Смартфони LG Magna і LG Spirit з вигнутим екраном

LG Magna і LG Spirit дивовижно схожі, відрізняються лише своїми габаритами. Обидва привертають увагу вигнутим екраном, який особливо помітний, коли смартфони просто лежать на столі. Вигин екрану буквально на міліметр. Основне відчуття вигнутості створюється завдяки кришці. В кінотеатрах роблять екрани вигнутими для того, щоб краще бачити кожну точку на ньому. Тут, по ідеї, теж можна спостерігати такий ефект.

Відгук екрану можна назвати блискавичним, але він дуже швидкий. Це все технологія Инсел тач. Її фішка в тому, що сенсорний шар розташовується під матрицею, так що і картинка у вас буде яскравіше. Це логічно: вона знаходиться ближче до ваших очей, і нічого перед нею немає зайвого.

Смарт зручно лежить в руці завдяки відсутності гострих граней і пухкенькою кришці, на відміну від інших смартфонів. І ще, можливо, вам сподобається більше Spirit, тому, що він трохи поменше. Його діагональ екрану 4,7 дюймів, а в Magna — 5.

Дозвіл в обох моделях однакове — 1280?720 px, а діагональ різна. Тому картинка на Spirit виглядає трішки краще з-за більш високої щільності пікселів. Яскравість теж однакова, тільки от Magna вміє ще й самостійно регулювати її. Можливо, цей параметр для багатьох не критичний.

смартфоны LG

Функція захисту смартфона — KnockCode

В смартфонах залишили функцію розблокування Дабл—тапа, а любителі паролити свої телефони явно оцінять Нок Код. KnockCode — це функція захисту апарату, який не включиться, поки ви не наберете певний пароль, що складається з торкань в певних місцях екрану смартфона.

Є ще одна цікава функція — можна подивитися час, не розблокувавши екран.

Обидва смартфона отримали підтримку розумних чохлів QuickCircle. Єдиний його мінус — вигнутість стає практично непомітна з боку. Але безпека — понад усе!

Динаміки в обох моделях кричать на флагманському рівні. До того ж, виробник вибрав саме вдале місце на корпусі. Тому вони не перекрито ні на столі, ні на дивані, не в кишені.

Камери

Камери на 8 МП, і вони просто відмінні! Фотографії виходять детальними: з правильними кольорами, з правильним контрастом, при цьому ручних налаштувань немає, і все налаштовує автоматика.

Фанатам селфи і скайпу на мобільному, швидше, краще рекомендувати смартфон Magna. Камера 5 МП, а в Spirit фронтальна камера — 1 МП.

экран смартфонов

Поширюють по інтернету, або поганяти міньйонів з цими смартами простіше простого. Кожен отримав по 4-х ядерного процесора. А ось важкі іграшки ви навряд чи поставите, просто тому, що може банально не вистачити місця. Ситуацію може частково виправити карта пам’яті. Але все одно, додаток спочатку потрібно ставити на телефон, і тільки потім переносити на картку.

Інтерфейс і ПО

Може здатися, що смартфон працює в пів-сили, і здатний на більше. Коли виходиш з іграшки, іконки на робочому столі з’являються тільки через дві або три секунди. Може це все через те, що інтерфейс LG встановлений на ще сыроватую версію Android 5.0. Впевнені, що при першому оновленні, ці дрібниці зникнуть.

Продуктивність

производительность lg

Обидва смартфона під час тестування пережили цілий день активних навантажень: більше 5 годин роботи екрану на високій яскравості і нескінченне зависання в соціалках. При цьому Magna прожив трохи довше, ніж Spirit, що не дивно — у нього батарея на 20 % більше.

Саме класне в цих смартфонах — легка вигнутість корпусу. Ще вам сподобається ціна і хороші основні камери. А смартфон Magna підійде всім любителям селфи. Зате Spirit може сподобається тим, що його зручно тримати в руці. А який LG подобається вам? Пишіть в коментарях і діліться з друзями оглядом в соціальних мережах.

Новинки вже надійшли у продаж. Смартфони LG Magna і LG Spirit легко придбати в популярних інтернет-магазинах.

Купити смартфон Magna можна тут!

Купити смартфон Spirit можна тут!

Як правильно вибрати техніку для будинку і для роботи