Як вибрати холодильник для дому?

Сьогодні ми розберемося і дізнаємося, як вибрати холодильник.

Його габарити

Перше, з чим потрібно визначитися, це габарити холодильника, його висота і ширина. Холодильники бувають різні: стандартні 60 см, вузькі — 50 см, або широкі дводверні холодильникв. Висотою холодильники також відрізняються один від одного: бувають найменші 50 см, і до найвищих — 2 м.

Колірна гамма холодильника

Багато роздумів у нас викликає колір холодильника: рідко, коли члени сім’ї відразу приходять до одного знаменника. Тим більше, що колірна гамма холодильників сьогодні викликає захоплення, і бурю емоцій! Хто б міг уявити кілька років тому, що крім білих і сірих, в магазинах можна буде побачити цілі нескінченні ряди кольорових холодильників. Червоні, жовті, зелені, сині, — вибирай на будь-який смак!

Система No Frost

Виробники сьогодні пропонують моделі з системою No Frost, яка дозволяє рівномірно охолоджувати і заморожувати продукти без інею. По суті, холодильник не вимагає розморожування, так як система вентиляторів розганяє повітря по камері, і тим самим не дає утворюватися льоду і інею на стінках холодильника і морозильної камери. Це дуже зручно, холодильник розморожувати не треба!

Однак існує думка, що No Frost пересушує продукти. Ми вважаємо, що частка правди в цьому є. Але якщо ви запасетеся красивими баночками для продуктів, або упакуєте продукти в поліетиленові пакети, то ця проблема буде вирішена. Ну, і потім ви вже не будете звертати уваги на це невелика незручність.

Елементи управління

Буває багато різних типів холодильників з елементами управління. В одних холодильниках елементи управління винесені на зовнішню сторону дверей, інші холодильники мають систему управління всередині, під стельової панелі. Що ми можемо зробити з панеллю керування? Ми вибираємо температуру холодильної камери, температуру морозильної камери, можна задати функцію швидкого заморожування, або функцію відпустки. Це на той випадок, коли вам потрібно виїхати з дому на довгий час, а ваш холодильник без вас може працювати в економному режимі: 12 градусів — в холодильній камері, і мінус 6 — в морозильній.

У деяких сучасних холодильників є так звана нульова зона. Що це означає? У нульовий зоні можна зберігати м’ясо і рибу не заморожуючи, приблизно, протягом тижня. Якщо ви хочете зберегти продукти не замороженими, то кілька днів вони можуть зберігатися в цій камері. Це зона підвищеної вологості: фрукти і овочі в ній не пересихають, а зберігають свою природну вологу.

Аксесуари

Давайте розглянемо на прикладі холодильника Bosch, саме в ньому так багато всяких поличок і подставочек для ковбас, для сиру, яєць, для пляшок. Ящик для овочів може бути розділений на одну камеру, так і на два, і на три.

Компресори

Холодильники відрізняються різною кількістю компресорів. Холодильники бувають з одним, або двома компресорами. Компресор — це двигун. Відповідно, два компресора вам дозволять розморожувати окремо холодильну і морозильну камеру. Але важливо знати, що двохкомпресорні холодильник споживає в два рази більше електроенергії. Холодильники з системою No Frost мають тільки один компресор.

Энергпотребление

Головну роль сьогодні займає енергоспоживання холодильника. Особливо це актуально у зв’язку з високими цінами на електрику, і вводяться нормами на споживання електрики. Енергоспоживання холодильника залежить від типу компресора, і від його кількості. Відповідно, однокомпресорний холодильник двометровий холодильник буде споживати 413 кіловат в годину. А холодильники LG з лінійним компресором споживають в два-три рази менше електроенергії, чим звичайний холодильник зі стандартним компресором. Двохкомпресорні холодильник буде споживати електроенергії в районі 500-600 кіловат в годину.

У наш час складно уявити будь-яку сім’ю без холодильної камери. Виробники надають нам широкий вибір і асортимент, як дизайнерських холодильників, так і стандартні. Вибір, як завжди, залишається за нами. Сподіваємося, що ця стаття допоможе вам розібратися в тому, якими бувають холодильники, і дізнатися, як вибрати холодильник перед покупкою.

Якщо вам не вистачило рад Техноштучек про те, як вибрати холодильник, скористайтеся порадами Ельдорадо, з недавніх пір вони стали знімати досить цікаві театралізовані відеоогляди. Можливо, вам вони сподобаються.

Як правильно вибрати техніку для будинку і для роботи