Футбольний День донора LG і «Ельдорадо» з Денисом Глушаковым і Артемом Ребровим

Триває естафета добрих справ #LGПередайПасДобра

Москва, 17 квітня 2017 р. – напередодні важливих спортивних подій у Росії LG Electronics і компанія Ельдорадо провели 81-й в історії донорського проекту LG і 28-й спільний з партнером футбольний День донора. Акцію підтримали відомі спортсмени, російські футболісти – гравець національної збірної Денис Глушаков, неодноразово кращий футболіст місяця Чемпіонату Росії з футболу, і воротар Артем Ребров, володар призу «Воротар року» імені Льва Яшина.

Спільний день донора запустив у Росії вже шостий марафон в підтримку безоплатного донорства крові #LGПередайПасДобра, прийнявши донорську естафету з Білорусі, Мінська, де проект стартував у березні за участю футбольної команди «Крумкачы».

Футбольний День донора відбувся в Москві, в головному офісі компанії «Ельдорадо», за підтримки Центру крові ФМБА Росії. В донорської акції взяли участь понад 80 співробітників офісів та магазинів «Ельдорадо», московського офісу LG і заводу в Рузському районі Підмосков’я, а також співробітники компанії Globus.

Символи донорської естафети

Посли добрих справ LG Денис Глушаков та Артем Ребров підписали символ донорської естафети – червоне серце, а також м’яч добрих справ – символ донорського марафону #LGПередайПасДобра. Спортсмени не тільки підтримали учасників акції, але і в теплій атмосфері поспілкувалися з усіма донорами LG і «Ельдорадо», розповівши про свій спортивний шлях і важливість добрих справ.

донорская акция

Самі футболісти активно займаються добрими справами, так Денис Глушаков подарував рідному місту – Міллерово (Ростовська область) – футбольний стадіон, а Артем Ребров підтримує підопічних Фонду боротьби з лейкемією.

«Футбол – командна гра. Щоб здобути перемогу в матчі, важливо, щоб кожен гравець проявив свої найкращі якості. Мені дуже приємно сьогодні допомагати дружній команді LG у їх благородній справі!»

– зазначив Денис Глушаков.

На зустрічі з донорами Артем Ребров підкреслив:

«Бути донором крові – це значить приймати участь у вирішенні життєво важливої проблеми. Сьогодні у кожного з вас з’явився ще один привід для гордості за самого себе. Бути гарною людиною в цьому житті – це здорово».

Активну участь у соціальних ініціативах та підтримка з боку керівництва партнерів має основоположне значення для розвитку проекту. Так, Президент LG Electronics в Росії і країнах СНД р-н Іль Хван Чи зазначає:

«Ми раді, що взаємодія двох найбільших компаній лежить не тільки в площині бізнесу, але і в області добрих ініціатив. LG не зупиняється на досягнутому, ініціюючи донорські акції як в Росії, так і в країнах СНД, залучаючи до добрі справи і здоровий спосіб життя все більше наших колег і партнерів».

У свою чергу Михайло Нікітін, генеральний директор компанії «Ельдорадо», підкреслює:

«Донорські проекти, реалізовані з LG, органічно доповнюють програму корпоративного добровольчества «Ельдорадо». Ми пишаємося тим, що наша спільна донорська географія розширюється з року в рік, допомагаючи великій кількості людей».

Футбольні дні донора в інших регіонах

социальные инициативы

Розширюючи донорську географію, LG проведе футбольні дні донора також в інших регіонах. Компанія LG є першим серед бізнес-спільноти партнером Міністерства охорони здоров’я Російської Федерації і ФМБА Росії і з 2009 року реалізує проект «Корпоративне волонтерство. Сприяння донорському руху ім’я здоров’я нації» на підтримку Програми розвитку масового добровільного донорства крові та її компонентів в Росії. Компанія «Ельдорадо» першою в 2011 році приєдналася до донорських ініціатив LG.

Протягом цих років партнери спільно реалізують як разові акції, так і міжрегіональні донорські марафони, пересуваючись на різних видах транспорту і постійно розширюючи географію донорського руху – «Потяг інновацій і добрих справ», корабель «Технологія добра», «Повітряний марафон добра», марафон «70 років Перемоги».

В рамках космічних ініціатив добра в 2016 році партнери провели спортивно-космічний День донора за підтримки легендарного гімнаста Олексія Немова та Федерації космонавтики Росії. У ці роки акції двох партнерів підтримували знамениті російські спортсмени, такі як Костянтин Цзю, Олексій Нємов, Марія Петрова і Олексій Тихонов, Антон Шипулін, Тетяна Навка, Наталія Рагозіна, а в 2016 році – і космонавти за підтримки ОРКК.

космические инициативы добра

Про компанію LG Electronics

LG Electronics, Inc. (KSE: 066570.KS) є світовим лідером в області інновацій та виробництва високотехнологічної електроніки, сучасних засобів мобільного зв’язку та побутової техніки. У компанії по всьому світу працює 77,000 людина в 125 філіях. Компанія LG складається з чотирьох підрозділів: Home Appliance & Air Solution, Mobile Communications, Home Entertainment, і Vehicle Components, загальний обсяг світових продажів яких в 2016 році склав 47,9 млрд доларів США (55,4 трлн південнокорейських вон). LG Electronics є одним з провідних у світі виробників плоско-панельних телевізорів, мобільних телефонів, кондиціонерів повітря, пральних машин і холодильників. Також LG Electronics лауреат премії 2016 ENERGY STAR Partner of the Year. За додатковою інформацією, будь ласка, зверніться до www.LGnewsroom.com.

Про компанії «Ельдорадо»

Компанія «Ельдорадо» – російська мережа магазинів побутової техніки, електроніки та товарів для дому.

Географія присутності компанії охоплює понад 200 міст і налічує більше 600 магазинів у різних регіонах РФ. Поряд з цим «Ельдорадо» активно розвиває транснаціональний франчайзинг у ряді країн: Киргизія, Молдова, Вірменія, Казахстан.

«Ельдорадо» – п’ятикратний лауреат премії «Права споживачів та якість обслуговування», триразовий володар премії «Марка №1 в Росії» (2012, 2014, 2016), а також володар премії «Компанія року 2012» і «HR-бренд 2013».

Акціонерівр «Ельдорадо» ? Група «САФМАР».

Група «САФМАР» є однією з найбільших промислово-фінансових груп в Росії. До її складу входять нафтовидобувні і нафтопереробні холдинги, вугільні, калійні компанії, будівельні корпорації, логістичні та готельні комплекси, торгові, офісні центри. Група «САФМАР» володіє активами у фінансовій сфері: банками, страховими і лізинговими компаніями, недержавними пенсійними фондами.

  • Про Державну програму розвитку добровільного донорства

  • З 2008 року Міністерством охорони здоров’я Російської Федерації, Федеральним медико-біологічним агентством і Центром крові ФМБА Росії реалізується масштабна Програма розвитку Служби крові, яка охоплює всі 85 суб’єктів Російської Федерації.

  • Розвиток Служби крові супроводжується постійним розвитком комунікаційної інфраструктури:

  • Інтернет-портал Служби кровіwww.yadonor.ru – це не тільки розширена інформаційна база для всіх учасників донорського руху: донорів, волонтерів, НКО, підприємств і компаній, громадських рад, журналістів, але і можливість взаємодії між ними. Успішно функціонує спеціально розроблений розділ «Партнерство з бізнесом», в якому можна знайти вичерпну інформацію про напрями співпраці зі Службою крові, а також заповнити заявку на приєднання до донорському руху.

  • Гаряча лінія з питань донорства крові8-800-333-33-30 (цілодобово, дзвінок по Росії безкоштовний).