Нікому до цього моменту невідомий інтернет-магазин wijhfnnu пропонує будильник у вигляді ляльки-вбивці з гучного серіалу netflix squid game («гра в кальмара»). І це той будильник, який точно змусить вас прокинутися. Лялька-вбивця тепер може наводити страх не тільки з екрану монітора, але і в реальному світі. Коли будильник спрацьовує, лялька починає співати свою моторошну дитячу пісню корейською мовою, потім голова ляльки повертається до сплячого, і з неї вилітає гумова куля, яка входить в комплект поставки. Це потрібно враховувати при виборі місця для пристрою.

Купити цей будильник можна за зовсім нескромною ціною в сорок доларів. При покупці двох таких іграшок (собі і другу), обіцяють безкоштовну доставку по всьому світу. Магазин приймає платежі paypal. Розщедритися можна тут.

На youtube вже повно відео з демонстрацією цієї іграшки (лялька ще й співає), але його оперативно видаляють за заявкою правовласників. Якщо ви не зможете переглянути відео нижче, шукайте його на youtube за запитом “squad game alarm clock”.