Тостер Philips і тостери Bosch: порівнюємо і вибираємо

Щоб день пройшов легко, потрібно з самого ранку зарядитися хорошим настроєм. Як показує досвід, для цього важливо з ранку смачно поснідати. Ну, а кого залишать байдужим гаряча чашка чаю або кави і хрусткі тости?

В огляді Техноштучек сьогодні три тостера: один від компанії Philips і два від компанії Bosch. Три представлені моделі тостерів: Philips HD2686, Bosch TAT6101 і Bosch TAT6904 повністю автоматичні, і розраховані на приготування двох хлібців.

Дизайн вражає тостерів

Всі вони мають сучасний дизайн і виглядають дуже стильно. Можливо, вам сподобається модель від компанії Philips: корпус виконаний з чорної глянсової пластмаси і нержавіючої сталі. Ідеальне поєднання! А ненав’язливий червоний обідок і підсвічування кнопок роблять пристрій надзвичайно красивим. Тільки чорна глянсова поверхня дуже мазка, на ній видно найдрібніші забруднення і відбитки пальців. Це не дуже добре.

Представлені моделі від компанії Bosch абсолютно ідентичні, відрізняються лише тим, що 61-ий тостер виконаний з пластмаси червоного і сірого кольору, а 69-ий — з нержавіючої сталі і чорного пластика.

Дуже добре, що у всіх представлених тостерах довжину мережевого шнура можна регулювати, і на днище передбачено місце для його зберігання. Відразу варто відзначити, що тости набагато швидше готуються в Philips, адже його потужність 1500 Вт, коли потужність тостерів від Bosch всього 900 Вт. Тому вони трохи довше справляються з поставленим завданням.

Philips HD2686

Philips HD2686

Безпека тостерів під контролем

Прилади повністю автоматичні. Це означає, що вам не треба стояти біля тостера, щоб вчасно вийняти хлібці і вони не перетворилися в малоаппетитные угольки. Готові хлібці тостер виштовхує автоматично, і прилад відключається. Крім цього, виробники і про безпеку подбали: пристрій перестає працювати, якщо тост випадково застряг усередині. А ось тостер від компанії Philips ще й подасть звуковий сигнал. Так що можете з сусідньої кімнати прибігти, тости забрати і повернутися.

Дрібниця, а приємно те, що вже підсмажені скибочки хліба визирають з корпуса пристрою. Їх можна спокійно взяти рукою, а не виколупувати ножем. Плюс у всіх представлених моделей є функція экстраподъема для дуже маленьких хлібців.

Як підігріти остиглі хлібці

Всі тостери оснащені такою корисною функцією, як «Підігрів». З її допомогою можна підігріти свіжий, але вже остиглий тост, або ж смачний круасан. При цьому, обсмажування не відбувається. Користуватися режимом дуже просто: для цього є спеціальна сітка, яка розміщується зверху. У моделях від компанії Bosch вона знімна, а у тостера від компанії Philips — вбудована. Щоб ним скористатися, треба тільки натиснути на важіль. Потім, потрібно виставити другий ступінь обсмажування в тостерах Bosch, а в тостері Philips — просто натиснути верхню кнопку на боковій панелі управління.

Bosch TAT6101

Bosch TAT6101

Розморозьте заморожений хліб

У всіх трьох моделях є актуальна функція «Розморожування». Вона знадобиться, якщо хліб закуповується запас і зберігається в морозильній камері. З її допомогою можна швидко розморозити шматочок хліба, і відразу ж підсмажити його.

STOP процесу!

У всіх тостерах можна зупинити процес обсмажування на будь-якій стадії. Дуже зручно, якщо тости підсмажуються швидше, ніж передбачалося. Або ж потрібно терміново йти, і не можна гаяти ні хвилини, а перекусити, все ж, дуже хочеться.

Корисні функції тостерів

Крім цього, всі представлені тостери мають функцію «Автоматичне центрування». Завдяки чому, скибочки розміщуються строго по центру і обсмажуються більш рівномірно.

У моделях від компанії Bosch є 6 ступенів обсмаження, вибрати потрібну можна з допомогою круглого перемикача. А ось в тостері від Philips, рівнів обсмажування — 8, і вони регулюються за допомогою двох маленьких кнопочок.

Bosch TAT6101 6904

Bosch TAT6101 і TAT6904

Клопоту з таким приладом майже немає, доглядати простіше простого. Тим більше, що всі тостери оснащені практичними піддонами для крихт, які розташовані в нижній частині корпусу. Очищення його займає менше хвилини, а стіл завжди залишається чистим.

В принципі, для обсмажування хліба можна і сковороду використовувати, але є ряд недоліків:

  • вам потрібна сковорода
  • соняшникова олія
  • за цим треба стежити
  • мийка сковороди

Тому, мінусів багато в порівнянні з мікрохвильовими печами. Якщо ви любите економити свій час, і при цьому любите смажений хліб, то тостер вам, звичайно, допоможе.

Де купити тостер?

Тостер Philips HD 2698 сріблястий має близькі показники тостера Philips HD 2686. Купити його можна в інтернет-магазині.

Тостер Bosch TAT6101 по гарячій ціною можна встигнути купити за цим посиланням.

Вибір, як завжди, залишиться за вами.

Як правильно вибрати техніку для будинку і для роботи