Феноменальний успіх щипців для волосся Babyliss Curl Secret C1000E

Багато чоловіків стикаються з проблемою очікування готовності своїй коханій вийти в гості, ресторан або театр. Але ж не всі розуміють, що це означає для дівчат і жінок — привести себе в належний вигляд. Підібрати одяг, зробити макіяж — все це займає багато часу. А зачіска — це чи не найбільш затратна по часу заняття. І, звичайно все, що використовують дівчини — це фен, плойка і праску. Але є пристрій, що заощаджує в середньому 40-50 хвилин при зборах! Це інноваційний стайлер — щипці для волосся Babyliss Curl Secret C1000E.

Babyliss Curl Secret — як працює

Мета стайлера — швидко і безпечно закручувати локони. Робить це він за допомогою металевого барабана з керамічним покриттям усередині. Невеликі лопаті крутяться навколо барабана і накручують на нього волосся. А нагрівається при цьому, безпосередньо, сам барабан. Крутяться лопаті щоразу в протилежний бік, тобто, один раз вліво, вправо. Це може здатися незручним, і навіть виникає бажання мати можливість вибирати напрям завивки локона.

Для завивки досить помістити локон волосся потрібної товщини затискач, залишивши кілька сантиметрів від коренів, обов’язково отвором з барабаном до голови, і затиснути стайлер. Через встановлений час прозвучить сигнал про готовність локона, і ви отримаєте чудову кудряшку.

Babyliss

Керування здійснюється за допомогою двох кнопок збоку: однією ви вибираєте температуру — 210 або 230 градусів, а другий — тривалість нагрівання одного локона, 8, 10, 12 секунд, для різних волосся і типів бажаної завивки. Чим більше, тим більш виражений локон виходить в результаті. В цілому, налаштування підійдуть більшості користувачів, але для деяких волосся, температура потрібна поменше.

Провід живлення з блоком кріпленням дозволить вправно орудувати ним з різних сторін поперемінно. Весь корпус зроблений з глянсового пластика. Зовні стайлер зовсім не гріється, крім невеликої зони поряд з барабаном. Але навряд чи комусь буде зручно його тримати. До робочого стану барабан нагріється за 100 секунд, а мінімальний термін роботи Babyliss Curl Secret C1000E — 5000 годин. Це ж скільки локонів можна зробити?

Ще можна не турбуватися за те, що стайлер може видерти заплутані або нерівні волосся: за умови правильного використання, він ніяк не зашкодить ні вам, ні волоссю. І навіть у разі застряванні волосся, або іншої неприємності Curl Secret C1000E просто вимикається, і сповістить вас звуковим сигналом.

Щоб не було неприємностей, потрібно обов’язково подивитися відео, в якому можна дізнатися всі тонкощі роботи з стайлером і подивитися, які локони виходять у підсумку.

Babyliss Curl Secret — вердикт

У підсумку можна сказати, що щипці для завивки волосся дійсно інноваційні та не мають аналогів. Чоловіки повинні знати, що щипці для волосся Babyliss Curl Secret C1000E — це дуже і дуже хороший і оригінальний подарунок для жінки будь-якого віку. Можна навіть сказати, що таким подарунком можна легко зробити свою жінку щасливою! Купівлю рекомендуємо робити тільки на офіційних сайтах, щоб уникнути підробок у зв’язку з феноменальним успіхом цих інноваційних щипців. Переходьте за посиланням на сайт інтернет-магазину, читайте відгуки та робіть свій вибір.

Щипцы для волос

Після того, як це чудо техніки з’явиться у вашому будинку, ще невідомо, хто швидше виявиться готовий до виходу в світ, чоловік або жінка!

Як правильно вибрати техніку для будинку і для роботи