Що таке експрес чайники?

Електричний чайник — здавалося б, що може бути простіше? Але виробники не перестають нас дивувати різноманітністю моделей. Зовсім недавно ніхто з нас не знав, що таке експрес чайник. Та й зараз мало хто знає, як він працює. Давайте спробуємо розібратися разом.

Протестуємо дві моделі: Stadler Form QuickUp One і Bosch THD 2023. Відрізняються вони і потужністю, і обсягом, і продуктивністю, але на практиці можна перевірити, наскільки ці відмінності сильні. Почнемо з першої моделі.

Stadler Form QuickUp One

Stadler Form QuickUp One

Це Stadler Form QuickUp One, потужністю 2200 Вт, об’ємом 1,7 літра. Експрес чайник працює за принципом проточного водонагрівача: моментально кип’ятить невеликий об’єм води і подає його в чашку. В цій моделі можна запрограмувати два об’єми води: на 100 мл і 200 мл Також можна відрегулювати температуру води, що подається — від кімнатної температури до окропу.

Stadler управление

На верхній панелі чайника є кнопки, за допомогою яких вибираємо:

  • необхідний обсяг порцій (100 або 200 мл)
  • температуру води, що подається (від 60°С до окропу)
  • подачу води кімнатної температури
  • встановлюємо замок від дітей

Вода заливається у прозорий контейнер з мірною шкалою, який виймається за допомогою зручної ручки для заливання води. Після чого контейнер встановлюється на місце, а на спеціальну підставку для чашок не забуваємо поставити склянку або чашку.

Bosch THD 2023

Bosch THD 2023

Друга модель, Bosch THD 2023, має меншу потужність, ніж конкурент, — 1600 Вт, зате об’єм резервуара для води більше — 2 літри. Тому його можна рідше наповнювати, що у багатьох випадках зручніше. У комплекті йде спеціальний фільтр для очищення води. Міняти його доведеться один раз в 2-3 місяці, але також можна залити контейнер вже очищену за допомогою домашнього фільтра воду. Таким чином можна заощадити на фільтрах.

Bosch управление

Bosch також має разбираемую підставку для чашок, а на відміну від Stadler, вона встановлюється на своєрідною шкалою чайника, і легко регулюється по висоті. Якщо у вас чашка невеликого розміру, то її буде зручніше поставити вище, щоб вода не расплескивалась.

Управління

  • Експрес чайник має кілька режимів нагріву води: від кімнатної температури до окропу
  • Є можливість регулювання порції від 120 мл до 300 мл.
  • Є кнопка захисту від дітей
  • Спеціальні індикатори показують вам, коли потрібно замінити картридж, і коли потрібно очистити чайник від накипу

До речі, очистити чайник від накипу можна спеціальним засобом, який купується в магазині, окремо.

Результати порівняльного тесту

Під час порівняльного тесту і включення експрес чайників в режимі кип’ятіння, можна переконатися, що потужність робить свою справу, і Stadler нагріває воду швидше, буквально за хвилину, причому струмінь води наливає воду в чашку набагато потужніше, що при обмеженості в часі, безсумнівно, відіграє свою роль.

экспресс чайники

Тому, порівняльний огляд виявився не на користь Bosch THD 2023, враховуючи ще й додаткові витрати на покупку фільтрів. Витрати збільшуються, а значить, чайник Bosch може обійтися значно дорожче, ніж Stadler.

Для кого експрес чайник необхідний?

Треба зазначити, що експрес чайник дуже виручить в тих ситуаціях, коли потрібно приготувати окріп в тому обсязі, який потрібен. Велику компанію чаєм з такого пристрою не напоїш, на цей випадок є чайник. Але на відміну від звичайного чайника, тут не потрібно чекати, поки вода закипить, вона наливається в чашку вже гаряча. А ще, експрес-чайник — відмінне придбання для сімей з маленькими дітьми — дуже зручно готувати суміші і воду заданої температури.

разнообразие моделей чайников

З точки зору економії коштів, то і в цьому випадку, експрес чайник виявляється на висоті. На нагрівання невеликої кількості води, наприклад, однієї чашки для заварки зеленого чаю, витрачається набагато менше електроенергії, ніж для нагріву води в чайнику. А в чайнику ми ніколи і не кип’ятимо 100 або 200 мл води. Вірно?

Якщо з цього огляду, ви зрозуміли, що вам потрібен саме експрес чайник, то не відкладайте в довгий ящик, і купуйте цей модний і симпатичний прилад. Крім всіх перерахованих переваг, вас порадує зовнішній вигляд і відмінну якість збірки і матеріалів.

Як правильно вибрати техніку для будинку і для роботи