Вузька посудомийна машина Hotpoint-Ariston ADLK 70 X

Тільки господині можуть оцінити, наскільки їм необхідна на кухні посудомийна машина. Це так втомлює — мити гори посуду щодня, постійно, по кілька разів в день. Особливо прикро займатися цим у той час, коли вся сім’я відпочиває після смачного обіду. Посудомийна машина в 21 столітті — справжній порятунок для кожної господині! Особливо, якщо машина з родзинкою.

Така, наприклад, як унікальна вузька посудомийна машина Hotpoint-Ariston ADLK 70 (X). Вона не так давно з’явилася на ринку, і вже радує покупців своїми можливостями. Про те, як не помилитися, вибираючи посудомийну посуд, читайте у попередній статті.

Hotpoint-Ariston ADLK 70 (X) — це окремо стоїть модель (з можливістю вбудовування), виконана в класичному білому кольорі і приємному кольорі нержавіючої сталі, легко впишеться у будь-який інтер’єр.

Функціональність вузької посудомийної машини

Управління машиною винесено на лицьову панель — а значить, для більшості з нас управляти машиною буде гранично просто і зручно! Запам’ятати буде нескладно: якщо брудного посуду накопичилося трохи, то активуйте функцію «недовантаження». Відповідно, витрата води і час мийки пропорційно скоротяться.

Hotpoint-Ariston ADLK 70 X

А якщо хочете, щоб ваша посуд сяяла чистотою до певного часу, то використовуйте таймер «Відкладений запуск». Не забудьте вибрати час відстрочки: три, шість або дев’ять годин.

Якщо після приготування їжі залишилася підгоріла посуд, то інтенсивна програма, необхідна для миття пригоріла і сильно забрудненого посуду, допоможе з цією проблемою впоратися бездоганно.

А тепер загляньмо всередину:

узкая посудомоечная машина

  • Обсяг завантаження машини Hotpoint-Ariston ADLK 70 (X) — 10 комплектів. Гідно для будь-якої сім’ї з 2-х — 4-х чоловік! Особливо, враховуючи її габарити— 850*450*600 мм.
  • Мінімальний цикл миття слабо забрудненого посуду складає всього 25 хвилин.
  • Цікава особливість моделі вам теж доведеться за смаком: в посудомийній машині є третій рівень завантаження. У переміщуваний лоток для столових приладів можна покласти довгі ножі, шумівки, ополоники — і вони не будуть мішатися в основний кошику.
  • Витрата води на стандартний цикл невеликий — приблизно 10 літрів. Для того, щоб кожна крапля було витрачено не даремно, сенсор чистоти води вміє відслідковувати забрудненість води, що стікає з посуду, і вчасно зупиняти мийку.
  • Внутрішня камера виготовлена з якісної нержавіючої сталі. Гарантом захисту від протікання є популярна і в інших посудомийних машинах — система «Aquastop».

Вузькі габарити машинки, універсальний дизайн, 7 програм мийки і самий оптимальний набір функцій для сім’ї від 2-х чоловік дозволяють вважати модель ADLK 70 (X) достатньо безпечним, надійним і разом з тим, економічним пристроєм. Вузька посудомийна машина Hotpoint-Ariston ADLK 70 (X) стане вам вірною помічницею в повсякденному битві на кухонному фронті за чистоту і порядок столового посуду.

Як правильно вибрати техніку для будинку і для роботи