Щипці Rowenta CF 6430 — мрія будь-якої жінки!

Миттєвий об’єм від самих коренів і турбота про волосся! Цю мрію будь-якої жінки допоможе втілити в життя унікальний прилад для обсягу волосся — щипці Rowenta CF 6430.

Завдяки унікальній конструкції спеціальний прилад від Rowenta допоможе створити чудовий обсяг без спеціальних засобів швидко і надовго. Секрет неперевершеного результату — унікальна запатентована конструкція. Нагріваючи обертовий ролик подібно бігуді піднімає волосся від самих коренів, і фіксує обсяг по всій довжині. Ролик має професійне керамічне покриття Ultrashine Nano Ceramic, яка робить ваші волосся ідеально гладкими й блискучими. На укладання піде не більше 10 хвилин, а протримається обсяг цілий день.

Всього три простих руху: зафіксуйте пасмо біля коренів, затримайте волюмайзер в такому положенні всього на пару секунд, і поверніть прилад, піднявши коріння волосся, а потім витягніть пасмо у зворотний бік для створення об’єму по всій довжині.

Даний прилад потребує деякого часу для освоєння, потім рухи стануть звичними.

Волюмайзер абсолютно безпечний для вашого волосся, він працює при оптимальній для укладання температурі 170°. Тому його можна використовувати кожен день, не побоюючись завдати шкоди волоссю.

А термоізольований корпус приладу дозволить зробити укладку від самих коренів, не ризикуючи обпектися.

Rowenta CF 6430

Підійде волюмайзер власницям тьмяних і тонкого волосся. Завдяки іонізації він надає волоссю дзеркальне сяйво і захищає їх від статичної електрики.

Волюмайзер нагрівається всього за 15 секунд. Шнур живлення довжиною майже 2 метри обертається навколо своєї осі, що гарантує абсолютну свободу рухів при укладанні волосся.

При зберіганні пристрій не займе багато місця: складаємо і зрушуємо засувку, і він залишається в складеному стані.

Є і петлі для підвішування, щоб волюмайзер завжди був під рукою.

Щипці Rowenta CF 6430 допоможуть вам створити суперобъемную укладання швидко і надовго. А головне — абсолютно безпечно. Унікальна технологія дозволить вам кожен день виглядати так, немов ви тільки що відвідали салон краси.

Всі секрети процесу створення укладання дивіться у демонстраційному відео:

Подивіться в інтернет-магазинах більш детальну технічну інформацію і зробіть свій вибір. При цьому ви завжди можете скористатися нашими порадами та рекомендаціями про те, яку плойку для волосся вибрати.

Як правильно вибрати техніку для будинку і для роботи