Ціни на електротовари в Канаді: детальний огляд

Першою рисою, яка кидається в очі при виборі побутової техніки та інших електротоварів в Канаді, є наявність брендів, що відрізняються від звичних нам. Тут ви вже не знайдете таку кількість техніки європейських виробників, як в магазинах країн СНД. В першу чергу переважатиме виробництво Північної Америки. Техніку для дому можна придбати в таких супермаркетах як Zellers, Future Shop, Best buy, lowe’s, а також в багатьох інтернет магазинах.

Кухонна техніка

цены на бытовую технику в канадеЗалежно від провінцій, в Канаді можна зустріти такі основні бренди кухонної побутової техніки, як Whirlpool, Maytag, LG, Samsung, Panasonic, General Electrics, Frigidaire, KitchenAid, Igloo, в набагато менших кількостях представлені Bosch і Electrolux.

Насамперед хочеться відзначити головне конструктивну відмінність у зовнішньому вигляді електричних плит – розташування кнопок. У найбільш сучасних моделях встановлено сенсорне управління, інші плити оснащені крутятся кнопками, які можуть розташовуватися спереду конфорок (горизонтально) і ззаду (вертикально).

Також величезною популярністю в Канаді користуються мікрохвильовки з витяжкою, встановлені над плитою, і сушильні машини, які в Європі практично не використовуються. Ціни на такі сушильні апарати зазвичай варіюються в межах 500 – 1000 доларів.

цены на стиральные машины в канадеНа деякі види багатофункціональної брендового техніки ціни можуть досягати більше 8 тисяч доларів. Однак для того, щоб швидко зорієнтуватися в ціновій політиці, нижче представляємо вашій увазі приблизну вартість найпоширеніших електротоварів при оптимальному співвідношенні ціни та якості для середньостатистичного користувача:

 • Пральна машина — 600 – 1500 доларів
 • Посудомийна машина — 500 – 1200 доларів
 • Плити і духовки — 500 – 1500 доларів
 • Мікрохвильова піч – 100 — 250 доларів
 • Холодильник — 1000 – 2500 доларів
 • Електрочайник — 20 – 100 доларів
 • Міксер — 30 – 150 доларів

Багато магазини надають п’ятирічну гарантію практично на всю техніку. Згідно з умовами, після того, як пройде гарантія від виробника, у випадку поломки техніка буде відремонтована магазином. Якщо ж за весь цей час клієнт скористається гарантією магазину, через 5 років сума гарантії буде відшкодована в повному обсязі.

Комп’ютерна техніка

цены на принтеры в канадеКомп’ютери можна придбати в магазинах торгових мереж Computer City, Future Shop, Office Place, Business Depot, Adventure Electronics, Wise Computer Guys і т. д. В цих магазинах продаються комп’ютери відомих компаній Compaq, NEC, Dell, IBM і багато інших. Крім комп’ютерів, у згаданих магазинах є великий вибір комп’ютерної периферії і аксесуарів, а також програмного забезпечення.

Також комп’ютер можна придбати в одній з компаній, що займаються збиранням. Ви можете замовити необхідну конфігурацію, замовивши специфічні компоненти, і все буде зроблено згідно з замовленням. Ціни на комп’ютери, зібрані в таких компаніях, приблизно у півтора рази нижче, ніж на комп’ютери виробництва відомих фірм.
У загальній складності, ціна складання середнього комп’ютера буде складати близько 1000 — 1500 доларів (з податками).

З російськомовних компаній, що працюють в Торонто, добре зарекомендували себе «RGB Electronics» і «Smart Machine», які працюють на ринку продажу комп’ютерної техніки вже не перший рік.

Приблизна вартість комплектуючих при оптимальному співвідношенні ціни та якості для середньостатистичного користувача буде становити:

 • МФО (принтер, сканер і факс) — 100 – 400 доларів
 • Монітор (21-29″) – 120 – 300 доларів
 • Wi-fi роутер — 70 – 250 доларів

У свою чергу, ціни на ноутбуки мало чим відрізняються від звичних нам європейських. Відповідний сучасним вимогам потужний ноутбук можна купити в межах $500 – 1000.

Теле – і відеотехніка

цены на видеокамеры в канадеЩо стосується теле – і відеотехніки, то вона продається в магазинах всіх великих торгових мереж, таких як Sears, Bay, Leon’s, Bad Boy, break’s та інших. Також великий вибір можна побачити в магазинах «Future Shop«.

У середньому, техніка даної категорії обійдеться вам в:

 • Фото – і відеокамери — $200 – 600 доларів
 • TV (32-46″) — 300 – 700 доларів
 • TV (>46″) — 600 – 1500 доларів

Автор: inew2city.com Канадський російськомовний ресурс про імміграцію в Канаду в доступній формі. Якщо ви зацікавлені в імміграції, вивченні англійської, програми навчання і роботи, або візі в Канаді відвідайте наш сайт для більш докладної інформації.

Як правильно вибрати техніку для будинку і для роботи