Відпарювач Rowenta IS 6300

Бездоганний вигляд вашому коханому сукні, сорочки або ділового костюма вмить забезпечить відпарювач Rowenta IS 6300. Він легко справляється навіть з одягом складного крою, усуває запахи і навіть дезінфікує тканина.

Завдяки вертикальній прасувальній дошці цей відпарювач зручний у використанні, а в зібраному вигляді займає не так багато місця.

Отпариватель Rowenta

Головною перевагою і відмінністю від інших відпарювачів є вертикальна прасувальна дошка. Вона полегшує і прискорює процес прасування. Одяг розміщується на вбудованих плічках і під час відпарювання притискається до поверхні дошки під тиском пари з насадки.

Вам більше не потрібно притримувати тканина рукою, ризикуючи обпектися. Це дуже важливо, адже максимальна температура пари 99 градусів.

Новый отпариватель

Розгортається і згортається вертикальна прасувальна дошка, буквально одним рухом руки. До речі, в зібраному вигляді відпарювач дуже компактний. Прилад зручно зберігати, адже він займає зовсім мало місця.

Нагрівається відпарювач Rowenta IS 6300 всього за хвилину. Великі вбудовані колеса дозволяють переміщати його по квартирі без особливих зусиль. А щоб увімкнути та вимкнути прилад, досить натиснути ногою на відповідну кнопку. Довжина шланга цього відпарювача півтора метра — ніякої скутості рухів.

Об’єм резервуара для води — 2,4 літра. Вам не доведеться постійно підливати в нього воду, адже цього вистачить на 1,5 години безперервної роботи. Можна відпрасувати весь гардероб. Зауважимо, що резервуар легко знімається і його можна наповнювати водою прямо з під крана.

Отпариватель в комплекте

У комплекті з відпарювачем три спеціальні насадки:

  • щітка для чищення одягу
  • чохол для делікатних тканин
  • насадка для меблів

Прилад універсальний! При необхідності ви можете почистити не тільки улюблене плаття, але і диван. А для любителів класичного стилю в комплекті є спеціальні затиски для створення стрілок на брюках.

Відпарювач Rowenta IS 6300 — це сучасна альтернатива прасок і незамінна річ у кожному господарстві. І не важливо, чи ви шанувальниками яскравих дизайнерських речей або суворої класики. Він позбавить від складок і освіжить будь-який предмет вашого гардеробу. І не бійтеся, що тканина зіпсується під впливом високих температур — пар надає ефективне і делікатне вплив.

Завдяки новому отпаривателю від Rowenta ви завжди будете чарівні без зайвих зусиль. А придбати це диво техніки, трохи іншої модифікації Rowenta IS 9100, можна в інтернет-магазині. Корисно перед покупкою порівняти ціни в різних магазинах, і вже потім робити свій вибір.

Як правильно вибрати техніку для будинку і для роботи