робочі якості, або крутизна і гучне ім’я виробника.

Якщо вам потрібен планшет, який ви можете носити в кишені куртки, радимо вам вибирати 7-ми чи 8-ми-дюймовий варіант. У випадку з планшетами 10-ти дюймовими, то такі планшети більше підходять для роботи і перегляду фільмів і мультимедіа, і єдиним їх недоліком є великий розмір.

На всіх сучасних планшетах встановлено хороші екрани з високою роздільною здатністю і якістю. Максимально ефективно використовувати планшет вийде лише при наявності інтернет-з’єднання. Якщо ви більшу частину часу будете знаходиться в тому місці, де є стаціонарна Wi-Fi точка доступу, то можливо не варто переплачувати за 3G-версію.

Але якщо ж ви більшу частину часу перебуваєте в дорозі, то варто задуматися про придбання версії з 3G — модулем, так як у багатьох містах нашої країни, точок доступу Wi-Fi доступу без пароля поки ще дуже мало.

Пам’ять

Об’єм оперативної і постійної пам’яті планшета дуже важливий при виборі відповідної моделі. Сьогодні найбільш поширені планшети з об’ємом пам’яті дорівнює 512 Мб або 1 гб. Також популярністю користуються моделі з 2 Гб оперативної пам’яті. Обсяг постійної пам’яті сучасних планшетів досягає в середньому від 4-х до 64-х Гб. При цьому одні моделі планшетів підтримують розширення пам’яті за рахунок карт пам’яті, а інші ні.

Для стабільної роботи планшета об’єм оперативної пам’яті повинен бути не менше 1 Гб.

Акумулятор

Ємність акумулятора планшета, а також вага — є важливими критеріями при виборі. Від ємності акумулятора залежить те, наскільки довго планшет буде працювати без додаткової підзарядки, а від ваги — те, наскільки зручно буде його тримати в руці, або носити в сумці.

Рекомендуємо вибирати планшети з ємністю від 2000 міліампер на годину, і вагою від 300 до 700 грам, залежно від розміру.

При виборі планшета всі наведені тут рекомендації потрібно вміло поєднувати у відповідності зі своїм бюджетом і уподобаннями.

Хочемо зауважити, що це ще не всі рекомендації. Найцінніші поради дивіться в цьому відео.

Як правильно вибрати техніку для будинку і для роботи