Вибираємо якісний і доступний смартфон

З урахуванням значного зростання цін на смартфони росіяни стали все більше уваги приділяти пристроїв середньої цінової категорії. Яка ж модель пропонує оптимальне співвідношення ціни та якості, дозволяючи отримати багатофункціональний гаджет з гідним функціоналом, продуктивністю і сучасним дизайном.

Samsung Star Galaxy Duos G350

Корейська смартфон побудований на базі операційної системи Android і оптимальний для тих покупців, хто не розташовується значними фінансовими засобами. Стильне і ергономічне мобільний пристрій пропонує хороші можливості для роботи, що дозволяють реалізувати основні найбільш затребувані можливості. Двухсимочная конструкція дозволяє забезпечити максимальну зручність організації зв’язку для користувачів.

Незважаючи на доступну вартість, смартфон пропонує дуже хороші функціональні можливості, зіставні по багатьом параметрам з топовими пристроями. Єдине, що видає в моделі бюджетність, це скромне дозвіл 4,3-дюймового екрану на рівні 800х600 пікселів, а також використання технології TFT для виробництва.

Возможности Samsung Galaxy Star Duos G350

Модель має «оперативку» 512Мб, і процесор з частотою 1,2 ГГц. Єдина камера пропонує дозвіл в 3 мегапікселі. Підтримка зв’язку здійснюється тільки у форматі 2D, а передача інформації ведеться через Bluetooth або Wi-Fi. Заряду акумулятора в 1800 мАч достатньо для повноцінної роботи протягом дня.
З особливостей моделі можна виділити можливість синхронізації гаджета з ПК KIES.

LG L60 Dual X135

Недорогий гаджет з двома слотами під SIM-карти володіє традиційною для свого класу зовнішністю, але при цьому пропонує достатній рівень ергономічності. Крім звичних білого і чорного кольорів корпусу, придбати модель можна і в синьому кольорі.

LG L60 Dual X135

Одним з основних переваг смартфона є чудова якість збірки, відповідне значно більш дорогим моделям. Разом з високою функціональністю за рахунок використання Android, апарат пропонує широкі можливості зручного використання. Діагональ дисплея складає 4,3 дюйма.

В основі мобільного пристрою лежить процесор з частотою 1,3 ГГц і двома ядрами, що працює разом з 512Мб «оперативки». В подібному поєднанні забезпечується непогана продуктивність. За організацію зйомки відповідають дві камери, при цьому основна з них пропонує цілком пристойні 5Мп, в той час як селфи-камера має скромні 0,3 Мп.

Возможности LG L60 Dual X135

Підтримка форматів зв’язку і передачі даних стандартна, яка реалізується через 2G, Wi-Fi або за допомогою Bluetooth. Ємності акумуляторних батарей достатньо, щоб протягом дня обходитися без зарядного пристрою.

Sony Xperia E1

Японський смартфон володіє фірмовим дизайном виробника і орієнтований на користувачів, зацікавлених у якісному і гучному прослуховування музичних композицій, але при цьому не здатних придбати собі дорогий гаджет. Модель має в своєму ціновому сегменті найбільш потужним динаміком. У той же час показники 4-дюймового дисплея досить скромні 600х480 пікселів.

Sony Xperia E1

Корпус апарату пластиковий, з приємними відчуттями і достатнім ступенем ергономічності. Разом з чорним і білим кольорами існує фіолетовий варіант, орієнтований на жіночу частину споживчої аудиторії. Обводи корпусу заокруглені, при цьому при уявній масивності можна відзначити хорошу якість збірки і загальну візуальну привабливість моделі. Гаджет розрахований на одночасне обслуговування двох SIM-карт.

возможности Sony Xperia E1

В основі цілком пристойною продуктивності, достатньої для роботи значної кількості ігор, розроблених для Android, лежить двоядерний процесор з частотою 1,2 ГГц. Оперативної пам’яті всього 512Мб, що є стандартом для пристроїв подібного класу. Єдина камера 3Мп, а розмір власної пам’яті 4 гб вільного простору. Зв’язок підтримується тільки 2G. Є можливість передачі даних за допомогою Wi-Fi. Заряду акумулятора вистачає для повноцінної експлуатації пристрою.

Підсумки

На сьогоднішній день описані вище три моделі недорогих смартфонів, віднесених до категорії апаратів бюджетного класу, є найбільш затребуваними на ринку, і користуються підвищеною популярністю. Всі вони пішли у продажу в минулому році, і є відносно свіжими розробками.

Добротні характеристики на фоні невеликої вартості роблять будь-який з трьох перерахованих мобільних пристроїв основними кандидатами на придбання для тих, хто хоче мати хороший телефон, але при цьому не готовий віддавати за нього серйозні суми. Остаточний же вибір залишається за покупцем.

Джерело Mobcompany.info

Як правильно вибрати техніку для будинку і для роботи