Як правильно підібрати чохол для телефону або планшета?

Чи варто витрачати гроші на чохол, якщо при купівлі і так довелося викласти значну суму за планшет або напханий різними гаджетами телефон?! Між тим, чохол не тільки здатний захистити пристрій від механічних пошкоджень і небажаної вологи, але і виразити індивідуальність власника. Як не помилитися у виборі цього виду аксесуара і як правильно підібрати чохол для телефону або планшета?

Перш, ніж приступити до вибору (види і ціни чохлів можна подивитися за посиланням), необхідно визначитися з основними критеріями вибору чохлів:

¦ матеріал виготовлення;
¦ форм-фактор;
¦ функціональна сумісність

Матеріал виготовлення

Який матеріал вважається універсальних для виготовлення чохлів? Схоже, однозначної відповіді на це питання не існує, оскільки матеріал може бути якісним, але неприємною на дотик, і – навпаки:

¦ силіконові – такі вироби недовговічні, але приваблюють споживача витонченістю і дешевизною; перевага: чохли можна міняти часто або мати відразу кілька різнокольорових («одягати» телефон під настрій);

¦ термопластичний поліуретан TPU (форм-фактор – накладка) – такого виробу можна надавати будь-яку форму; перевага: матеріал захищає пристрій від морозу, зберігаючи працездатність мікросхем електронного пристрою;

¦ кожзам і натуральна шкіра – матеріали відрізняються ціною і пропонують широку палітру кольорів; недолік: некомпактні розміри, хоча такі чохли непогано захищають пристрій;

¦ текстиль і пластик – недорогі матеріали, які абсолютно не захищають пристрій від ударів і вологи, в цьому є, мабуть, головний їх недолік.

Форм-фактор

Рівень захисту пристрою, а також ступінь зручності користування виробом легко визначити за зовнішнім виглядом чохла. Відомі такі типи стандартів, які задають габаритні розміри (положення, орієнтація елементів, що розміщуються на пристрої):
книжка (обкладинка) – найбільш популярний аксесуар для планшета, що зовні нагадує книжкову обкладинку; перевага: пристроєм можна користуватися, не виймаючи з чохла;

¦ накладка-бампер (іноді комплектується ніжкою-підставкою) – забезпечує протиударну захист телефону; перевага: практично невагомий аксесуар забезпечує швидкий доступ до екрану пристрою;

¦ футляр (кишеню, конверт) – максимальний захист пристрою в дорозі для тих, хто не звик користуватися телефоном або планшетом в чохлі; перевага: захищає від ударів, тертя, а також вологи і пилу.

Функціональна сумісність

Підбираючи чохол для мобільного переносного пристрою, що вкрай важливо звернути увагу на сумісність технологічних отворів чохла і пристрої: збіг має бути ідеальним! В іншому випадку, скористатися телефоном або планшетом не вийде через перекритих роз’ємів (для зарядного пристрою), динаміків або вбудованої камери.
Влетіти, що називається, «в копієчку» можна при купівлі багатофункціональних аксесуарів, доповнених вбудованою клавіатурою або батареєю. Це дійсно дорогі чохли, але їх практичність очевидна!

Якісний товар, як відомо, знаходиться у сертифікованих продавців. Якщо ж цей варіант покупки не по кишені, заощадити на аксесуарах для мобільних пристроїв можна при замовленні товару через відомий інтернет-магазин.

Як правильно вибрати техніку для будинку і для роботи