Стильний і інноваційний вентилятор Dyson AM09

Час, коли спека ще не настала, а опалення в міських квартирах відключили, або холоди прийшли, а опалювальний сезон почнеться не скоро — всім знайома. Добре, коли тепло і в будинку і на вулиці, але рік на рік не доводиться, і в такі моменти щиро заздриш власникам власних будинків, які в будь-який момент можуть включити або вимкнути опалення. Вихід є — на непередбачуваність погодних умов можна не звертати уваги — купити вентилятор Dyson AM09, один з найбільш потрібних приладів навесні і восени, він і обігріє і охолодить повітря в приміщенні. Не кажучи вже про чарівній здатності підтримувати комфортну температуру повітря в літню спеку.

При вигляді на цей космічний корабель виникає одна думка — майбутнє вже настало, просто ми вперто не помічаємо. Dyson AM09 безумовно, привертає увагу, викликаючи цікавість у оточуючих. А вже якщо говорити про ефективність, то розробники Dyson AM09 без всякого сумніву кажуть, що він кращий!

Тепловентилятор Dyson AM09 являє собою круглу вежу з повітроводами у верхній частині, яка встановлюється на знімну круглу підставку з шістьма гумовими ніжками. Незважаючи на гадану игрушечность, підставка дуже надійно утримує 2,5-кілограмову вежу, і вся конструкція надзвичайно стійка.

Як працює найкрутіший вентилятор Dyson

Це самий стильний і найпродуктивніший тепловентилятор, від компанії Dyson, причому, єдиний і майже безшумний. Ви будете здивовані, але у вентилятора, який проганяє через себе 500 літрів повітря в секунду — немає лопатей. Зовні нічого не рухається, так як високошвидкісний двигун затягує повітря через решітки у нижній частині корпусу на підставі пристрою, проганяє і нагріває його і видуває через щілини на внутрішній частині воздуховода. Оскільки двигун постійного струму, він дозволяє нарощувати потужність плавно і поступово. Максимальна потужність нагрівального елемента 2 кіловати. Це цілком достатньо для обігріву кімнати площею 20-22 квадратних метра.

Управління

На самому вентиляторі є кнопка регулювання потужності: коротке натискання включає і вимикає прилад, а тривале дозволяє виставити необхідний температурний рівень. У комплекті поставляється пульт дистанційного керування, за кольором відповідає кольору корпусу, який кріпиться до корпусу магнітами. Нічого складного: кнопка ввімкнення, кнопка регулювання потужності, кнопка ротації, установка таймера.

Тільки за допомогою пульта можна:

  • перемикати режими: обігрів або холодний обдув;
  • регулювати потужність повітряного потоку, використовуючи 10 доступних положень;
  • встановлювати таймер вимкнення від 15 хвилин до 9 годин.
  • настроїти температуру приміщення від 0 до 37 градусів.

Вентилятору можна сказати, щоб він виключився через п’ятнадцять, тридцять або сорок п’ять хвилин, далі — крок за годину. Максимум можна запрограмувати на вимкнення через дев’ять годин. А система клімат-контролю безперервно вимірює температуру в кімнаті і підтримує її на заданому рівні — зовсім необов’язково прокидатися вночі, щоб її відрегулювати.

Для більш швидкого і рівномірного нагріву або охолодження приміщення корпус можна нахилити вперед або назад і включити функцію повороту. Додатково можна керувати потоком повітря, вибираючи один з двох режимів: розсіяний (для швидкого обігріву/охолодження приміщення) або спрямований (щоб швидко зігрітися).

Дуже важливо: вам не доведеться сидіти прямо перед вентилятором, щоб зігрітися, так як технологія Air Multiplier™ дозволяє швидко і рівномірно розподіляє повітря по всьому приміщенню.

Подивіться експеримент з звичайним повітряною кулькою, який демонструє нам, як працює технологія Air Multiplier. Куля входить у потік позаду вентилятора і рухається вперед завдяки розрідженню повітря, який створюється всередині кільця.

Безшумний Dyson AM09

Перший безлопатевої тепловентилятор в Dyson придумали п’ять років тому — Air Multiplier. Останні три роки інженери компанії його вдосконалювали, випробування проводили в акустичній штаб-квартирі Dyson. Цілих три роки їх головним завданням було знизити шум. У Dyson кажуть, що справа в ретельності підходу, аналізу безлічі даних та пошуку оптимального рішення.

По-перше, інженери компанії вбудували в вентилятор резонатор Гемгольца — він вловлює і розсіює звук мотора. Цей же принцип використовується в професійній акустиці і вихлопних системах автомобіля. Тобто, по суті, це така аналогова система активного шумозаглушення.

вентилятор Dyson AM09

До того ж, інженери змінили форму профілю. Вона і без того була аеродинамічній, а зараз її вдосконалили таким чином, що повітря розподіляється по профілю більш безшумно.

Їх зусилля не пройшли дарма, так як Dyson AM09 — єдиний тепловентилятор, відзначений знаком Quiet Mark. Знак присуджується Товариством по боротьбі з шумом за низький рівень шуму. Прилад на 75% тихіше, ніж тепловентилятор попереднього покоління і зовсім не заважає спати.

Підсумки

У цього вентилятора є тільки один недолік — ціна, близько 30000 рублів. Такий тепловентилятор за ціною кондиціонера. Це, звичайно, дуже багато. Але вентилятори Dyson — це iPhone у світі вентиляторів. Ти або готовий платити за дизайн і надійність, або ні. Вони круті? Так! Вони коштують своїх грошей? Чесно? Так! Це ж майже предмет мистецтва.

І взагалі, ідеї Dyson народжуються в розчарування від того, що щось працює не так, як належить. Вентилятори з лопатками створюють нерівномірний потік повітря, їх складно чистити, вони можуть бути небезпечні для дітей. Інженери Dyson вирішили ці проблеми за допомогою технології Air Multiplier: овальний корпус створений не тільки заради краси — по його контуру проходить повітряний канал. Візьміть на замітку — тепловентилятор зручніше і логічніше використовувати разом з кондиціонером, здатним довести нас до мурашок, щоб забезпечити більш ефективну циркуляцію повітря в приміщенні.

инновационный вентилятор

Dyson AM09 — інноваційний вентилятор без лопатей. Це унікальна технічна розробка компанії Dyson, продумана до дрібниць, яка не тільки приваблива зовні, але і функціональна всередині. Купіть тепловентилятор Dyson в інтернет-магазині, він функціональний, стильний і безпечний. Dyson AM09 буде створювати комфортну атмосферу у вашому домі цілий рік.