Як вибрати блендер: Який краще купити?

Блендер — незамінний пристрій на вашій кухні. Він подрібнить і змішає інгредієнти без найменших зусиль з вашого боку. Про те, як вибрати блендер, який вас влаштовував на 200 %, читайте в рекомендаціях у цій статті та у рубриці сайту «Блендери».

Тип блендера

Існує два основних типи блендерів: занурювальний і стаціонарний.

Стаціонарний блендер являє собою глечик, який встановлюється на базу. Всередині бази знаходиться мотор, саме він приводить у рух ножа, який розташований на дні глечика. Найчастіше стаціонарні блендери використовують для приготування соусів і коктейлів, а також — пюре з овочів.

Плюс стаціонарного блендера в тому, що вони не вимагають постійного втручання при роботі з ними. Вам достатньо лише засипати продукти і включити. Далі прилад все зробить сам.

Стаціонарні блендери найчастіше дешевше заглибних. Крім того, їх не потрібно мити: у більшості моделях є функція самоочищення.

Стационарный блендер

Недолік стаціонарних блендерів: великі розміри і неможливість готувати маленькі порції — вміст розмазується по стінках, а ніж не дістає до продуктів.

Занурювальний блендер має довгастий корпус, в нижній частині якого розташований обертається. Ємність для змішування і подрібнення може бути практично будь-який: від пластикового глечика, що йде в комплекті з блендером, до звичайній каструлі. Така модель підходить для подрібнення невеликих порцій продуктів, а також для доведення до однорідної маси супів і пюре.

Основна перевага заглибних блендерів — їх функціональність. Вони можуть мати кілька насадок, наприклад, вінчик для збивання або подрібнювач. Крім того, вони більш компактні.

Погружной блендер

Недоліки заглибних блендерів насамперед у тому, що:

  • По-перше, його треба тримати в руках під час роботи
  • По-друге, рідко вдається уникнути бризок

Потужність блендера

Потужність блендера може варіюватися від 200 до 1200 Вт. Чим вище потужність, тим вище у блендера можливостей. Якщо ви набуває блендер для того, щоб з його допомогою подрібнювати овочі, готувати супи-пюре або збивати вершки, то прилад з потужністю від 200 до 500 Вт, те, що вам потрібно.

Якщо ви плануєте подрібнювати більш тверді продукти, такі, як горіхи, заморожені ягоди і лід, вибирайте блендер з потужністю від 600 до 900 Вт.

Якщо ж ви хочете за допомогою блендера замішувати тісто, то купіть пристрій з потужністю від 1000 Вт.

Бездротове використання блендера

Даною функцією оснащені тільки занурювальні блендери. Наявність у приладу акумулятора для автономної роботи дозволяє максимально розширити робочий простір і не бути скутим довжиною електропроводи.

Але є у таких моделей і недоліки: невеликий час автономної роботи і велику вагу корпусу.

Матеріал корпусу блендера

Корпус блендера може бути пластиковим або металевим. Моделі з пластиковим корпусом дешевше, з металевим — дорожче. Матеріал корпусу не несе ніяких практичних переваг, вибирайте, спираючись на свої естетичні уподобання.

Об’єм подрібнювача блендера

Об’єм подрібнювача може варіюватися від одного до двох літрів. Цей параметр важливий при виборі стаціонарного блендера. Враховуйте, що різниця між корисним і загальним обсягом, приблизно 200-300 мл Тут все залежить від того, що конкретно ви збираєтеся готувати.

Якщо ви плануєте готувати за допомогою блендера дитяче харчування, а також кришити зелень, горіхи сир та інші додаткові інгредієнти до основних страв, то досить подрібнювача об’ємом 1 літр.

А якщо ви хочете використовувати прилад для приготування смузі, коктейлів, а також супів-пюре, то слід вибрати об’єм від 1,5 до 2-х літрів.

Блендер

Комплектація блендера

Насадки блендерів заслуговують окремої уваги — чим більше насадок, тим більш прилад. Але і ціна вище))

Подрібнювач з кришкою являє собою зменшену копію чаші кухонного комбайна. Підходить для нарізки і шинкування різноманітних продуктів, а також для приготування рибного, курячого і м’ясного фаршу.

Насадка віночок дозволить використовувати блендер як міксера. Допоможе швидко і якісно збити вершки, яйця, а також крем і рідке тісто.

Вакуумний насос — насадка, що дозволяє створювати вакуум в спеціальних контейнерах. У контейнер можна покласти будь-який продукт, щільно закрити кришкою і з допомогою насоса викачати з ємності повітря. Продукти, упаковані таким чином, зберігаються набагато довше.

Млин для помолу спецій допоможе створити різні приправи і пряні суміші.

Насадка для замішування тіста служить для приготування густого тесту.

Додаткові функції

Колка льоду стане в нагоді вам, якщо ви часто робите коктейлі.

Рекомендації

  • Якщо ви шукаєте блендер, щоб приготувати соуси та коктейлі, а також пюре з овочів, то вибирайте стаціонарний блендер з подрібнювачем від 1,5 до 2-х літрів і потужністю від 200 до 500 Вт.
  • Якщо ж вам потрібен прилад для подрібнення невеликих порцій продуктів,то вибирайте занурювальний блендер або стаціонарний блендер об’ємом подрібнювача 1 літр.
  • А якщо вам потрібен блендер, щоб подрібнювати тверді продукти, такі, як горіхи, заморожені ягоди або лід для коктейлів, вибирайте пристрій з потужністю від 600 до 900 Вт зі спеціальною насадкою.
  • Хочете з допомогою блендера замішувати густе тісто, вибирайте прилад зі спеціальною насадкою і потужністю від 1000 Вт.
  • Якщо ви не хочете обмежувати свій простір довжиною електропроводи, то купуйте занурювальний блендер з акумулятором для автономної роботи.
  • Потрібен варіант «Все в одному»? Тоді занурювальний блендер з великою кількістю насадок — для вас.
  • Шукайте економічний варіант? Тоді вибирайте занурювальний блендер з пластиковим корпусом, однією насадкою і потужністю від 200 до 500 Вт. Або стаціонарний блендер з аналогічною потужністю.

Збивайте, подрібнюйте, робіть коктейлі, смузі і пюре. Експериментуйте і насолоджуйтеся!

Як правильно вибрати техніку для будинку і для роботи