Двокамерний і безшумний Bosch KGV39VL23R

Сьогодні покупець вибирає техніку не тільки по функціоналу. Найчастіше, стає вирішальним зовнішній вигляд, наприклад, при виборі холодильника.

Погодьтеся, що на сучасній кухні холодильник з успіхом справляється зі своїм головним функціональним завданням — максимально довго зберігати свіжість і смакові якості продуктів, і є важливим елементом дизайну.

Двокамерний холодильник Bosch KGV39VL23R сріблястого кольору з нижньою морозильною камерою та перенавешиваемым дверним упором може вдало вписатися в інтер’єр будь-якої кухні. А правильно розташована вісь дверей дозволяє присунути впритул холодильник до стіни.

Як влаштований холодильник?

Висота холодильника 2 метри, а ширина і глибина — 60 і 65 сантиметрів відповідно.

Компанія Bosch вже багато років залишається в числі лідерів за якістю вироблюваної техніки. Нижнє розташування морозильної камери забезпечує простий і комфортний доступ до холодильного відділення, яким ми звикли користуватися набагато частіше.

Холодильна камера місткістю 257 літрів дозволяє забезпечити наявність в будинку великого асортименту продуктів. Полиці з ударостійкого скла можна розташувати на свій розсуд. При бажанні, трилітрова банка, та не одна, увійде в холодильник без проблем.

холодильник Bosch

В даному холодильнику встановлений один компресор, він працює практично безшумно. Але для цього холодильник доведеться виставити ідеально рівно. І дійсно, при правильній установці іноді здається, що він просто вимкнений. Правда, після першого включення на нормальний режим роботи холодильник буде виходити приблизно добу.

Електронне регулювання і контроль температури підтримують потрібну температуру з точністю до одного градуса. Кліматичний клас SNT розширює діапазон температур від +10 до +43 градусів, що дозволяє даній моделі безвідмовно працювати і зберігати свіжість продуктів навіть у саму жарку погоду.

Bosch KGV39VL23R — економить наші гроші

Крім цього, холодильник Bosch KGV39VL23R має вищий клас ефективності енергоспоживання А+ по європейській класифікації. У холодильній камері є функція автоматичного відтавання, так і об’єм морозильної камери вас порадує — 95 літрів. Все це дає власникові даної моделі можливість зберігати великий запас заморожених продуктів і напівфабрикатів.

холодильник Bosch KGV39VL23R

У нижньому морозильному відділенні потужність заморожування продуктів — до 4,5 кілограмів на добу. У разі відключення електроенергії, холодильник продовжить працювати протягом 22-х годин. От тільки температура в морозилці не регулюється, хоча це не заважає даній моделі бути на рівні кращих у своїй ціновій категорії.

Корисні функції холодильника Bosch
  • Холодильник Bosch наділений функцією «Суперзаморожування», саме вона вміє максимально швидко заморозити поміщені в морозильник продукти. А ми знаємо, що від часу заморозки залежить збереження продуктів і їх первинні смакові якості: аромат, структура і корисні властивості. У першу чергу це відноситься до ягід, овочів та зелені. Секрет простий: чим швидше ми заморозимо продукти, тим більш корисними і смачними вони будуть після розморожування.
  • Якщо ви хочете охолодити за один раз велику кількість продуктів, функція «Суперохолодження» — вона дозволяє підтримувати потрібну температуру в холодильній камері. Краплинна система розморожування холодильної камери ні в чому не поступається популярній системі ноу-фрост. Холодильник доведеться розморожувати, маскимум, один раз на рік.
  • У морозильній камері використовується система lowfrost. Це така система, при якій контур випарника монтується по всьому периметру морозильної камери холодильника за внутрішніми стінками. За рахунок меншої перепаду температур, за умови однакової інтенсивності охолодження, процес утворення льоду відбувається набагато повільніше. Охолодження відбувається рівномірно — по більшій частині поверхні внутрішніх стінок. Що дозволяє уникнути наростів льоду, і набагато рідше потрібно розморожувати холодильник.

холодильник Bosch KGV

У комплекті з холодильником покупець отримує:
  • стандартну форму для льоду
  • невелику маслянку
  • зручну поличку для яєць

Не вистачає лише підвісу для пляшок. Але і в цьому випадку, модель отримує позитивну оцінку у відгуках покупців, так як тиха робота, економічне споживання електроенергії класу А+ і невисока вартість роблять холодильник Bosch KGV39VL23R прекрасним для домашнього використання.

Як правильно вибрати техніку для будинку і для роботи