Що таке термопот?

Що таке термопот? Коли ми вибираємо електричний чайник для себе, зазвичай керуємося двома принципами: зовнішній вигляд і обсяг. При цьому ми незаслужено проходимо повз термопотов. Що це таке? Термопот — це електричний чайник, який кип’ятить воду спочатку, а потім підтримує її в заданому температурному режимі протягом всього підключення до мережі. І навіть утримує задану температуру після відключення від мережі протягом кількох годин.

Давайте розглянемо дві моделі термопотов Toshiba PLK-30VETR вартістю 4300 рублів і Panasonic NC-PG30 вартістю 3700 рублів орієнтовно. Потужність цих приладів трохи відрізняється: у Toshiba 850 Вт, Panasonic 700 Вт, а в режимі підтримки температури вони споживають дуже мало енергії, менше будь лампочки, Toshiba всього 56 Вт, а Panasonic 42 Вт.

Toshiba PLK-30VETR

На електронній панелі управління чайника Toshiba PLK-30VETR дисплей відображає як поточну температуру води, так і режим, в якому знаходиться термопот. Ви можете виставити будь-якої з потрібних вам температурних режимів — 60, 85 або 90 градусів, і в цьому режимі термопот буде підтримувати температуру стільки, скільки потрібно, аж до википання води.

На панелі управління є цікава кнопка повторного кип’ятіння на випадок, якщо потрібно довести воду до 100 градусів, і таймер на 6 годин, якщо термопот потрібно відключити. Є спеціальна кнопка очищення, яка дехлорирует воду протягом 6 хвилин чайник з допомогою кип’ятіння. Вам може сподобатися, що кнопки налити і відкрити виконані шрифтом Брайля.

Внутрішнє покриття цієї моделі фторуглеродное, чиститься він дуже просто за допомогою лимонної кислоти і кип’ятіння.

Panasonic NC-PG30

У чайника Panasonic NC-PG30 електронна панель управління, механічний насос, також є режим кип’ятіння для дехлорування води і можливість відрегулювати температуру 60 або 98 градусів.

Так як насос у цій моделі механічний, це може бути не дуже зручно при використанні в міських умовах, але на дачі, при перебої електроенергії, це якраз допоможе і виручить. Знімаємо блок і натискаємо на клавішу насоса, і виливаємо стільки води, скільки нам потрібно. Зверніть увагу, коли ми вимикаємо насос, остання крапля води не підкопує, а втягується назад. А також слід знати, що при роботі термопота йде гарячий пар, тому слід бути обережними.

Електронний насос Toshiba, безумовно зручніше: легким рухом руки знімаємо блок і вмикаємо подачу води. Відрегулювати кількість води дуже просто — не потрібно нічого тиснути і тиснути, води наллється стільки, скільки потрібно. Електронний насос, звичайно, зручніше, але якщо електрику у вас випадково відключиться, то наливати воду доведеться ополоником тому, що електроніка працювати не буде.

Ще одним приємним плюсом у обох моделей є спеціальні коліщатка на яких вони обертаються, і наливати з них дуже зручно в будь-яку чашку. Якщо ви купуєте термопот на дачу, то наша порада — вибирайте Panasonic NC-PG30, він простіше в управлінні і насос в ньому механічний, що є безсумнівним плюсом, якщо будуть перебої з електрикою. Внутрішнє покриття так само легко очищається за допомогою лимонної кислоти, і цілком достатній об’єм 3 літри.

Якщо ви вибираєте модель для міської квартири, вдалий вибір ви зробите, якщо купите термопот Toshiba.

Власникам термопотов не доведеться кип’ятити з ранку свій чайник, витрачаючи дорогоцінний час. У вашому термопоте буде постійно перебувати гаряча вода!

Як правильно вибрати техніку для будинку і для роботи