Компанія brother знову повідомляє про проблему, з якою зіткнулися користувачі windows 11 при спробі підключення до принтерів brother через кабель usb.

Проблема проявляється в декількох формах:

  • утруднено виявлення фізично підключеного принтера brother, коли підключення здійснено за допомогою кабелю usb.
  • відбувається непередбачена зміна налаштувань підключеного пристрою brother.
  • виникають проблеми при спробі підключення декількох пристроїв brother через порти usb.

Експерти пов’язують цю проблему зі змінами, які microsoft, звичайно ж, довелося внести в підсистему друку windows, щоб вирішити проблему printnightmare. Схоже, що в результаті цього, в системі друку виникли нові проблеми, з якими вже зіткнулися користувачі принтерів brother.

Відзначається, що проблеми виникають як зі струменевими, так і з лазерні принтерами brother. Сама компанія brother зазначає, що виникаючі проблеми можуть також зачіпати деякі особливості роботи драйвера принтера і додатки по його управлінню.

В якості тимчасового рішення brother пропонує клієнтам спробувати перепідключити принтер на інший порт або використовувати «інший тип підключення, наприклад, дротове або бездротове, якщо таке є».

Інженери brother чекають чергового оновлення microsoft, де виникають проблеми повинні бути усунені.

Про проблему printnightmare і способи боротьби з нею thg.ru вже повідомляв раніше.

Раніше редакція thg.ru опублікувала огляд компактної клавіатури razer blackwidow v3 mini hyperspeed . Razer blackwidow v3 mini hyperspeed в компактному форм-факторі 65% пропонує відразу кілька можливостей бездротового і проводового підключення, має індивідуальну rgb-підсвічування кожної клавіші і випускається у варіантах з перемикачами razer green і yellow. Детальніше про це читайте в статті “огляд компактної клавіатури razer blackwidow v3 mini hyperspeed : перший пішов”.

читайте також: