Як правильно вибрати техніку для дому

Здається, в наших будинках є все: пилососи, телевізори, праски, пральні машини — словом, вся техніка для дому, необхідна людині в побуті та повсякденному житті. Тим не менш, в магазинах побутової техніки покупки здійснюються щогодини і щодня, все більше і більше наповнюючи наші будинки незамінними помічниками.

?

Ми купуємо техніку для себе, для своїх батьків і дітей, любимо дарувати близьким і друзям у подарунок. А розумні розробники підкидають нам все нові і нові дива техніки. Вам скоро доведеться йти в магазин за покупкою? І ви не знаєте, як вибрати техніку для дому?

?

Незважаючи на те, що ми вже не раз були покупцями побутової техніки, часто бувають випадки, коли перше враження в магазині при покупці не збігалося з тими очікуваннями, які ми хотіли отримати, експлуатуючи технічні пристрої.

?

Що-то з деталей забувається, модельний ряд оновлюється, з’являються новинки — все це і багато іншого впливає на те, що в момент покупки ми буваємо непідготовленими і єдині, кому доводиться довіритися — це продавці-консультанти, які є у більшості випадків зацікавленими особами.

?

Що робити? — запитаєте ви? Готуватися до походу в магазин і постаратися навчитися розбиратися в пристрої не гірше продавця-консультанта.

Техніка для дому: корисні поради

 • Визначтеся з вимогами, які ви висуваєте до своєї майбутньої техніки для дому.
 • Вибираючи побутову техніку, робіть свій вибір на користь зарекомендованных брендів та торгових марок. Великі виробники не ризикнуть нехтувати якістю продукції на догоду попиту споживачів.
 • Знайдіть в інтернеті всі властивості, функції, параметри і характеристики моделей. Знайте, що від їх обсягу (особливо функцій), залежить ціна. Постарайтеся вибрати ті технічні характеристики, які вам потрібні, і якими ви будете користуватися.
 • Виміряйте розміри приміщень, де буде знаходитися техніка. Наприклад, перед покупкою пральної машини, обов’язково зробіть заміри по вертикалі і по горизонталі, запишіть на папір, щоб нічого не забути, інакше ви ризикуєте купити машинку, яка не впишеться в приготовлене для неї місце.
 • Чітко визначте свій бюджет. Шукайте модель тільки в цьому ціновому діапазоні. Якщо ж, у процесі підготовки ви розумієте, що з цим бюджетом нормальну техніку вибрати не виходить, то залиште цю ідею на наступний місяць. Великі шанси, що ви придбаєте не те, що хотіли, а значить, що така покупка задоволення не принесе.
 • Підбирайте такі прилади, які буде легко піддаватися чищенню та вологого прибирання, не залишаючи мильних розлучень.
 • Розберіться в енергоспоживанні. Виберіть економічну модель, яка буде споживати менше електроенергії своїх ненажерливих побратимів.
 • У різних магазинах — різні ціни і умови покупки. Врахуйте також, що є сезони, коли продажі падають, і магазини роблять активні дії для залучення клієнтів в свій магазин — проводять акції і влаштовують знижки. Пройдіться по магазинах, і не купуйте техніку в першому-ліпшому супермаркеті. Знаючи ситуацію на ринку, ви будете набагато впевненіше, і вам легше стане прийняти правильне рішення.
 • Одні експерти радять не брати б/у техніку, інші все ж рекомендують купити в ряді випадків: наприклад, сьогодні ви трохи обмежені в коштах, або вам потрібна робоча конячка. У цих випадках, не нехтуйте купівлею, цілком можливо, що зовсім скоро ви зможете придбати техніку своєї мрії.
 • Підбирайте побутову техніку в одному стилі і колірному рішенні. Намагайтеся, щоб вона гармонійно вписалася в інтер’єр вашого будинку і прослужили вам багато років.
 • Дізнайтеся все про гарантії і гарантійному терміні. Будьте уважні при покупці.
 • Перегляньте купу моделей, щоб вибрати той дизайн, який підійде для вашого будинку або квартири.
 • Згадайте про те, хто з ваших друзів вже купив таку ж техніку. Запитайте його ради. Якщо є обізнана людина, візьміть його з собою в магазин.
 • Сучасні технічні досягнення постійно розширюють модельний ряд. Слідкуйте за новинками та оглядами побутової техніки.

Щоб дізнатися, яка саме техніка для дому потрібна і як її правильно вибрати, підпишіться на нові статті «Техноштучки», щоб не пропустити свіжі новини і корисні поради та рекомендації.

Як правильно вибрати техніку для будинку і для роботи