Як краще упакувати речі та побутову техніку при переїзді

Переїзд на нову квартиру для багатьох є досить страхітливою процедурою. Організація переїзду насправді займає досить багато часу і вимагає певного уяви. Неправильна упаковка речей може викликати певні неприємності, наприклад, втрату або псування того чи іншого предмета під час перевезення. У даній статті будуть присутні поради, які допоможуть правильно упакувати речі так, щоб ця робота не забирала багато часу і ви зуміли довезти всі речі в цілості й схоронності.

Як підготуватися до упаковки речей та побутової техніки

При підготовці до переїзду обов’язково потрібно підготувати наступні засоби: папір (можна газети), скотч, коробки або ящики (бажано різного розміру), тканина, повітряно-бульбашкову плівку, міцні пакети, маркер для підписання упаковки.

Правила, які потрібно виконувати в процесі упаковки

Існують деякі правила, яких необхідно дотримуватися під час транспортування речей і предметів побуту в нове житло. Так, наприклад, не варто відразу ж хапатися за тендітні вироби, такі? як посуд, різні статуетки та інші речі, які можуть легко пошкодитися. Найкраще приступити до збору з упаковки міцних предметів невеликого розміру: одяг, білизна, книги. І вже тоді — в останню чергу, можна збирати меблі, побутову техніку і електроніку, великі предмети.

Важливо пам’ятати: щоб не втратити цінні предмети, документи, гроші — їх варто брати з собою, помістивши в окрему папку або коробку.

Є одне вагоме правило, яке дотримуються фахівці з вантажних перевезень. Так, вага коробки або іншої тари не повинна перевищувати 30 кг. Перевірити це дуже легко, якщо під рукою немає ваг: можна спробувати зрушити скриньку або коробку великим пальцем. Не вийшло? Тому доведеться перемістити частину предметів в інший скриньку або коробку.

Послідовність збору та перевезення речей

упаковка кухни при переезде

Щоб проведення робіт пройшло максимально швидко і якісно, необхідно знати декілька важливих нюансів, які взаємопов’язані з грамотною послідовністю збору та перевезення речей.

 • Так, спочатку збираємо речі з шафи і антресолі. Постільна білизна, штори та інші вироби з тканини кладемо в міцні пластикові пакети. При цьому, не забудьте підписати всі пакети, адже білизна та рушники стануть вам необхідні в новій квартирі відразу ж. За підписаним коробках їх буде легше знайти.
 • Після цього приступите до упаковки книг. Різноманітні періодичні видання (книги, журнали, брошури) необхідно скласти в стопку, відсортувавши по 20 штук, і оберніть в папір. Цей процес дозволить захистити куточки журналів і книг від пошкоджень. Точно так само слід упаковувати диски, а потім акуратно розкласти їх по коробках. Порожнечі, які можуть утворитися між стінками і предметами коробки можна заповнити м’якою тканиною або папером, а потім самі коробки заклеїти скотчем.
 • Тепер слід приступити до упаковки одягу і взуття. Тут цілком допоможуть валізи або спортивні сумки великого об’єму, куди краще упакувати літні речі. Якщо є одяг, яку не можна м’яти, її краще розкласти в міцні чохли.
 • При упаковці посуду необхідно звернути увагу на гострі предмети (ножі і вилки). Їх потрібно загорнути в міцну папір і покласти в коробку таким чином, щоб вони її не пошкодили. Крихкі предмети потрібно обернути в бульбашкову плівку, газети або м’яку тканину.
  Каструлі і кухонне приладдя потрібно обов’язково перемотати газетами в кілька шарів, щоб не пошкодити інші предмети.
 • Тепер можна приділити час упаковці меблевого гарнітура. Бажано всю меблі підписати із зворотного боку. Меблі потрібно обернути плівкою і покласти у велику тару, на дні якої буде присутній гофрокартон.
 • Для болтів і фурнітури потрібно виділити кілька мішків, щоб не втратити дрібні предмети. Якщо не вдалося розібрати меблі, всі шухлядки і дверцята можна заклеїти скотчем. В якості захисту дзеркал можуть послужити товсті листи картону, які потрібно перетягнути скотчем або міцною мотузкою.
 • Корисні поради для упаковки побутової техніки при переїзді

  как упаковать бытовую технику

  Побутову техніку слід упаковувати в останній момент. Все обладнання бажано перевозити в «рідній тарі», захистивши з пінопластом. Якщо цього матеріалу немає, його слід замінити папером. Щоб при транспортуванні не пошкодити техніку, між обладнанням і стінками коробки покладіть аркуші паперу.

  Ці кілька важливих порад обов’язково потрібно враховувати при упаковці речей. Тепер ви знаєте, як краще упакувати речі та побутову техніку при переїзді.