Універсальна соковижималка Philips HR1869 з унікальною технологією QuickClean

Мало хто з нас починає зі склянки свіжовичавленого соку, а адже в цьому стакані так багато вітамінів і корисних речовин. Можна, звичайно, жменями пити пігулки, але краще кожен день починати з задоволення і дарувати собі і рідним здоров’я в келиху свіжовичавленого соку. Але як тільки ми замислюємося про те, що з ранку хочеться випити склянку соку, відразу думаєш про те, як довго і виснажливо нам доведеться мити соковижималку.

Але тепер є рішення цієї проблеми: компанія Phillips представляє на ринку чудовий прилад серії Аванс — соковижималка HR1869, що дозволяє отримати ще більше соку на 10%, максимально заощадити час і очищають лише за хвилину.

Соковитискач Philips HR1869/80 має цікавий сучасний дизайн. Вона невеликого розміру, і тому, безсумнівно, впишеться в інтер’єр будь-якої кухні. Головне її достоїнство можна оцінити відразу: у порівнянні зі своїми конкурентами цінової категорії в районі 20 000 рублів, вона витискає на 10% більше соку з фруктів і овочів, завдяки інноваційній системі приготування соку з перевернутої сіткою. Перевірити це можна тільки на практиці.

У чому ж унікальність соковижималки

Унікальна конструкція в компактному корпусі, висока ступінь віджиму і легкість очищення вже завоювали любов споживачів. Особливістю соковижималок Philips є інноваційна конструкція з перевернутої сіткою. Вона дозволяє отримати максимум соку навіть з твердих овочів, фруктів і ягід, і значно спрощує процес очищення приладу порівняно з конкурентами.

соковыжималка Philips HR1869

Завдяки широкій камері подачі, інгредієнти не потрібно попередньо розрізати на частини. У процесі роботи краплі соку, проходячи через сітку, летять на купол, і сік потрапляє прямо в склянку. На відміну від звичайної конструкції, тут макуха не розкидається по всьому корпусу, а збирається в одному контейнері, який легко очищати. Це означає, що вам не доведеться видаляти залишки плодів з різних частин приладу.

Завдяки микрополировке сітки, волокна не застряють і соковижималка очищається м’якою губкою всього за одну хвилину. Якщо у вас була соковижималка, то ви знаєте, як складно її очистити навіть за допомогою спеціальних щіток, запропонованих виробником.

Потужність соковижималки 900 Вт, а в залежності від видів овочів і фруктів з неї можна отримати до двох з половиною літрів соку. Безумовним плюсом є наявність системи «Крапля-стоп». Саме вона запобігає підтіканню соку, і гарантує, що мимо не проллється жодна крапля соку.

Philips HR1869

Прилад має 2 швидкості, зазвичай, двох-трьох швидкостей достатньо для того, щоб вибрати оптимальний режим. Для м’яких плодів потрібна мінімальна швидкість, а для твердих — краще включити максимальну. Але тут важливо знати, чим вище швидкість центрифуги, тим більше м’якоті потрапляє в сік, чим менше швидкість, тим прозоріше буде ваш напій. Доведеться вибирати між хорошим і хорошим))

Ті щасливці, хто вже купив таку модель, висловлюють рідкісне одностайність та захоплені відгуки. Соковитискач подобається всім, хоча деякі мають будинки і відцентрову соковижималку і шнековий. Судячи з відгуків, сік в шнекової соковижималці виходить трохи смачніша. А відцентрова — має свої плюси і переваги.

Переваги соковижималки Philips HR1869

Переваги потрібно обов’язково перерахувати: Компактна, дуже легко миється, потужна, зручно і швидко очищати, великий стакан для соку, майже безшумна, потужна і за ціною приємна, легко розбирається і миється — добре стоїть на столі, не «стрибає». Достатньо міцно тримає змотаний під днищем шнур. Морква, імбир, краснодарські яблука — двигун не напружується і не знижує обертів. Але найголовніше — легко і просто чистити! Розбирання і збірка — секунди, все чітко вставляється, вщелкивается, всовывается, відчуття хорошої дорогої речі. Відчуваєш себе за кермом мерседеса серед соковижималок. Було багато яблук, приблизно ванна, за півтори години все перетворилося в бочку соку. Вона дуже крута!

соковыжималка Philips

Якщо ви ламаєте голову над тим, яку вибрати соковижималку, переглянули всі відгуки і рейтинги в інтернеті, зробіть свій вибір і насолоджуйтеся процесом і результатом. Влітку і восени, взимку і навесні, у вашому домі завжди буде свіжовичавлений сік, який вже став невід’ємною частиною життя багатьох сімей, які ведуть здоровий спосіб життя. Максимум свіжого соку і очищення всього за одну хвилину — це те, що зробить соковитискач Philips HR1869/80 вашою улюбленицею. Якщо ви хочете швидко, просто, багато без м’якоті, і маєте невеликий бюджет — рекомендуємо Philips!

Як правильно вибрати техніку для будинку і для роботи