Сама незвичайна соковижималка Panasonic MJ-M171P

Комбайн коштує недешево, а купувати всю потрібну техніку для кухні окремо — незручно. Panasonic пропонує доступний вихід, принаймні для двох приладів, умістивши в одному пристрої блендер і соковижималку. Що з цього вийшло, і наскільки це зручно, давайте зараз подивимося. Це буде самий незвичайний огляд, так як під мікроскопом «Техноштучек» сама незвичайна соковижималка Panasonic MJ-M171P.

Відразу зазначимо компактність, не потрібно на кухні шукати місце для соковижималки і для блендера. Прилад виконаний максимально акуратно, і підготувати його до роботи легко. Нам дуже сподобалося традиційно висока якість Panasonic. Всі деталі щільно прилягають один до одного. Соковитискач надійно фіксується засувками. Великий плюс — центрифуга з нержавіючої сталі. Отвори в неї маленькі, що дозволяє одержувати чистий сік без м’якоті.

Ми протестували соковижималку, приготуємо апельсиновий сік. Відразу скажемо про невеликий недолік: маленька горлечко вхідного отвору. Фрукти треба заздалегідь нарізати невеликими шматочками, щоб вони пролізли всередину. Незручно і те, що немає ємності для соку.

У даній моделі є функція автоматичного відключення при перегріві.

Прилад управляється стильними кнопками. Щоб приготувати сік, натискаємо на кнопку 2. Соковижималка не вібрує і нічого не розбризкує. Для віджиму делікатних плодів, наприклад полуниці, є режим пульсації. Сік подається постійно, і дійсно без м’якоті. Після віджимання макуха досить сухий. Соковитискач добре справляється зі своїм завданням.

Ну а ми не будемо задовольнятися банальним апельсиновим фрешем, наявність в комплекті блендера дозволяє готувати найрізноманітніші коктейлі. Легко знімаємо соковитискач, і звертаємо увагу, що після роботи, корпус приладу залишився абсолютно чистим. Встановлюємо блендер. Зазначимо, що виробники не мали намір заощадити на пристрої: чаша блендера виготовлена із скла, таке можна побачити у дорогих моделей блендерів. Зверху вона щільно закривається прогумованої кришкою. Якщо потрібно додати цукор або спеції, є спеціальний ковпачок, щоб не відкривати всю ємність.

Отже, заливаємо наш апельсиновий фреш, додаємо вершки і перемішуємо. У блендера є дві швидкості. Потужність мотора 230 Вт, цього цілком достатньо, щоб швиденько збити наш коктейль до потрібної консистенції. У нас вийшов чудовий варіант безалкогольної пиноколады.

Як бачимо, комбінація соковижималки і блендера дуже зручна. Можна досить швидко приготувати коктейлі з натуральним соком, при цьому не обмежуючи свою фантазію і переваги. Звичайно, блендером можна користуватися не тільки для змішування коктейлів, потужності мотора і якісного ножа цілком вистачить для того, щоб подрібнити кавові зерна, лід, зелень, або просто приготувати собі сирно-фруктовий сніданок. Ще хочеться додати, що всі деталі легко мити навіть в холодній воді. А для центрифуги є спеціальна щіточка, тому всі дрібні отвори можна швидко і просто прочистити.

Отже, виносимо вердикт самої незвичайної соковижималці: поєднання блендера і соковижималки дуже зручно — і місце економимо, і можна значно урізноманітнити раціон коктейлів. І соковижималка і блендер зроблені дуже якісно, і працюють на 5 з плюсом. Одним словом, задумка Panasonic вдалася!

Ми побачили дуже позитивні відгуки в Інтернеті тих, хто вже купив і з задоволенням користується приладом:

Після пошуків в мережі вижималки вже було розчарувався і не хотів нічого купувати, поки не натрапив на цю модель … довірився відгуками і не пошкодував, що купив за 5000,свої гроші відпрацьовує на 100 відсотків, ні в чому не поступається дорогим моделям, навіть краще за них! Багато знайомі вже хочуть взяти таку ж! Інженерам Panasonic величезне спасибі! Молодці !!!

І ще один:

Я просто закохалася в цю соковижималку, мінусів немає зовсім. Не дивлячись на малу потужність, робить все на висоті і не скажеш що могутніше потрібно. Макуха злегка вологий, але при здавлюванні навіть краплю вичавити в ручну не вийде, що дуже радує! Ну а блендер — це взагалі приємний бонус)

Сама незвичайна соковижималка може стати помічницею на вашій кухні.

самая необычная соковыжималка

Як правильно вибрати техніку для будинку і для роботи