У «М. Відео», ТРЦ ” Мега Біла Дача, відкрився перший в Росії бренд-бутік AEG

Москва, 20 березня 2017

17 березня у магазині «М. Відео», ТРЦ ” Мега Біла Дача, відбулося урочисте відкриття новітнього бренд-бутіка AEG, приурочене до 130-річчя бренду. Спеціально для цієї знакової події дизайнер Ксенія Князєва, постійний учасник Тижня Моди в Москві, представила показ «Red is new Black».

На заході, влаштованому на честь відкриття першого бренд-бутіка AEG, представники бренду на чолі з генеральним директором компанії, Павлом Потаповим, розповіли гостям про інноваційний інженерному і дизайнерському підході творців техніки AEG для дому.

Показ колекції дизайнера Ксенії Князевої

Урочистий захід розпочався з показу колекції дизайнера Ксенії Князевої – постійного учасника Тижня Моди в Москві. На думку дизайнера, сучасній людині важливо підкреслювати свій індивідуальний стиль, при цьому витрачаючи мінімум часу і зусиль, що ідеально втілено в концепції догляду за білизною у новій колекції пральних і сушильних машин AEG.

коллекция дизайнера

Пральні та сушильні машини AEG

В пральних машинах використовується технологія ProSense®, що автоматично визначає завантаження і адаптирующая цикл прання, завдяки чому білизна піддається пранню рівно стільки, скільки це необхідно, запобігаючи зношуваність тканини. Крім цього, машини оснащені спеціальними технологіями OKOMix або SoftPlus, що до 95% покращує рівномірність розподілу кондиціонера на білизну. Таким чином, всі волокна отримують потрібний догляд. І в завершенні всього – це спеціальний режим обробки білизни пором, що дозволяє моментально усунути запахи і розгладити навіть примхливі тканини.

Стирально-сушильные машины AEG

Кухонна техніка AEG

Після модного показу гості насолодилися віртуозним майстер-класом з приготування десертів і закусок. Бренд-шеф Дмитро Снурницин приготував страви ресторанного рівня, які так само легко можна повторити вдома з допомогою кухонної техніки AEG.

AEG – це високоточне управління з кроком зміни температури на 1 градус в духових шафах, бездоганне підтримання заданої температури на індукційних варильних поверхнях. Все працює потужно і точно, а управляється просто і зручно. Ви можете спокійно розмовляти з гостями, поки рум’яниться качка, непомітно змінювати параметри готування, комбінувати функції запікання, пароварки і гриля.

Унікальні варильні панелі MaxiSense без поділу зон: єдина варильна поверхня, на якій можна одночасно розташувати кілька каструль і сковорідок будь-якої форми і розміру в довільному положенні. Поверхня «розпізнає» посуд і нагріває зону безпосередньо під нею, а область навколо залишається холодною. Таким чином можна готувати відразу кілька страв, не ризикуючи обпектися про індукційну поверхню.

Кухонная техника AEG

Холодильники CustomFlex

В якості розваг гостям запропонували взяти участь у конкурсі з холодильниками CustomFlex. Для перемоги учасникам потрібно було швидше інших розкласти продукти на полицях, що не склало праці, адже в холодильнику AEG з гнучкою системою зберігання на двері CustomFlex, ви можете переставляти полки так, як вам зручно, на різних рівнях. Полиці легко знімаються разом з їжею і наділяючи можливістю використовувати простір холодильника повністю в залежності від кількості та розміру продуктів.

Посудомийна машина AEG ComfortLift з підйомним механізмом нижнього кошика

На завершення заходу представники «М. Відео» привітали бренд AEG з 130 – річчям і продемонстрували гостям першу в світі посудомийну машину AEG ComfortLift з підйомним механізмом нижньої корзини, революційною технологією, яка здатна по-справжньому перетворити щоденну рутину в задоволення. Саме «М. Відео», ТРЦ ” Мега Біла Дача, стане першим магазином, де можна буде придбати ComfortLift.

AEG – майстерність в деталях.

мастерство в деталях

Про компанії Electrolux (Бренд AEG належить групі Electrolux)

Electrolux є світовим лідером з комплексним рішенням у професійній і побутовій техніці. Щорічно компанія реалізовує понад 40 мільйонів одиниць продукції більш ніж у 150 країнах світу. Компанія робить ставку на ретельно продумані, інноваційні рішення, в основі розробки яких лежить глибоке вивчення споживчих та професійних уподобань. Продуктове портфоліо AEG включає в себе величезний асортимент вбудованої і що стоїть окремо техніки. У тому числі: духові шафи, варильні поверхні, витяжні вентилятори, холодильники, винні шафи, плити, посудомийні і пральні машини, а також малу побутову техніку. За додатковою інформацією звертайтеся на aeg.ru