Як краще упакувати речі та побутову техніку при переїзді
Переїзд на нову квартиру для багатьох є досить страхітливою процедурою. Організація переїзду насправді займає досить багато часу і вимагає певного уяви. Неправильна упаковка речей може викликати певні неприємності, наприклад, втрату або псування того чи іншого предмета під час перевезення. У даній статті будуть присутні поради, які допоможуть правильно упакувати речі так, щоб ця робота не забирала багато часу і ви зуміли довезти всі речі в цілості й схоронності.
Як підготуватися до упаковки речей та побутової техніки
При підготовці до переїзду обов’язково потрібно підготувати наступні засоби: папір (можна газети), скотч, коробки або ящики (бажано різного розміру), тканина, повітряно-бульбашкову плівку, міцні пакети, маркер для підписання упаковки.
Правила, які потрібно виконувати в процесі упаковки
Існують деякі правила, яких необхідно дотримуватися під час транспортування речей і предметів побуту в нове житло. Так, наприклад, не варто відразу ж хапатися за тендітні вироби, такі? як посуд, різні статуетки та інші речі, які можуть легко пошкодитися. Найкраще приступити до збору з упаковки міцних предметів невеликого розміру: одяг, білизна, книги. І вже тоді — в останню чергу, можна збирати меблі, побутову техніку і електроніку, великі предмети.
Важливо пам’ятати: щоб не втратити цінні предмети, документи, гроші — їх варто брати з собою, помістивши в окрему папку або коробку.
Є одне вагоме правило, яке дотримуються фахівці з вантажних перевезень. Так, вага коробки або іншої тари не повинна перевищувати 30 кг. Перевірити це дуже легко, якщо під рукою немає ваг: можна спробувати зрушити скриньку або коробку великим пальцем. Не вийшло? Тому доведеться перемістити частину предметів в інший скриньку або коробку.
Послідовність збору та перевезення речей
Щоб проведення робіт пройшло максимально швидко і якісно, необхідно знати декілька важливих нюансів, які взаємопов’язані з грамотною послідовністю збору та перевезення речей.
Каструлі і кухонне приладдя потрібно обов’язково перемотати газетами в кілька шарів, щоб не пошкодити інші предмети.
Корисні поради для упаковки побутової техніки при переїзді
Побутову техніку слід упаковувати в останній момент. Все обладнання бажано перевозити в «рідній тарі», захистивши з пінопластом. Якщо цього матеріалу немає, його слід замінити папером. Щоб при транспортуванні не пошкодити техніку, між обладнанням і стінками коробки покладіть аркуші паперу.
Ці кілька важливих порад обов’язково потрібно враховувати при упаковці речей. Тепер ви знаєте, як краще упакувати речі та побутову техніку при переїзді.