LG OLED65W7V: преміальний OLED-телевізор з серії LG SIGNATURE діагоналлю 65 дюймів на російському ринку

Москва, 8 червня 2017 р. — LG Electronics (LG) представляє на російському ринку унікальний OLED телевізор LG OLED65W7V в дизайн-форматі «Зображення на стіні».

Інноваційний дизайн телевізора LG OLED65W7V втілює в собі фірмовий принцип LG «Менше означає більше», пропонуючи відмовитися від усього зайвого, щоб підкреслити красу самого екрану. Завдяки плавності контурів і найтоншому профілю панелі здається, що LG OLED65W7V левітірует в повітрі, посилюючи відчуття повного занурення. OLED-панель 65-дюймової моделі має товщину всього 2,57 мм, і її можна закріпити прямо на стіні за допомогою магнітних накладок, без проміжків між телевізором і стіною. Дизайн LG OLED65W7V створює у глядача відчуття, ніби він дивиться у вікно, а не на екран телевізора.

OLED-телевізор LG OLED65W7V створений на основі революційної технології незалежної пікселів підсвічування від LG, що дозволяє відображати ідеальний чорний колір без засвічення, забезпечуючи безмежну контрастність зображення і можливість передачі мільярда колірних відтінків.

OLED телевізор LG OLED65W7V підтримує Dolby Vision, яка являє собою технологію передачі насичених тіней і відтінків, а також яскравих кольорів і глибокого чорного на екрані. При використанні формату Dolby Vision, схваленого багатьма кіновиробниками, унікальні динамічні метадані генеруються більш ніж 170 тис. разів в стандартному двогодинному фільмі. В результаті на екрані з максимальною точністю відображаються як темні, так і самі яскраві об’єкти.

дизайн-формате «Изображение на стене»

Технологія обробки HDR від LG дозволяє генерувати динамічні метадані для кожної сцени з високою точністю. Це гарантує повний діапазон HDR і забезпечує ще більш вражаючий ефект занурення в події на екрані завдяки посценной обробці зображення.

Технологія відтворення звуку Dolby Atmos оточує простір з усіх боків. В контенті, створеному у форматі Dolby Atmos, кожен звук зберігається як окремий об’єкт. У кожній сцені можуть одночасно використовуватися до 128 різних звукових об’єктів, а їх знаходження та переміщення точно локалізовано. Створюється відчуття повного занурення в тривимірний простір.

Стильний лаконічний дизайн саундбара відмінно вписується в будь-який інтер’єр

Він є ідеальним доповненням до телевізора. При включенні телевізора з верхньої панелі саундбара висуваються два динаміки, які посилюють захоплюючі звукові ефекти.

Телевізор LG OLED65W7V працює на вдосконаленій операційній системі webOS 3.5. Однією з яскравих інновацій стала окрема кнопка ivi на пульті Magic Remote, натиснувши на яку користувач потрапляє безпосередньо в додатку онлайн-кінотеатру ivi. Такі пульти випущені до всієї новій лінійці телевізорів LG. У додатку ivi доступна величезна бібліотека фільмів, російських і зарубіжних серіалів, мультфільмів, а також класичні хіти і останні новинки прокату.

Телевизор LG OLED65W7V

# # #
Про компанію LG Electronics

LG Electronics, Inc. (KSE: 066570.KS) є світовим лідером в області інновацій та виробництва високотехнологічної електроніки, сучасних засобів мобільного зв’язку та побутової техніки. У компанії по всьому світу працює 77,000 людина в 125 філіях. Компанія LG складається з чотирьох підрозділів: Home Appliance & Air Solution, Mobile Communications, Home Entertainment, і Vehicle Components, загальний обсяг світових продажів яких в 2016 році склав 47,9 млрд доларів США (55,4 трлн південнокорейських вон). LG Electronics є одним з провідних у світі виробників плоско-панельних телевізорів, мобільних телефонів, кондиціонерів повітря, пральних машин і холодильників. Також LG Electronics лауреат премії 2016 ENERGY STAR Partner of the Year. За додатковою інформацією, будь ласка, зверніться до www.LGnewsroom.com.

Про компанію LG Electronics Home Entertainment

Компанія LG Electronics Home Entertainment є світовим лідером по виробництву телевізорів, аудіо-відео техніки, моніторів, персональних комп’ютерів, комерційних екранів і систем безпеки. Компанія відкрила нову еру інновацій на телевізійному ринку, створивши технологію 4K OLED ТБ, застосовуючи передові технології HDR під флагманської лінійки телевізорів, пропонуючи своїм споживачам інтуїтивні і прості у використанні інтелектуальні можливості телевізорів. LG прагне покращувати життя своїх споживачів, пропонуючи інноваційні продукти для домашніх розваг на чолі з OLED телевізорами LG SIGNATURE і SUPER UHD телевізорами, удостоєними безлічі нагород. За додатковою інформацією, будь ласка, зверніться до www.LG.com.

Контактна інформація:
LG Electronics Russia
Дарина Штефанюк
+7 (495) 933-65-65 ext.5589
[email protected]