LG представляє на російському ринку серію зовнішніх кіосків XE3C

Компанія LG Electronics (LG) представляє на російському ринку серію вуличних кіосків XE3C в діагоналях 55 і 75 дюймів. Нові моделі енергоекономічних, здатні працювати при температурі від -30 до +50 градусів, забезпечуючи яскраве зображення:

  • Вуличні кіоски серії XE3C являють собою LCD дисплеї з високою яскравістю і антибліковим покриттям, які можна використовувати на вулиці навіть в умовах впливу прямого сонячного світла.
  • IPS матриці гарантують відмінну якість зображення і чудову передачу кольору, широкий кут огляду, тривалий термін експлуатації, оптимальний рівень статичної контрастності.
  • Висока яскравість дозволяє встановлювати панель в найбільш освітлених місцях і рекомендується для демонстрації реклами та іншої інформації у різних кліматичних умовах.
  • Високий рівень контрастності гарантує точність передачі чорного кольору, а також відтінків і півтонів.
  • Автоматичне настроювання яскравості екрану в залежності від умов освітлення дозволяє істотно економити електроенергію.
  • Корпус дисплеїв захищений від впливу пилу і вологи у відповідності зі стандартом IP56, а спеціальне скло забезпечує надійний захист екрану від механічних пошкоджень.
  • Кожен дисплей розрахований на 50 000 годин безперервної роботи в режимі 24/7.
    Формат 9:16 дозволяє комфортно переглядати широкоформатні ролики і виводити на екран більше інформації.
  • Наявність вбудованого медіаплєєра дозволяє відтворювати контент без використання додаткового обладнання, а вбудований веб-сервер забезпечує можливість віддаленого управління і діагностики, знижуючи витрати на обслуговування дисплеїв.

###

Про компанію LG Electronics, Inc.

LG Electronics, Inc. (KSE: 066570.KS) є світовим лідером в області інновацій та виробництва високотехнологічної електроніки, сучасних засобів мобільного зв’язку та побутової техніки. У компанії по всьому світу працює 77,000 людина в 125 філіях. Компанія LG складається з чотирьох підрозділів: Home Appliance & Air Solution, Mobile Communications, Home Entertainment, і Vehicle Components, загальний обсяг світових продажів яких в 2016 році склав 47,9 млрд доларів США (55,4 трлн південнокорейських вон). LG Electronics є одним з провідних у світі виробників плоско-панельних телевізорів, мобільних телефонів, кондиціонерів повітря, пральних машин і холодильників. Також LG Electronics лауреат премії 2016 ENERGY STAR Partner of the Year. За додатковою інформацією, будь ласка, зверніться до www.LGnewsroom.com.

Media Contact:
LG Electronics Russia
Дарина Штефанюк
Ведучий PR-фахівець
8 (495) 933-65-65 ext.589
[email protected]