Варто купити БФП Epson Stylus L210 — багатофункціональний пристрій з гарною якістю і низькою вартістю друку?

Дизайн пристрою — класичний, діловий. Модель створена для активної роботи і, при цьому, вписується і в інтер’єр офісу і інтер’єр квартири.

Корпус виконаний з чорного матового пластика, на ньому не залишається ніяких слідів. Непогана збірка! Як і належить багатофункціональному пристрою, модель копіює, сканує і виконує роль принтера.

Головна особливість цієї моделі — наявність безперервної подачі чорнила. Об’єм ємності для них — 70 мл За рахунок цього вартість друку кольорових зображень стає дуже низькою.

У моделі 2 лотка: подаючий, вертикальний і приймає, горизонтальний. Під кришкою знаходиться скануюча поверхню. Максимальний розмір паперу — А 4.

Панель управління проста і представлена чотирма кнопками:

  • кнопка «Включення» і «Вимикання»
  • 2 кнопки для копіювання і сканування в чорно-білому та кольоровому режимі
  • кнопка зупинки поточної операції

МФУ підключається до ПК по USB. При цьому USB-кабелю в комплекті немає, його потрібно купувати окремо.

В апараті 4 картриджа, які ви з легкістю можете заправити самостійно. При цьому вартість оригінальних чорнила невисока.

Технологія друку — струменевий. Максимальна роздільна здатність для кольорового друку 5760 х 1440 точок. Швидкість друку — 27 сторінок в хвилину для чорно-білою, і 15 для кольорового. Можна друкувати на фотопапері, на плівці, на глянцевому папері, конвертах, і взагалі, на що душі завгодно.

Тип сканера — планшетний. Тут встановлено контактний датчик. Максимальний формат оригіналу, також — А 4. Глибина кольору 48 біт.

Копір теж радує своєю якістю. Перша копія з’явиться через 5 секунд після натиснення кнопки. Максимальна кількість копій за цикл — 20.

Epson Stylus L210

У комплекті ви також знайдете:

  • 4 ємності з фарбою
  • інструкцію по експлуатації
  • диск з програмним забезпеченням

Низька вартість друку, багатофункціональність і гідну якість виділяє цей апарат, роблячи його бажаним для покупки. МФУ Epson Stylus L210 друкує від душі, працює на совість!

Як правильно вибрати техніку для будинку і для роботи