Газова плита Electrolux EKG 951302 W

Вузька газова плита Electrolux EKG 951302 W в білому кольорі — відмінне рішення для невеликої кухні. Нове покоління окремо стоять плит Electrolux — це єдина плита з газовою духовкою і газовими варильними зонами. Погодьтеся, що за білим кольором нескладно доглядати, зате сліпуче білий колір плити говорить про те, що на кухні підтримується чистота і порядок.

Плита шириною 50 см дозволяє багато чого, але перш за все, може значно заощадити дорогоцінний місце на кухні, що дуже актуально для невеликих приміщень. Додаткове місце на кухні зайвою ніколи не буває — його можна використовувати для нових шафок або зон зберігання.

Чавунні власники надійні і довговічні

Чавунні утримувачі варильної зоні виглядають надійними і довговічними. Їх зовнішній вигляд відповідає заявленому Electrolux якості побутової техніки. Безпека понад усе, а на таких власників посуд буде стояти стійко. Хоча треба зауважити, що і сама посуд повинна бути стійкою, а діаметр дна посуду повинен перевищувати діаметр конфорок. Тільки в цьому випадку Electrolux забезпечить вам підвищений комфорт і безпека.

Уважно читайте керівництво користувача.

Автоподжиг і Газконтроль — зручність і безпека

Зручність, комфорт і безпека забезпечується дуже просто, за допомогою Автоподжиг. Поверніть рукоятку варильної панелі та натисніть на неї — запалиться полум’я автоматично. Якщо раніше для розпалювання газової плити потрібні були вільними обидві руки, то зараз полум’я можна запалити всього лише однією рукою. Чиїсь мрії стали реальністю.

При роботі з газовою плитою потрібно строго дотримувати правила техніки безпеки. Допоможете система Газконтроль, яка може перекрити подачу газу, якщо полум’я згасне.

Electrolux EKG 951302 W

Режим «Конвекція» — професійний режим приготування

Десятиліття професійного досвіду та інновацій дозволяють Electrolux робити своїм покупцям особливі пропозиції. У газовій плиті EKG 951302 W — це газова духовка з конвекцією. Полум’я заховано в нижній частині, а конвекційний вентилятор перемішує тепле повітря усередині духової шафи. У цій духовці ви можете готувати також здорово, як і в електричній мультифункціональної духовці. Наприклад, ви можете готувати на кількох рівнях одночасно.

Зміщений конвектор — покращена якість приготування

Особливе розташування конвекційного вентилятора дає більш рівномірний розподіл гарячого повітря в духовках невеликого розміру.

Використовуйте максимально функції духовки об’ємом 59 л: Нижній нагрів, Розморожування, Вентилятор + нижній нагрів, Турбо-гриль, Гриль, Освітлення, і радуйте своїх близьких смачними стравами.

Механічний таймер

Поверніть ручку таймера на необхідний час — звуковий сигнал нагадає вам про те, що страва готова.

Емаль легкого очищення

Емаль легкого очищення — міцна і надійна. Такою вона може залишатися довго, при правильному догляді та утриманні. Використовуйте будь-які сучасні м’які миючі засоби для очищення варильної поверхні та духовки.

Ну кухні може всяке статися, і якщо щось пригоріло, то можна видалити з допомогою скребка. Не рекомендується використовувати тверді абразивні чистячі засоби або гострі металеві скребки для чищення скляної дверки, якими можна подряпати поверхню, в результаті чого скло може лопнути.

Варильна панель буде завжди чистою, якщо її мити після кожного використання. Підтримувати чистоту завжди легше, ніж проводити генеральне прибирання!

газовая плита Electrolux EKG 951302 W

Розбірна дверцята

Внутрішні скляні панелі духовки легко витягуються для чищення. Саме тому скляні дверцята буде легко утримувати в чистоті. Більше немає ніякої ймовірності патьоків на дверцятах після миття. Скляні дверцята легко знімається , що полегшує і прискорює миття. Не залишайте на потім прибирання після приготування їжі. Якщо робити регулярно, то ця процедура займе не більше пари хвилин. А нагородою за працю буде відмінний огляд при спостереженні за приготуванням смачних страв.

Газова плита Electrolux EKG 951302 W стане гарною помічницею на вашій кухні. Electrolux прав: результати завжди будуть чудовими.

Купити газову плиту Electrolux EKG 951302 W можна в інтернет магазині.

Як правильно вибрати техніку для будинку і для роботи