Самий тихий мобільний кондиціонер Electrolux EACM-14 ES/FI/N3

Потрібен кондиціонер, якщо ви не в тропіках? Звичайно потрібен, адже літня спека буває і на півночі. Але монтаж стаціонарної системи — процес складний, і тут вас виручить мобільний кондиціонер Electrolux EACM-14 ES/FI/N3, який здатний замінити стаціонарну спліт-систему, а встановити його можна в лічені хвилини. Досить вивести у вікно гнучкий повітропровід. При відсутності необхідності його можна також швидко прибрати або переставити на інше місце.

Незважаючи на значну вагу в 37 кг, він легко пересувається на вбудованих коліщатках. Це дозволяє використовувати один мобільний кондиціонер відразу для декількох приміщень. Споживаючи близько одного кіловата Electrolux EACM-14 забезпечує потужність охолодження більше 4-х кВт, якої достатньо для кондиціонування приміщення площею близько 40 квадратних метрів.

Кондиціонер Electrolux EACM-14 ES/FI/N3 розрахований на роботу в трьох режимах: охолодження, вентиляції і осушення

В автоматичному режимі кондиціонер буде працювати на охолодження, осушення або вентиляцію, залежно від умов навколишнього середовища. Прилад автоматично встановлює режим і підтримує задану температуру. Швидкість вентилятора також встановлюється автоматично.

У режимі з пониженим рівнем шуму EACM-14 працює тільки на охолодження і не забезпечує точного відповідності температури заданому значенню. Але при цьому режимі знижується не тільки шум, але і енергоспоживання. Володіючи такою високою потужністю, кондиціонер може створювати розрядження повітря в кімнаті, тому в ньому передбачено місце встановлення додаткового повітроводу для підкачки повітря з вулиці і при необхідності, ви можете придбати та встановити другу трубу. Другий повітропровід в комплект не входить.

Що входить в комплект?

  • гофрований шланг
  • з’єднувач шланга
  • випускна сопло
  • патрубок з кришкою для відведення теплого повітря через стіну
  • повнофункціональний бездротовий пульт управління, за допомогою якого можна встановити бажану температуру, вибрати режим роботи, налаштувати таймер включення і виключення.

До речі, пульт забезпечений рідкокристалічним дисплеєм, що відображає всі поточні функції і налаштування кондиціонера. На фронтальній стінці приладу є тільки дві кнопки: включення кондиціонера і вимкнення підсвічування. А також, індикатор, який підсвічується різними кольорами, в залежності від того, який режим роботи обрано.

Інноваційний миється повітряний HAF-фільтр 3M™ затримує пил і іонізує повітря

Мобільний кондиціонер Electrolux EACM-14 з функцією очищення повітря оснащений іонізатором і высокопропускным фільтром. Ця система затримує частинки повітря, що сприяє профілактиці захворювань органів дихання і збільшення терміну служби приладу. До складу фільтру введений спеціальний компонент, який перешкоджає скупчення і розмноження шкідливих бактерій. Рухомі жалюзі кондиціонера дозволяють змінювати напрямок вихідного потоку холодного повітря, уникаючи його прямого потрапляння на людей.

мобильный кондиционер

Видалення конденсату в цій моделі відбувається автоматично: вода виходить у вигляді пари разом з теплим повітрям. Але якщо в приміщенні занадто волого, волога що конденсується, не встигає виходити назовні, збирається в спеціальному резервуарі, при заповненні якого, прилад автоматично зупинить роботу і сповістить про це. Досить лише відкрити спеціальний отвір і злити воду.

Мобільний кондиціонер Electrolux EACM-14 не шумить голосніше холодильника

Завдяки додаткової шумоізоляції внутрішніх елементів і механізмів, Electrolux EACM-14 визнаний самим тихим мобільним кондиціонером в модельному ряді, і одним з найбільш тихих на ринку. Рівень шуму, видаваного приладом в режимі охолодження, не перевищує 45 Дцб, що можна порівняти зі звуком працюючого холодильника. Це дозволяє використовувати кондиціонер не тільки в торгових і офісних, але й у житлових приміщеннях, в тому числі, і в нічний час.

Недоліки і переваги мобільного кондиціонера Electrolux EACM

До недоліків приладу можна віднести відкриту, що проходить через приміщення, гофровану трубу воздуховода і досить значні габарити і масу, що, втім, характерно для всіх мобільних кондиціонерів такої потужності.

мобильный кондиционер Electrolux EACM

А його перевагами, безумовно, є:

  • Система автоматичного випаровування конденсату
  • Озонобезпечний фреон R410A
  • Знижений рівень шуму
  • Система автоматичного випаровування конденсату

Гарантійний термін на даний прилад 2 роки, а термін його служби за умови правильної експлуатації складає більше 10 років. Кондиціонер прослужить вам довго.

Самий тихий мобільний кондиціонер Electrolux EACM-14 ES/FI/N3 — зручна, проста в обігу і відносно недорога альтернатива стаціонарних кондиціонерів в умовах помірного клімату.

Як правильно вибрати техніку для будинку і для роботи