Компанія xiaomi представила свої перші смарт-окуляри. Новинка називається xiaomi smart glasses. На відміну від нещодавно анонсованої моделі ray-ban stories, гаджет китайського виробника не є комерційним продуктом. Поки.

Що відомо?

Зовні новинка являє собою звичайні окуляри масою 51 г.але при цьому xiaomi smart glasses оснащуються чотирьохядерним процесором, батареєю, контролерами wi-fi і bluetooth, 5-мегапіксельною камерою і майже п’ятьма сотнями різним сенсорів.

Розумні окуляри обладнані двома 0,13 ” панелями microled. За словами виробника, xiaomi smart glasses в перспективі зможуть стати заміною для смартфонів.

При сполученні з розумним телефоном новинка зможе виводити тільки найважливіші повідомлення, а не все підряд, як спортивні браслети. Також відзначимо можливість приймати дзвінки і переводити текст в режимі реального часу. Окуляри оснащуються динаміками і вбудованими мікрофонами. Xiaomi smart glasses отримали накопичувач для зберігання даних і підтримують голосове управління.

Коли чекати?

Xiaomi не розкриває ні вартості, ні дати виходу комерційної версії розумних окулярів. Але відомо, що smart glasses будуть працювати під управлінням операційної системи android.

А ви знаєте, що