Який електрокультиватор для дачі вибрати

Близько 90% російських дач – це прості будиночки з прилеглою територією, незважаючи на тенденцію «зростаючих» котеджів. Зрідка між дачами простого дизайну можна зустрітися розкішні «хороми». Тому обробка дачної ділянки продовжує бути актуальною. Впоратися з нею набагато легше, якщо в наявності є необхідні інструменти, що полегшують ручну працю. Такі, як, наприклад, електрокультиватор для дачі.

Електрокультиватор: дача в порядку без особливих зусиль

Електричний культиватор воліють по одній простій причині – немає необхідності використовувати бензин та масло, тим самим, не забруднюючи двір і прилеглу територію.

Мотор визначає можливості

Щоб вибрати надійного помічника для дачі, потрібно звернути увагу на його потужність, від якої залежить обсяг обробки ділянки.

Найчастіше электрокультиваторы оснащуються двигунами малої потужності, рідше – середньої. З його допомогою можна обробити невелику ділянку (клумба, чагарник, грядка). Деякі використовують електрокультиватор для підготовки землі до посіву, але далеко не всім моделям доступна така можливість із-за невисокої потужності.

экологичный культиватор

Глибина і ширина захоплення

Електричний культиватор воліють через легкості управління і маневреності. При виборі потрібно звернути увагу на ширину і глибину захоплення. Стандартний електричний культиватор дозволяє заглибитися на 22-25 см, при цьому забезпечуючи ширину в межах 60 см. Але багато виробників незначним чином змінюють стандартний показник в більшу або меншу сторону.

Споживання електроенергії

При покупці потрібно звернути увагу на рівень споживання. Заплатити невелику суму, а потім витрачай величезні гроші на оплату рахунків за електрику не має сенсу. На кожній упаковці моделі вказана споживана потужність. Враховуючи, що вартість электрокультиватора невисока (5 -10 тис. руб.), іноді витрати на електроенергію можуть перевершити всі очікування. Середньою потужністю електричного культиватора вважається 1,2-2,5 кВт.

Гарантії та сертифікати якості

При покупці вимагайте всі сертифікати якості, опис товару, інструкції з експлуатації. Обов’язковою умовою є наявність гарантії. Наявність гарантійного листа недостатньо, необхідно звірити терміни гарантії з термінами виробника. Купувати варто лише у перевіреного продавця. Перевагу варто віддавати відомим брендам, до яких відносяться Daewoo і Hyundai, але їх ціни вище середньої (20-22 тис. руб.), тому можна звернути увагу на більш дешевих виробників — Flexo IKRA і Mogatec (9-12 тис. руб.).

электрокультиватор

Колеса з підвищеною прохідністю

Щоб збільшити прохідність культиватора, потрібно вибрати надійні колеса. Незважаючи на те, що електричний культиватор призначений для невеликої ділянки, важливо, щоб колеса були надійними і маневреними. Найчастіше покупці, які знайомі з особливостями роботи культиваторів, вибирають колеса з пневматичними шинами, які володіють підвищеними показниками прохідності.

культиваторы

Екологічність і чистота

Електрокультиватор для дачі воліють через зручності та екологічності. Він безпечний, не забруднює навколишнє середовище. Але це досягається на рахунок підключення до електроживлення, що обмежує можливості моделі. Щоб наділити агрегат великими можливостями, під час покупки простежте за тим, щоб шнур культиватора був надійним і достатньої довжини. Використання різноманітних подовжувачів ускладнює процес роботи, тому краще, щоб шнур спочатку був максимально довгим.

Електрокультиватор для дачі: зручність використання

При купівлі культиватора потрібно враховувати не тільки основні характеристики, але і додаткові функції. Простота і зручність експлуатації в цьому випадку стоїть на першому місці. За рахунок того, що модель не може похвалитися мобільністю (через підключення до електроживлення), його застосування не повинно викликати ніяких відчуттів дискомфорту.

?

Для электрокультиваторов характерні наступні особливості: невелика вага, незначний рівень шуму, легкість в обігу, маневреність. Якщо вибраний вами культиватор не відповідає раніше вказаними показниками, з його придбанням потрібно почекати.

электрический культиватор

?

Ще однією доречною функцією є наявність механізму для підмітання сміття. Не всі електричні культиватори оснащені цією функцією, проте це дуже зручно. Якщо ви не хочете після роботи на грядці витрачати час на завершальний етап прибирання, доплативши невелику суму, ви отримуєте культиватор з укомплектованим механізмом для сміття.

?

Заощадити при покупці можна на фрезах. Багато магазинів пропонують додаткову кількість фрез. Як правило, в комплекті вже йде від 2 до 5 фрез. Для такого культиватора цілком досить цих 2 видів. Решта – зайва трата грошей.

Як правильно вибрати техніку для будинку і для роботи