Samsung Холодильник з нижньою морозильною камерою та зі світлодіодним підсвічуванням ручок: RL55TGBX4

Холодильник став не тільки місцем для зберігання продуктів. Це диво техніки — невід’ємна частина нашого сучасного життя. Саме тому, ми звертаємо увагу не тільки на основні функції і характеристики холодильника, але критично оцінюємо і його дизайн. Сьогодні в огляді — кращий Samsung холодильник з нижньою морозильною камерою і світлодіодним підсвічуванням ручок.

І це ще не все: у сучасному глянсовому корпусі ви можете спостерігати поєднання всіх передових функцій від Samsung, зрозумілий сенсорний рідкокристалічний екран, синя підсвітка ручки, зона свіжості. Купуючи такий холодильник, ви не тільки у повній мірі скористатись перевагами останніх технологій охолодження, але і зможете продемонструвати свій стиль своїм друзям та знайомим.

Холодильник з нижньою морозильною камерою від бренду Samsung представлений у двох популярних кольорах: срібло і бронза. Такий красень відмінно впишеться в дизайн будь-якої сучасної кухні. Холодильники цієї серії приємно здивують вас своєю функціональністю, витонченістю і навіть сюрпризами.

холодильник Samsung

Почнемо з того, що світлодіодне підсвічування ручки є не просто стильним акцентом, а ще й джерелом додаткового освітлення морозильної камери. Пізно ввечері не доведеться вмикати світло на кухні, так з такою підсвіткою буде добре видно всі продукти. Всередині цього холодильника-красеня, звичайно ж, сучасний інвекторний компресор. А він, на відміну від звичайних агрегатів, підтримує температуру в пристрої постійно, виробляє менше шуму і менше витрат електрики. Це дуже важливо!

Перелічимо функції двокамерного холодильника Samsung

  • Автоматичне розморожування
  • Антибактеріальний захист
  • Швидка заморозка
  • Зона свіжості
  • Інверторний компресор
  • Індикатор закриття дверцят
  • Перевішування дверей
  • Режим відпустки

Samsung RL55TGBX4

Загальний корисний об’єм холодильника — 320 літрів. Такий обсяг буде зручний для сім’ї з 3-х — 4-х чоловік. Автоматичне розморожування істотно спрощує догляд за ним. Як і в більшості сучасних холодильників, реалізована технологія «Мультифло» розподіляє холодне повітря по всьому об’єму камери, що забезпечує продуктів зі всіх сторін швидке і рівномірне охолодження.

Samsung любить дарувати сюрпризи!

Чи Любите ви сюрпризи? А ось розробники Samsung RL55TGBX4 не тільки люблять, але й реалізують сюрпризи у своїх нових розробках: у великому холодильнику вони примудрилися заховати ще один холодильник, і тепер у відділенні Cool Select Zone можна регулювати температуру для тривалого зберігання різних видів продуктів.

Всі знають, що комфорт складається з дрібниць, і цінують його в будь-якому прояві. Samsung RL55TGBX4 зручний для розміщення великих каструль або великих продуктів: в холодильнику є складна полку. Також є зручна полиця для зберігання напоїв у пляшках. Ви не зможете не помітити збільшений контейнер для зберігання яєць: випадково розбите яйце не доставить вам тепер незручностей.

В морозильній камері теж є зручне відділення: невеликий поличці можна приготувати лід, або швидко заморозити домашні заготовки, котлетки, наприклад. Для цього не забудьте включити на дисплеї режим супер заморожування.

Керувати дисплеєм легко!

Керувати LED дисплеєм зручно: увімкніть режим «Відпустка», і температура буде підтримуватися тільки в морозильній камері, а холодильна камера буде разом з вами відпочивати. Якщо ви збираєтеся надовго виїхати, це дуже зручно та економічно.

холодильник Samsung с подсветкой

Ще один плюс цієї моделі — клас енергозбереження «А+», а значить Samsung RL55TGBX4 ще й економить наші гроші.

Samsung Холодильник з нижньою морозильною камерою RL55TGBX4 — це сучасна технологія зберігання і ергономічність всередині і плюс, сучасний стильний дизайн зовні. Придбати холодильник можна в інтернет-магазині. Це дуже зручно: ніяких турбот і втрати дорогоцінного часу за умови, що ви заздалегідь будете знати корисні поради про те, як вибрати холодильник для дому!

Як правильно вибрати техніку для будинку і для роботи