Варто купити блендер Orion? І який з них вибрати?

Незважаючи на те, що раніше блендери використовували тільки бармени, цей пристрій є мало не на кожній кухні. А все тому, що воно економить час і сили при приготуванні різних страв. Але ось який вибрати собі блендер, завдання не з легких. Щоб легше було розібратися у величезному різноманітті моделей блендерів ми підготували для вас огляд трьох моделей блендерів Orion, в якому розповімо про всі відмінності і переваги цього бренду. Тому читайте уважно, і розмірковуйте над новим питанням: чи варто купити блендер Orion?

Всі три моделі з однієї серії, тому головні їх відмінності — не функціональність і технічні характеристики, а в дизайні. Ці блендери мають ергономічний дизайн, завдяки чому їх дуже зручно тримати в руці. Але є і один загальний недолік у цих моделей — кнопки «Пуск» треба сильно натискати, інакше рука сильно напружується, і досить швидко втомлюється.

Корпус блендера 12 моделі повністю виконаний з білого пластика. Зверху, на моторній частині розташований перемикач швидкостей, який, до речі, не фіксується.

Блендер Orion ORB-12

13-я модель зроблена з чорного пластику та нержавіючої сталі, завдяки чому корпус на більш міцний. Як і в попередній моделі можна вибирати потрібну швидкість. Для цього потрібно повернути ручку-регулятор на певну відмітку, від одиниці до п’яти, але будьте уважні: тут швидкості теж не фіксуються.

Блендер Orion ORB-13

Дизайн 14-го блендера істотно відрізняється від двох попередніх: конструкція дуже стильна. Модель виконана з чорного пластику та нержавіючої сталі. Кнопки пуску опуклі, завдяки чому натискати їх трохи легше, ніж у 12-ої та 13-ої моделі. Але в цьому блендері немає можливості вибирати потрібну швидкість. Можна користуватися звичайним або турбо-режимом.

Блендер Orion ORB-14

Всі три моделі мають у своєму арсеналі такі насадки:

Безпосередньо блендер Orion в 13-му і 14-ої моделі — він виконаний з нержавіючої сталі, а в 12-ій — з пластмаси. Плюс насадки з нержавіючої сталі полягає не тільки в тому, що вона екологічна і міцна, а тому, що її можна використовувати для обробки гарячих продуктів, таких, як, наприклад, супу-пюре.

Подрібнювач об’ємом 500 мл Завдяки цій насадці можна забути про таке сльозоточивий процесі нарізання цибулі, ми його не любимо. За допомогою цієї насадки можна рубати м’ясо, зелень, часник, горіхи і сир. Завдяки чотирьом ребрах всередині чаші, продукти рівномірно подрібнюються, а не просто розмазуються по стінках. Недоліком насадки є те, що вона нестійка, і хитається, тому під час роботи її треба притримувати рукою. Варто пам’ятати, що при подрібненні твердих продуктів, не можна використовувати блендер більше п’ятнадцяти секунд.

Віночок призначений для перемішування і збивання рідких інгредієнтів. На жаль, за допомогою цієї насадки ви не зможете збити білки або вершки, так як в інструкції написано, що блендер не можна використовувати більше однієї хвилини з-за перегріву. Крім цього, у 12-й і 13-ї моделі в комплекті є мірна чаша об’ємом 500 мл, і підставка, яку можна використовувати як кришечку. В 12-ї моделі — гумова підставка, що більш зручно, саме тому чаша не дряпає стіл і краще фіксується. А ось в 13-ї моделі — вона пластмасова.

Незважаючи на всю свою багатофункціональність, блендери дуже компактні: 12-ю і 13-ю модель можна розмістити на стіні за допомогою спеціального кріплення.

Давайте спробуємо приготувати смузі. Ця джерело поживних речовин і вітамінів готується дуже просто, але тим не менш замінює собою цілу трапезу. Можливо, саме новорічне блюдо, але дуже смачне і поживне. Крім того, вам не знадобляться особливі інгредієнти — ви самі собі режисер! Наприклад, ми знайшли у себе в холодильнику яблука, банани, апельсини, йогурт, горіхи. З цього ми приготуємо смузі.

Горіхи подрібнюємо за допомогою насадки-подрібнювача. Банани в мірній склянці перетираємо блендером, потім додаємо яблука і апельсини. Знову перетираємо, додаємо горіхи і йогурт, і перемішуємо. І все — смузі готовий! Як класно є смачні вітаміни ложечкою, а не ковтати пігулки з баночки.

Блендери Orion — це бюджетний (в районі 1000 рублів) варіант приготування смакоти хоч кожен день. Вони відмінно справляються з приготуванням різних коктейлів, пюре з овочів і фруктів, і інших делікатесів. До речі, приготування смузі їм теж вдалося на славу. Але вибір, як завжди залишається за вами. І лише вам, після такого детального огляду техніки, потрібно вирішити, чи варто купити блендер Orion?

Подивіться блендер в дії:

Як правильно вибрати техніку для будинку і для роботи