Як вибрати електробритву?

Статистика дуже проста: 75% чоловіків користуються механічними бритвами. 25% користуються електричними бритвами. Багато чоловіків говорять про те, що раніше вони користувалися электробритвами, але в якийсь момент якість їх перестало влаштовувати, і саме цим вони пояснюють перехід на гоління механічним верстатом. Але сьогодні в цій області стався величезний прогрес.

Трохи історії: у 1910 році було вручено патент на створення електричної бритви. Це був американець Вілліс Шокки. Його винахід — бритва з обертовими лезами, що приводилося в рух маховими колесом, інерції якого вистачало на кілька хвилин безперервного гоління. Ось з тих пір електрична бритва всіх і цікавить.

Перед вибором електробритви у нас виникають 3 головних питання:

Як вибрати?

Як правильно користуватися?

Як доглядати за приладом?

Електричні бритви принципово поділяються на два види

Выбор электробритвы

1. Роторні бритви

У роторної системи збривання волосся на обличчі чоловіка здійснюється за допомогою обертових лопатей, розташованих в спеціальних бритвених головках.

2. Сіткові бритви

В системі сіткового щетина зрізається вібруючими лезами, відокремленими від поверхні шкіри сталевими сіточками. Є думка, що сіткові бритви менш травмонебезпечні, найчастіше їх вибирають люди з чутливою шкірою

Незаперечна перевага у роторних бритв, так як сучасне пристрій роторних бритв зробило їх многоголовчатыми і рухливими. Це дозволило зменшити час контакту лез ножів з шкірою обличчя, що істотно підвищило якість гоління. Такі бритви забезпечують більш чисте гоління.

Сухе або вологе гоління?

Важливий параметр, на який варто звернути увагу, можливість вологого гоління. При вологому гоління ковзання збільшується, що зменшує силу тертя, тим самим менше шкіра дратується. А можливість нанесення на шкіру спеціальних засобів для гоління істотно підвищує ефективність самого гоління. Такі бритви не бояться води і дуже зручні в повсякденному застосування, і за ними легко доглядати: достатньо промити під струменем води.

Кількість рухомих головок і їх рухливість

Кількість рухомих головок і їх рухливість впливають на чистоту та якість гоління. Роторні системи можуть мати дві або три бриючі голівки, сіткові системи — від однієї до трьох. Розрізняють електробритви з подвійною або потрійною системою гоління. Отже, чим більше кількість бритвених головок, тим вище якість гоління і тим дорожче прилад.

Додаткові пристрої

Важлива деталь, на яку варто звернути увагу — можливість підключення додаткових пристроїв. Насамперед це тримери, так як вони здатні видалити волосся з вух, підправити віскі, зайву рослинність, що безсумнівно є великою перевагою в порівнянні з сітчастими электробритвами. Тример може бути вбудованим або висувним. На відміну від вбудованого, висувний триммер має можливість змінювати довжину волосся для стрижки.

Досі і сьогодні не вщухають суперечки, який бритвою користуватися краще електробритвою або верстатом? Хтось цю процедуру відкрито ненавидить, хтось звично і без емоцій відноситься до ранкового моциону, а хтось перетворює гоління задоволення. Якщо ви вибираєте бритву в подарунок чоловікові, то задумайтеся, що може бути краще, ніж роторна електрична бритва з вологим голінням і додатковими насадками? Адже від якості бритви залежить ваш зовнішній вигляд і стан шкіри. На цьому економити досить складно. Будьте бадьорі і свіжі, і готові успішно вирішувати всі завдання нового дня!

Як правильно вибрати техніку для будинку і для роботи