Не витрачайте час на нарізку фруктів. Соковижималка Moulinex JU 5811 Easy Fruit White вичавимо сік з цілих плодів!

В цю відцентрову соковитискач з легкістю входить ціле яблуко. А в спеціальному глечику поміститься більше літра свіжого соку. Відмінний варіант для великої компанії! У сьогоднішньому огляді — соковижималка Moulinex JU 5811 Easy Fruit White.

Діаметр завантажувального отвору цієї соковижималки 7,5 див. В таке широке отвір запросто увійде ціле яблуко або груша. Більше не треба витрачати час на нарізку фруктів. За системою прямої подачі соку напій потрапляє прямо в склянку, або в глечик для соку об’ємом 1,25 л., який йде в комплекті. Крім того, глечик обладнаний спеціальним сепаратором для піни. З його допомогою піна від свіжовичавленого соку залишиться в глечику і не потрапить у склянку.

Функція «drip stop» або по-російськи «крапля-стоп» позбавить вас від крапель соку на столі після віджимання. Просто підніміть зливний носик соковижималки вгору. Завдяки автоматичного викидання м’якоті, не доведеться-то й справа переривати роботу заради очищення центрифуги від відходів. Макуха відразу потрапляє в спеціальний відсік об’ємом 3 л. М’якоть звідти легко витягується, так що потім її можна використовувати в приготуванні страв.

Всі деталі соковижималки, включаючи фільтр з нержавіючої сталі, зручно знімати і мити. Щітка для легкої чистки знаходиться в комплекті.

Потужність цієї соковижималки — 700 Вт, але цього досить, щоб легко і швидко приготувати корисний напій для всієї родини.

Два швидкісних режими дозволяють підібрати оптимальний віджим для різних продуктів. Для м’яких фруктів та ягід підійде перша швидкість. Для твердих фруктів і овочів — друга.

Приємний дизайн робить соковитискач Moulinex JU прикрасою будь-якої кухні. Корпус і деталі виконані з гладкого білого пластику з червоними і сріблястими вставками. Шнур соковижималки можна заховати в спеціальний відсік.

Довговічність приладу сприяє функція захисту приладу від випадкового включення. Дуже корисно, якщо в будинку є маленькі діти.

Якщо ви ще не знаєте, за якими критеріями вибирати соковижималку, прочитайте про це в попередній статті.

Переваги соковижималки:

для всіх видів фруктів
потужність 700 Вт
стакан для соку в комплекті
подача соку відразу в склянку
протикраплинна система
автоматичний викид м’якоті
корпус із пластику

Велика і зручна відцентрова соковижималка Moulinex JU 5811 Easy Fruit White порадує вас і вашу сім’ю смачними напоями зі свіжих овочів і фруктів. І також, заощадить ваш час. Плоди розміщуються цілком, а деталі легко відмиваються від макухи.

Як правильно вибрати техніку для будинку і для роботи