А ви знаєте, як правильно складати пакети?

Кожен магазин при купівлі дбайливо надає нам пакети — хто безкоштовно, хто за гроші. З часом накопичується купа пакетів, якими користувалися всього один раз — і викинути шкода, і звичка ходити з пакетом у магазин вже віджила своє.

Пакети треба якось складати: у когось з нас є зручні місця в кухонному гарнітурі для зберігання пакетів, хтось за звичкою складає їх в один пакет, який перетворюється в пузатий мішок, набитий доверху іншими пакетами, а хтось віддає перевагу відразу від них позбавлятися, відправляючи у відро для сміття. Всі ці способи об’єднує одне — люди перестали прати пакети і повісити сушитися в ванній і на кухні. Це радує.

А як ви вирішуєте проблему зберігання всього один раз використаних пакетів? Думаю, що спосіб, наведений нижче, кого-то все-таки зацікавить, так як завдяки звичці правильно складати пакети, ви заощадите місця для інших, більш корисних речей на кухні.

Дивіться на фото-інструкції, повторіть всі дії, і у вас все вийде. До речі, багато взяли на озброєння цей спосіб, і з задоволенням застосовують його, пояснюючи тим, що втомилися від грудки з пакетом, який прибудований між шафами або на дверній ручці.

Як правильно складати пакети-маєчки:

Как правильно складывать пакеты

Как правильно складывать пакеты

Как правильно складывать пакеты

Як правильно складати пакети з вирубний ручкою:

Как правильно складывать пакеты

Одна жінка поділилася радою, привезений з Англії: там пакети поміщають в нарукавник необхідної вам довжини. Знизу гумка, але не до кінця прикриває отвір, а зверху теж гумка, але за неї ще й вішається цей нарукавник в зручне для вас місце. Зверху поміщаються пакетики, а знизу їх дістають. Зручно і практично. Можна на цей нарукавник прикріпити аплікацію, смішного кухаря, наприклад. Такі нарукавники продаються в магазинчиках «Все для кухні» і користуються гарним попитом.

Сподіваємося, що тепер на вашій кухні буде ідеальний порядок — адже ви вже знаєте, як правильно складати пакети!

Як правильно вибрати техніку для будинку і для роботи