У 2018 році компанія vivo представила смартфони сімейства nex, головною фішкою яких стала висувна фронтальна камера. Згодом лінійка поповнилася моделлю з двома дисплеями, а останнім представником серії є vivo nex 3s. Зараз виробник готує до прем’єри модель vivo nex 5.

Що відомо

У 2020 році компанія вирішила мінімально оновити серію, замінивши чіп snapdragon 855+ у nex 3 5g на snapdragon 865 у nex 3s. Цього року нового покоління теж чекати не варто, а вже році прийдешньому на ринку з’явиться vivo nex 5. Рендером і технічними характеристиками смартфона поділився один з інсайдерів в twitter.

Флагман буде обладнаний 6,67 ” дисплеєм формату wide quad hd+ з підтримкою частоти оновлення 144 гц з інтегрованою фронтальною камерою. В основній камері вперше буде використовуватися 60-мегапіксельний датчик зображення в парі з оптикою zeiss.

За продуктивність vivo nex 5 відповідатиме 4-нанометровий мобільний процесор snapdragon 898, а за автономність – акумуляторна батарея ємністю 4800 ма*год зі 120-ватною швидкою зарядкою по дроту. У продажу флагман з’явиться з операційною системою android 12 з коробки.