Ультракомпактний телефон кредитка Elari CardPhone

Ми звикли до того, що останнім часом розміри наших мобільних пристроїв тільки збільшуються, а гаджети обростають новими функціональними можливостями. На цьому тлі поява мініатюрного пристрою, на перший погляд, повертає нас до далекого минулого, але познайомившись з ним ближче, розумієш, що міні-телефон розміром з кредитку Elari CardPhone — справжня революційна новинка, яка перевертає наше уявлення про звичні кнопкових мобільниках.

Чим же можна здивувати нас в 2015 році?

У вас вже є наворочений смартфон, здавалося б, про що ще можна мріяти розпещеному споживачеві, звиклому до супер функціональних пристроїв? Пропонуємо подивитися, в яких ситуаціях телефон кредитка може стати необхідністю:

 • Головні переваги, які відрізняють його від всіх інших — це крихітний розмір з кредитну карту (86?48?5,5 мм), вага 42 грами і товщина 5,5 мм;
 • Синхронізація з будь-якими смартфонами, з iPhone і всіма пристроями на Android через Bluetooth;
 • Ідеальне доповнення до основного смартфону:
  ¦ в якості запасного телефону, для установки службової SIM-карти;
  ¦ для непередбачених ситуацій: розрядилася батарея у основного смартфона або ваш смартфон несподівано зламався;
  ¦ під час занять спортом або в подорожах — ідеально займає мало місця, коли так не хочеться тягати зайві тяжкості;
 • Незамінний в подорожах – для установки SIM-карту місцевого оператора зв’язку чи «домашньої» SIM, в той час, як основний смартфон використовується для більш дешевого місцевого інтернету;
 • Не вимагає щоденної підзарядки:
  ¦ Час роботи в режимі розмови: близько 3-х годин;
  ¦ Час роботи в режимі очікування: близько 3-х днів;
  ¦ Акумулятор: 220 мАч;
 • Власникам iPhone 5/5s, 6/6 Plus CardPhone можна прикріпити до «яблочнику» з допомогою захисного чохла (чохол продається окремо) з отвором для телефону кредитки і синхронізувати через Bluetooth.

Elari CardPhonе

І це ще не всі ситуації, коли анти-смартфон стане для вас паличкою-виручалочкою. Тільки уявіть, що ваш улюблений смартфон на підзарядці, а в цей час ви спокійно розмовляєте або слухаєте музику в плеєрі з допомогою синхронізованого CardPhone. Це набагато більше, ніж другий додатковий телефон! Це помічник у будь-яких ситуаціях.

Його мініатюрний розмір дозволяє зручно розташуватися в гаманці або візитниці, дамській сумочці, в будь-якому вільному кишені одягу. Напевно ви опинитеся в центрі уваги, ставши володарем Elari CardPhone раніше за всіх своїх друзів… Адже він зовсім недавно з’явився на прилавках російських магазинів.

antismartfon_ Elari_CardPhone

До речі, напевно, багатьом сподобається і те, за що CardPhone прозвали анти-смартфоном: в ньому немає ігор, інтернету та соціальних мереж. Його основна функція — рятувати і допомагати традиційному смартфону.

Малий та молодецький!

Кажуть: «Малий, та молодецький» — це точно про нього, про нашу крихітку. Незважаючи на те, що він такий маленький, всередині у нього телефонна книга на 500 контактів, Bluetooth і слот для власної microSIM-карти. А SMS ви зможете легко набирати з допомогою великих і зручних кнопок. Для когось це має велике значення.

запасной телефон

Більше за всіх, звичайно, пощастило «яблучників», так як, купивши спеціальний чохол, телефон кредитку можна закріпити на задній панелі свого смартфона за допомогою Кліп-кейсу. У цю ж мить вони стають володарями унікального гаджета, призначеного для одночасного користування двома пристроями. Захисний чохол можна вибрати з доступною колірної гами чорного, синього, білого та оранжевого кольорів, відповідного кольору телефону. В чохлі є виріз, у який вставляється Elari CardPhone. Тому корпус телефону захищений, а клавіатурою зручно користуватися. Ваш CardPhone може працювати автономно і в поєднанні зі смартфоном.

Цілком очевидно, що багато хто зможе оцінити здатність телефону кредитки Elari CardPhonе синхронізуватися з iPhone і Android. Якщо ваш основний смартфон розрядився, то синхронізація дзвінків, контактів, історії дзвінків виручить вас в багатьох ситуаціях.

мобильный телефон

Дивно простий мобільний телефон кредитка від гонконгського бренду Elari відмінно справляється з усіма покладеними на нього завданнями і здатний здивувати будь-кого з нас. Чи здатні ми будемо оцінити CardPhonе по достоїнству, покаже час, ну і, звичайно, наша купівельна активність. Бажаємо вам використовувати можливості анти-смартфона по максимуму!

Купити телефон CardPhonе можна в інтернет-магазині.

Чохол для iPhone 6

Чохол для iPhone 5/5

Чохол для iPhone 6 Plus

Як правильно вибрати техніку для будинку і для роботи