Як вибрати газонокосарку для своєї ділянки

Якщо ви хочете мати на своїй присадибній ділянці рівну англійську галявину, вам не обійтися без газонокосарки. Сьогодні ми розповімо про те, як вибрати газонокосарку, яка підходить саме для ваших потреб. В магазинах представлений величезний асортимент різних моделей: це механічні, акумуляторні, електричні і бензинові.

Давайте розглянемо кожен тип газонокосарок детальніше, це допоможе вам у виборі.

Механічні газонокосарки

Обертання ножів залежить від обертання коліс і зусиль користувача, штовхає вперед косарку. Такий інструмент підійде для невеликого дачного ділянки з молодою невисокою травою, або, якщо на вашій ділянці є зовсім невеликі місця для скошування трави. Але саме механічні, або шпиндельні газонокосарки забезпечують найвищу якість стрижки газону, і постійну дозу фітнесу його власнику.

Акумуляторна газонокосарка

аккумуляторная газонокосилка

Переваги:

  • Двигун, що живиться від батареї;
  • Незалежність від розетки;
  • Мала вага пристрою;
  • Максимальний ділянку для обробки всього 5 соток.

Все добре, тільки зарядки акумулятора вистачає на маленьку площу, і для того, щоб продовжити роботу, необхідно таку газонокосарку весь час заряджати.

Електричні газонокосарки

электрическая газонокосилка

Якщо ви власник ділянки до 10-ти соток, то вам можна порекомендувати 4-х колісну електричну газонокосарку з наступними параметрами:

  • Двигун потужністю від 1 Квт і вище
  • Ширина скосу 32 см
  • Швидкість обробки до 40 см

Насамперед, вони зручніше тим, що для них не потрібно готувати бензинову суміш для обробки газону. Але зате постійно вимагають до себе підвищеної уваги — через кожні двадцять хвилин пристрою потрібно дати відпочити. Частково це обумовлено малою вагою і компактними розмірами приладу.

Важливо звернути свою увагу на те, яка у вас напруга в мережі — воно повинно бути не менше 220 Вт, і завжди необхідно уважно оглядати якість перерізу подовжувача, на якому не повинно бути скруток. Це заходи безпеки, які важливо дотримуватися, щоб електрична газонокосарка справно працювала, і ні в якому разі не перегоріла.

По закінченні часу потрібно проводити огляд ножів, які можуть затупляться і перешкоджати якісного виконання роботи.

Бензинова газонокосарка

бензиновая газонокосилка

Великий плюс бензинової техніки в тому, що режим роботи бензинового тримера набагато більше електричного. Йому під силу впоратися з високою і жорсткою травою, маючи в своєму арсеналі спеціальні ножі і травозбірник великого об’єму. На відміну від електричної газонокосарки, бензинова техніка мобільна і не прив’язана до довжини електричного проводу, який може плутатися під ногами.

Бензинова косарка не така легка, звичайно, як електрична, але вона має металевий корпус, що набагато довговічніше пластмасового. Більшість бензинових газонокосарок має привід на колесах, що дуже зручно, якщо вам потрібно скосити великі території.

У бензинових газонокосарок ширина скошування набагато більше, ніж у електричних моделей, а від цього залежить кількість проходів і час вашої роботи: чим ширше ширина скошування, тим ширше скіс трави за один прохід.

Великий мінус в тому, що газонокосарка з бензиновим двигуном виділяє вихлопні гази, що саме по собі є чинником, несприятливих для здоров’я, і власника доводиться возитися з маслом і бензином, перш, ніж приступити до роботи.

Бензинові косарки однозначно подарують свободу пересування, потужну і якісну обробку газону, при цьому, вартість їх вище, ніж на електричні моделі.

gazonokosilkaПоради

  • Якщо потрібно обробляти нерівний газон і скошувати високу траву, вибирайте газонокосарку з великими колесами.
  • Ніж з великими лопатями дозволить траві потрапляти прямо в травозбірник.
  • Симпатичні газонокосарки-трактори потрібні для ділянок, розміром з футбольне поле.

Тепер, ви, напевно, знаєте, як вибрати газонокосарку для свого дачного ділянки, і на які параметри потрібно звернути свою увагу. Головне, щоб ваші газони завжди були акуратними і доглянутими при мінімальних зусиллях.

Як правильно вибрати техніку для будинку і для роботи