Watch Yourself оголошений переможцем інноваційного конкурсу Electrolux Ideas Lab

Москва, Росія, 29 листопада, 2016

Світовий лідер по виробництву побутової техніки Electrolux оголосив проект Watch Yourself переможцем міжнародного конкурсу інновацій Electrolux Ideas Lab. Watch Yourself — гаджет на зап’ясті, який сканує продукти прямо з полиці в супермаркеті і пропонує вам варіанти рецептів у вигляді проекції на долоні.

Компанія Electrolux запустила в серпні оновлений міжнародний конкурс інновацій Ideas Lab, щоб знайти відповідь на питання: “Як ми можемо надихнути людей в усьому світі насолоджуватися більш смачної і здорової домашньої кухнею в майбутньому?” Під час першого етапу конкурсу, більше 40 000 чоловік проголосували, і вибрали ТОП-10 ідей. Другим етапом журі професіоналів і експертів Electrolux визначили переможця з 10 щасливчиків.

Переможцем став Ханнес Лунг, студент з факультету дизайну продуктів з Естонії. Завдяки його ідеї Watch Yourself, яка зможе зробити покупки простіше, а також надихнути людей на здорове харчування, він отримає грошовий приз у розмірі €10 000 і запрошення провести VIP-тиждень в Стокгольмі. Це прекрасна можливість зустрітися з керівниками та експертами від Electrolux, а також поспілкуватися з творцями найбільш успішних стартапів Скандинавії.

«Створюючи Electrolux Ideas Lab, наша мета була задіяти креатив наших споживачів, відзначати творчі ідеї, і давати їм можливість реалізуватися, — сказала МэриКей Копф, директор з маркетингу Electrolux, а також член журі. — Перемогла концепція зачарувала нас цілісним підходом; творець зміг поставити себе на місце споживача, допоміг йому робити покупки їжі в магазині, а також керувати непростим процесом життя в родині. WatchYourself — це саме той гаджет, про який мріє кожен.»

ТОП-10 ідей Electrolux Ideas Lab

Конкурс Electrolux Ideas Lab зібрав цілий спектр ідей від додатків для смартфонів, програм обміну їжею, інноваційних колекцій рецептів, нових інструментів для кухні і лайфхаков до повноцінних моделей ведення бізнесу.

Electrolux Ideas Lab

Розробки в області 3D друку стали самим передовим трендом, а гейміфікація додала ігровий елемент. Ми бачили справжнє достаток додатків, їх функції охоплювали різні сфери — від обміну їжею до контролю інгредієнтів — були там і нові підходи до сучасних продуктів, а також погляди на майбутнє спільнот та мереж, зайнятих продуктами харчування.

Журі конкурсу відібрали 50 кращих ідей з 27 країн світу для відкритого голосування, в ході якого громадськість вибрала ТОП-10 ідей. На останньому етапі, проаналізувавши пропозиції фіналістів, журі Electrolux Ideas Lab обрало остаточного переможця конкурсу.

У числі дев’яти інших фіналістів:

YouCook

Додаток для смартфона, який має допомогти людям готувати смачні страви вдома, використовуючи ті інгредієнти, які у вас вже є.

VegiPrinter

Харчової принтер, який дозволяє дотримуватися вегетаріанського харчування, не відмовляючись від м’ясних смаків.

Galef

Розумна високотехнологічна пляшка, яка інформує про якості напою і споживанні цукру.

Tick-Tech Clip

Хто з нас не діставав їжу з холодильника, тільки щоб зрозуміти, що вона прострочена? Невдовзі ця ситуація може змінитися.

Taze

Додаток для мобільних пристроїв і настільного ПК, яке допоможе приготувати смачні страви з кожним інгредієнтом з вашого холодильника.

Panda

Харчової 3D-принтер для тих, хто хоче змінити свій спосіб харчування, не змінюючи звичок.

KitchenBook

Роблячи приготування їжі більш соціальним, люди можуть ділитися знахідками і насолоджуватися кулінарним творчістю разом.

LunchBox

Мережа обміну їжею дозволяє кухарям створювати вишукані страви для зайнятих людей, які хочуть, є «як вдома».

Cooquit

Додаток, яке поєднує людей, які люблять готувати і тих, хто любить поїсти. У результаті перші можуть ділитися своїми талантами з другими.

Відеоролик переможця з проектом Watch Yourself можна переглянути за посиланням http://www.electroluxgroup.com/en/electrolux-ideas-lab-winner-watch-what-you-eat-23074/

Про компанії Electrolux

Electrolux є світовим лідером з комплексним рішенням у професійній і побутовій техніці. Щорічно компанія реалізовує понад 40 мільйонів одиниць продукції більш ніж у 150 країнах світу. Компанія робить ставку на ретельно продумані, інноваційні рішення, в основі розробки яких лежить глибоке вивчення споживчих та професійних уподобань. Продуктове портфоліо Electrolux включає в себе величезний асортимент вбудованої і що стоїть окремо техніки. У тому числі: духові шафи, варильні поверхні, витяжні вентилятори, холодильники, морозильні ларі, винні шафи, плити, посудомийні та пральні машини, пилососи, малу побутову техніку, побутову хімію, посуд і різноманітні, корисні аксесуари для приготування їжі. За додатковою інформацією звертайтеся на www.electrolux.ru